Jaruś z "Chłopaków do wzięcia" ogłosił, że znalazł dziewczynę.

Jaruś z "Chłopaków do wzięcia" ogłosił, że znalazł dziewczynę.

Jarek Mergner to jedna z najbardziej charyzmatycznych i jednocześnie najbardziej osobliwych postaci serialu dokumentalnego "Chłopaki do wzięcia”. Fani serialu są zaskoczeni nowiną, jaką Jaruś ogłosił na swoim kanale na YouTubie: "Odezwała się do mnie fajna kobita".

Kinga Kwiecień
10.01.2020, 03:37

Podczas programu nie udało mu się odnaleźć kobiety, która obdarzy go miłością.

© YouTube / jarek Mergner chłopaki do wziecia

W trakcie emisji "Chłopaków do wzięcia" nie tylko Jaruś nie znalazł ukochanej. W podbojach nie powiodło się także Szczenie, panu Stasiowi, Napoleonowi oraz Elvisowi.

Mężczyzna żywił nadzieję, że znajdzie dziewczynę, gdy weźmie udział w serialu dokumentalnym i stanie się sławny. Liczył na to, że rozpoznawalność jego twarzy z telewizji, pomoże mu zainteresować sobą kobiety i wtedy zacznie otrzymywać propozycje randek.

Niestety nie zawsze dzieje się tak, jak byśmy tego chcieli. Jarek nie znalazł ukochanej podczas emisji „Chłopaków do wzięcia”, ale zyskał duże grono fanów, dzięki czemu stał się bardziej odważny i nie bał się zrobić kolejnego kroku ku karierze w mediach!

Sympatia, jaką wzbudził mężczyzna wśród widzów, zainspirowała go do założenia swojego autorskiego kanału na platformie YouTube.

© YouTube / jarek Mergner chłopaki do wziecia

Na kanale często publikuje krótkie filmiki, gdzie na bieżąco informuje fanów o wszystkich ciekawszych wydarzeniach ze swojego życia.

Jarek Mergner nie znalazł miłości w programie, ale jakiś czas później szczęście się do niego uśmiechnęło!

© YouTube / jarek Mergner chłopaki do wziecia

W jednym z opublikowanych przez niego filmików, możemy usłyszeć wspaniałe wieści:

Odezwała się do mnie fajna kobita. Fajna, szczera, uczciwa. Fajnie mi się z nią rozmawia.

Ona mi się podoba, zobaczymy co z tego wyjdzie.

Mam dla niej fajne takie cudo, mam taką fajną różę.

© YouTube / jarek Mergner chłopaki do wziecia

Na filmiku Jaruś pokazuje nam świecącą różę na baterie:

…i to nie „zwiędnieje”. Ona będzie pamiętać o mnie cały czas, ta kobita.

Zapowiedział, że niebawem jedzie do swojej dziewczyny i wręczy jej świecącą różę. Jaruś ma bardzo dobre intencje, chce dać kobiecie kwiat, który będzie wieczny i nigdy nie zwiędnie. Chce, żeby jego ukochana ciągle o nim pamietała.

A czy wiecie, że niedawno Jarusia spotkała istna katastrofa? Do sieci wyciekł jego erotyczny filmik.

© YouTube / jarek Mergner chłopaki do wziecia

Jedna z jego fanek poprosiła go o wysłanie filmiku erotycznego do jej prywatnego użytku, ale jak się później okazało, nagranie trafiło do internetu:

…ona mnie prosiła, teraz się ze mnie naśmiewa. Jestem osobą poważną. Chciałbym, żebyście mi pomogli. Dziewczyna zrobiła mnie w konia. Zwyzywała mnie, zrobiła ze mnie durnia. Mój filmik udostępniła w internecie, a to tak nie powinno być.

Jeśli filmik nie zniknie, pójdę z tym na policję. Jestem osobą sławną, chodzę do kościoła. Chciałbym, żeby mi nikt głowy nie zawracał. Nie chcę problemów. Jestem załamany.

Prawdopodobnie filmik został już usunięty z sieci, jednak sytuacja odbiła się na Jarusiu. Był bardzo zdruzgotany całym tym zajściem.

Myślicie, że Jaruś odnajdzie wreszcie miłość?