Jest pierwszy sklep bez pracowników! Nowy sposób na obejście zakazu handlu w niedzielę

Jest pierwszy sklep bez pracowników! Nowy sposób na obejście zakazu handlu w niedzielę

Ustawa o zakazie handlu w niedzielę do dziś wzbudza wiele kontrowersji. Według jednych pomaga ona scalić więzy rodzinne. Inni twierdzą jednak, że regulacje cofają nas do poprzedniej epoki.

Julia Konieczna
11.10.2018, 01:38

Sytuację tę obszedł syn założyciela sieci Biedronka, który otworzył pierwszy w Polsce, całodobowy i bezobsługowy market.

Poznaniacy mogą całodobowo i bezobsługowo kupować produkty!

Kupowanie produktów o każdej porze dnia i nocy, w świątek, piątek i niedzielę? Brzmi jak marzenie? Nic bardziej mylnego! Dla poznaniaków jest to już rzeczywistość! Wszystko dzięki Bio Family Supermarket.

Pierwszy bezobsługowy sklep w Europie!

Wdrożenie usługi Open 24/7 umożliwia klientom robienie codziennych zakupów bez doradców klienta i kasjerów przez 365 dni w roku - w nocy, każde święto i wszystkie niedziele wolne od handlu. Aby skorzystać z możliwości robienia zakupów w bezobsługowym i całodobowym Bio Family w Poznaniu, wystarczy wypełnić formularz dostępny przy kasie i otrzymuje się specjalną kartę Open 24/7, która daje nieograniczony dostęp do supermarketu. – informuje Bio Family.

Jak kupować w bezobsługowym sklepie?

Nic prostszego! Wystarczy włożyć wybrane produkty do czytnika, udać się do kasy i zapłacić za swoje produkty. Jest to świetny pomysł nie tylko obchodzący obowiązujące przepisy o niedzielach bez handlu, ale pozwalający robić zakupy w pełni samodzielnie. Kasjerzy są zbędni!

Sklep dla Lewandowskich?

W Bio Family można spodziewać się przede wszystkim produktów ekologicznych. Od wegetariańskich, poprzez wegańskie, aż po… bezglutenowe. Póki co, w Polsce znajdują się 3 markety Bio Family – w Poznaniu, Swarzędzu oraz we Wrocławiu.

Co znajduje się w Bio Family? Zobacz sam!

Zdrowa i ekologiczna żywność dla każdego!

Rewolucja w handlu?

Czy jesteśmy świadkami rewolucji w świecie handlu? Czy czeka nas stopniowe wypieranie standardowego procesu zakupowego, w którym kontakt ze sprzedawcą/kasjerem jest nieunikniony? Zalążkiem do takiego myślenia jest Amazon Go, prototypowy sklep, w którym kupujący mogą nabywać produkty bez niczyjej pomocy. Samodzielnie je wybierają, kasują oraz płacą.

Sprawdź jak działa Amazon Go!

Amerykański gigant przedstawił formułę działania bezobsługowego supermarketu. Robi wrażenie, prawda?

Więcej czasu dla rodziny i pełna innowacyjność – to kochamy!

A co Wy sądzicie o formule sklepów bezobsługowych? Czy będzie to trend, który zaleje całą Polskę? Czy może armageddon dla setek tysięcy ludzi, którzy stracą pracę?