7 lat temu siostra Godlewska była blondynką, która w niczym nie przypomina obecnej wersji celebrytki!

7 lat temu siostra Godlewska była blondynką, która w niczym nie przypomina obecnej wersji celebrytki!

Fenomen sióstr Godlewskich rozpoczął się ponad rok temu, gdy kobiety zaczęły publikować nagrania swoich popisów wokalnych. Bez wątpienia jedną z cech, którą siostry przyciągnęły uwagę ludzi jest ich charakterystyczny wygląd. Jednak czy wiecie, że Małgorzata Godlewska była kiedyś blondynką?

Mateusz Ochocki
5.02.2019, 21:27

Siostry Godlewskie od lat starały się zaistnieć w świecie show-biznesu. By tego dokonać, pochodzące z Malborka dziewczyny próbowały brać udział w różnych programach telewizyjnych. Z czasem jednak znalazły inną drogę, dzięki której udało im się zdobyć szerszą popularność.

Bohaterki zaistniały w polskich social mediach pod koniec 2017 roku. Wszystko za sprawą Małgorzaty, która postanowiła pochwalić się swoimi umiejętnościami wokalnymi na Instagramie. Wówczas wzięła na tapetę kolędę “Jezus Malusieńki”. Po pewnym czasie do Małgorzaty dołączyła Esmeralda, tworząc duet, który zaczął nagrywać kolejne covery piosenek.

Dzięki opublikowaniu swojego występu, Małgorzata Godlewska stała się popularna w internecie

Po pewnym czasie do Małgorzaty dołączyła jej siostra - Monika.

Ich filmiki spotkały się z bardzo dużą krytyką ze strony internautów. Nie przeszkodziło to jednak siostrom zdobyć popularności, ponieważ ich filmy stały się viralami, którymi widzowie z chęcią dzielili się z innymi. Dzięki temu popisy wokalne dziewczyn trafiły do wielu internautów.

Do zainteresowania filmikami przyczynił się nie tylko wygląd sióstr, ale też ich wyjątkowy styl śpiewania, ponieważ dziewczyny śpiewają bardzo ekspresyjnie, co okazują swoją żywą gestykulacją i mimiką.

Ich wykonanie hymnu przeszło do historii

Piosenki śpiewane przez Małgorzatę były chętnie udostępniane w mediach społecznościowych

Po zdobyciu sławy internetowej, Małgorzata i Monika zaczęły być chętnie zapraszane do telewizji śniadaniowych, udzielania wywiadów, a nawet dostały własny program w telewizji muzycznej. Odbiło się to na ich twórczości internetowej, ponieważ siostry Godlewskie przestały karmić nas nagraniami swoich popisów wokalnych.

Po zdobyciu popularności, siostry zaczęły być zapraszane do różnych programów telewizyjnych

© x-news

Od 14 lutego siostry poprowadzą program na stacji 4FUN Dance

© party.pl

Małgorzata i Esmeralda szybko stały się skandalistkami, szokującymi swoim wyglądem. Wiele osób uważa, że kobiety przesadziły z modyfikacją swoich ciał, co czyni ich wygląd nienaturalnym, a nawet wręcz karykaturalnym.

Siostry Godlewskie szokują swoim przerysowanym wyglądem

© AKPA

Nie zawsze jednak oczywiście siostry Godlewskie wyglądały tak, jak teraz. By wyglądać tak jak powyżej, siostry musiały włożyć dużo pracy. Szczególnie sporą metamorfozę przeszła Małgorzata, która siedem lat temu była… blondynką.

Tak Małgorzata wyglądała 7 lat temu

Jak widzicie Małgorzata wyglądała kiedyś zupełnie inaczej, niż obecnie. Przede wszystkim, uwagę zwracają jej naturalne blond włosy oraz brak dużej ilości makijażu na jej twarzy.

Tak obecnie wygląda Małgorzata Godlewska

Z czasem, Małgorzata uznała, że czas zmienić w swoim wyglądzie, co urzeczywistniła farbując swoje blond włosy na dużo ciemniejszy kolor czy powiększając piersi i usta.

Małgorzata chętnie pozuje w sesjach zdjęciowych

Od czasu swoich blond włosów, Małgorzata przeszła dużą metamorfozę. Mimo tego, że obecnie wygląda zupełnie inaczej niż kiedyś, to gwiazda nie wstydzi się tego, jak wyglądała 7 lat temu, ponieważ jej zdjęcia z łatwością można znaleźć na jej profilu na Facebooku.

A Wam, jak podoba się metamorfozą Małgorzaty Godlewskiej? Czy poznalibyście ją, patrząc na jej zdjęcie sprzed 7 lat?