Jest niewidomy i ma autyzm, a jego występ w "Mam Talent" obejrzały już miliony internautów!

Jest niewidomy i ma autyzm, a jego występ w "Mam Talent" obejrzały już miliony internautów!

Pewien 22-latek potrafi przepięknie śpiewać i grać na fortepianie. Na scenie ten zdolny młodzieniec pojawia się zwykle w towarzystwie mamy.

Kobieta mówi, że to właśnie dzięki muzyce oraz występom publicznym jej syn nauczył się radzić sobie w społeczeństwie, mimo tego, że jest niewidomy i boryka się z autyzmem.

Kamila Mrozek
26.11.2019, 15:46

Młody artysta swoim śpiewem oraz grą bardzo szybko podbił serca jurorów i widzów amerykańskiej edycji "Mam talent". Poznajcie bliżej tego utalentowanego mężczyznę, który na przekór niepełnosprawności realizuje swoje marzenia i niedawno wygrał 14. edycję programu typu talent show.

Kodi Lee już na początku zrobił ogromne wrażenie na jurorach amerykańskiego "Mam talent". Ten niepełnosprawny mężczyzna tak pięknie zaśpiewał utwór "A Song for You" Donny'ego Hathaway'a, że jedna z jurorek - Gabrielle Union wcisnęła złoty przycisk. To sprawiło, że Kodi natychmiast dostał się do finału programu.

"Uświadomiłam sobie, że Kodi jest artystą estradowym. Dzięki muzyce i występom był w stanie przetrwać w tym świecie, to właściwie uratowało mu życie"- wyznała w jednym z wywiadów jego mama Tina.

Kodi po mistrzowsku wykonywał każdą z piosenek w programie "Mam talent". Jego głos jest potężny i czysty, można odnaleźć w nim wiele emocji oraz przejmującą słodycz. Kiedy śpiewa i gra, zapomina się całkiem o jego niepełnosprawności.

Posłuchajcie występu Kodi'ego, a przekonacie się, że ten młody artysta oddaje muzyce całe swoje serce i to właśnie poprzez swój śpiew doskonale komunikuje się z innymi ludźmi.

Spektakularne występy Kodi'ego zachwycały nie tylko jurorów "Mam talent". Ten młody człowiek ma wielu fanów, którzy chętnie okazują mu swoją sympatię i chcą pokazać, że kibicują jego artystycznej karierze.

W finale amerykańskiego show Kodi ponownie zachwycił wszystkich - za wykonany przy fortepianie utwór "You Are the Reason" dostał owacje na stojąco.

Kodi Lee został zwycięzcą 14. edycji "Mam talent". Jurorka Julianne Hough słuchając go, nie mogła powstrzymać łez, a pozostali oceniający powiedzieli, że chłopak ma wręcz niesamowity talent.

© jedenznas.pl

Dwa finałowe odcinki "Mam talent" obejrzało ponad 10 mln Amerykanów. Wielu z nich mówiło podobno, występy Kodiego na zawsze zapadną im w pamięć.

Wygrana Kodi'ego w "Mam talent" na pewno wzmocni jego poczucie własnej wartości i pokaże społeczeństwu, że możliwości osób niepełnosprawnych mogą naprawdę wielkie.

Jak Wam się podobają występy muzyczne tego młodego artysty?

Czy na amerykańskiej scenie muzycznej jest miejsce dla osób takich jak Kodi?