Joanna Krupa pokazała film ze ślubu - zobacz jak wyglądała ceremonia i kto pojawił się na weselu!

Joanna Krupa pokazała film ze ślubu - zobacz jak wyglądała ceremonia i kto pojawił się na weselu!

Po wielu perturbacjach i kryzysowych momentach, Joanna Krupa i Douglas Nunes w sierpniu powiedzieli sobie sakramentalne "tak". Modelka niedawno opublikowała film ze ślubu, dzięki czemu mogliśmy na własnej skórze poczuć magię tej uroczystości. Było zjawiskowo!

Julia Konieczna
22.10.2018, 14:47

Dżoany przedstawiać nie trzeba...

Joanna Krupa to polsko-amerykańska modelka światowego formatu. Urodziła się w Warszawie, lecz w wieku 5 lat przeprowadziła się wraz z rodziną do Chicago, by później na stałe zamieszkać w Los Angeles. Właśnie to jest sekretem jej mocnego, amerykańskiego akcentu, kiedy mówi po polsku. Polakom znana jest przede wszystkim z prowadzenia reality show „Top Model” oraz działalności charytatywnej na rzecz zwierząt.

© Telemagazyn

Ma własne zdanie

O tym, ze Joanna mocno wierzy w swoje przekonania kierując się przy okazji dobrem zwierząt przekonało się wiele polskich celebrytek. Nie bała się bowiem publicznie krytykować takich gwiazd jak Anja Rubik, czy też Weronika Rosati. Powodem tej krytyki było noszenie przez celebrytki naturalnych futer. Oprócz tego modelka wspiera polskie fundacje działające na rzecz potrzebujących zwierząt. Uroda i wielkie serce idą w parze!

© Eska

Kim jest partner Krupy?

O świeżo upieczonym małżonku supermodelki wiadomo niewiele. Joanna przyznała jednak w jednym z wywiadów, że Douglas przez wiele lat zajmował się inwestycjami w różnych biznesach. Dodała też, że od dwóch lat ma firmę, która drukuje komiksy i produkuje filmy animowane.

Jedno jest pewne...

© Fakt

...niezły z niego przystojniak!

Poznali się… w parku dla psów

Joanna bardzo ciepło wspomina moment, w którym poznała się z Douglasem. Było to w parku dla psów, do którego często się wybierali. Pewnego dnia mężczyzna podszedł i zapytał o pieski Dżoany, których akurat tego dnia nie wzięła na spacer. Po krótkiej rozmowie okazało się, że sam adoptował czworonoga ze schroniska, czym zapewne skradł serce modelki. Wziął od niej e-mail, zaprosił na kolację. I tak to się zaczęło.

Obydwoje kochają zwierzęta!

© dailybraille.co.uk

Jaki Douglas jest naprawdę?

Jest męski. Fantastyczny. Ma ogromne serce. Przynosi mi balans w życiu. Moje życie to fantazja, bajkowy show-biznes. Ale to wszystko jest takie sztuczne. Sesje zdjęciowe, imprezy, media są superfajne, ale na krótki czas. A on mi daje ciepło. Czuję się bezpieczna. Odkąd go poznałam, inaczej patrzę na życie. Już nie praca i imprezy są najważniejsze, ale rodzina. – mówi Joanna o swoim mężu

© Glamour

Niezapomniany panieński z Magdą Gessler!

Ślub nie może się odbyć bez poprzedzającego go wieczoru panieńskiego. A na panieńskim Dżoany pojawiły się same gwiazdy! Za rozkręcenie imprezy odpowiedzialni byli m.in.: Magda Gessler, Dawid Woliński oraz Joanna Jabłczyńska.

Magiczny ślub

Zaręczyny z Douglasem odbyły się w kwietniu tego roku. Po paru miesiącach, bo pod koniec lipca para wzięła ślub cywilny, by 4 sierpnia zawrzeć związek małżeński w kościele.

Początek uroczystości wskazywał, że będzie ona... skromna!

Nic bardziej mylnego - para wyglądała bajecznie!

Dzięki filmowi z uroczystości wiemy jeszcze więcej! Zobaczcie sami!

Piękny gest Krupy

© wedday.pl

Supermodelka pocałowała obrączkę męża dając tym samym wyraz swojej miłości i szacunku do niego. Podkreśliła także jak bardzo ważna jest dla niej ta uroczystość.

Królewski ślub!

© wedday.pl

Za oprawę muzyczną w kościele odpowiedzialny był chór gospel. Prawie jak u księcia Harry'ego i Meghan Markle! Na zdjęciu widzimy Joannę Jabłczyńską, która pełniła rolę solistki.

Przyjaciele Joanny towarzyszyli jej podczas uroczystości

© wedday.pl

Na zdjęciu Dawid Woliński witający się z mężem Joanny.

Trzeba przyznać - klasa sama w sobie!

© wedday.pl

Para ma szczęście wypisane na twarzy!

Życzymy dużo miłości!

© Gazeta Krakowska
© Plejada.pl
© Paweł Sarota

A jak Wam podobał się ślub Joanny Krupy?

Chcielibyście mieć podobny?