Podobno ma największe oczy na świecie. Porównują ją do potwora z "Władcy Pierścieni"!

Podobno ma największe oczy na świecie. Porównują ją do potwora z "Władcy Pierścieni"!

Pamiętacie Golluma znanego też jako Sméagol, paskudną kreaturę, która nieustannie pragnęła Jedynego Pierścienia? Znakiem szczególnym tego byłego hobbita są niewątpliwie ogromne i wyłupiaste oczy. Okazuje się, że posiadanie tak wielkich oczu wcale nie jest zarezerwowane tylko dla postaci z bajek i filmów fantasy...

Kamila Mrozek
3.09.2019, 10:23

Pewna młoda kobieta została okrzyknięta posiadaczką największych oczu na świecie. Niektórzy sugerują, że wygląda niczym bohaterka japońskiego anime. Jedni podziwiają jej niezwykłą urodę, inni komentują zdjęcia na Instagramie w bardzo złośliwy sposób...

Zobaczcie naszą galerię zdjęć i sami oceńcie, czy oczy tej dziewczyny nie wyglądają zdumiewająco?

Pochodząca z Ukrainy Maria Oz na swoim profilu społecznościowym chwali się zdjęciami, na których eksponuje swoje niezwykłe oczy. Internauci porównują je do gigantycznych gałek ocznych Golluma z "Władcy Pierścieni".

Zdaniem internautów widoczna na filmiku młoda Ukrainka ma największe oczy na świecie. Jej profil śledzi już ponad 120 tysięcy osób!

Maria Oz przyszła na świat z gigantycznymi gałkami ocznymi i również sporych rozmiarów ustami. Dziewczyna chce być znana jako "artystka wizualna", ale popularność w sieci zyskuje głównie z powodu swoich ogromnych oczu.

Maria jest zadowolona z tego, jak wygląda i chętnie udostępnia swoje fotki w Internecie. Czy jej wielkie, błękitne oczy nie są zdumiewające?

Ukrainka uważa, że nie powinna mieć kompleksów z powodu swojego wyglądu. Kiedy przechodnie na ulicy oglądają się za nią, Maria obdarowuje ich miłym uśmiechem. Wydaje się być bardzo sympatyczną dziewczyną.

Jeśli przejrzycie dokładnie Instagram Marii, zapewne dojdziecie do wniosku, że jest to kreatywna dziewczyna, która z dystansem podchodzi do swojego wyglądu.

Oczy Marii wydają się nieproporcjonalnie duże w stosunku do reszty twarzy. Internauci chętnie komentują jej fotki na Instagramie. Opinie na temat jej urody są podzielone...

Niektórzy obdarowują Marię komplementami: "Jesteś naprawdę piękną kobietą"; "Hipnotyzujesz spojrzeniem"; "Nigdy nie widziałem tak głębokich oczu. Są wspaniałe!"

Ale nie wszystkie komentarze miło się czyta: "Wyglądasz jak Sméagol. Macie tak samo chude ramiona i wielkie oczy".

Złośliwi obserwatorzy na Instagramie pytają ją zaczepnie: "Dostałaś rolę we Władcy Pierścieni? Niezły z ciebie Gollum!"

Jak sama Maria Oz odnosi się do takich negatywnych opinii na temat swojego wyglądu?

Ukrainka zdaje się nie przejmować kontrowersjami wokół jej wizerunku i a na filmikach udostępnianych na Instagramie specjalnie eksponuje swoje duże oczy.

Czy dziewczyna słusznie uważa swoje ogromne oczy za atut?

Wszystkie zdjęcia, które Mia zamieszcza w sieci są szeroko komentowane, w serwisach internetowych nie brakuje też artykułów na jej temat.

Trzeba przyznać, że na Instagramie Marii można znaleźć całkiem sporo artystycznych zdjęć. Czasem aż trudno uwierzyć, że pozująca na nich dziewczyna jest prawdziwa!

Oczy Marii od razu przykuwają uwagę, ale oglądając jej profil na Instagramie mamy wrażenie, że ta dziewczyna ma również niezwykle bogatą osobowość...

Niewątpliwie młoda Ukrainka ma bardzo nietypową urodę i umie ją eksponować np. za pomocą fryzury, czy makijażu.

"Jesteś paskudna i masz całkowicie nieproporcjonalną twarz!" - tak oceniają wygląd Marii niektórzy z obserwatorów na Instagramie.

Czy Maria Oz powinna pokazywać w sieci swoje fotki? Czy ma szanse zostać popularną modelką albo znaną aktorką?

Co sądzicie o urodzie Marii? Przypomina paskudnego Golluma z "Władcy Pierścieni", czy przepiękną księżniczkę z baśni?