Jola Rutowicz przeszła ogromną metamorfozę! Nie przypomina już uczestniczki z Big Brother

Jola Rutowicz przeszła ogromną metamorfozę! Nie przypomina już uczestniczki z Big Brother

Zasłynęła jako jedna z najbardziej denerwujących celebrytek i przez moment mówili o niej wszyscy. Długie tipsy, kiczowate kreacje i zamiłowanie do lateksu. Jola Rutowicz, znana głównie z tego... że była znana. Parę lat temu wyleciała do Stanów Zjednoczonych, gdzie przeszła nie lada przemianę. Czy dzięki temu przypomni o sobie światu?

Marek Rajman
5.10.2018, 13:22

Jola Rutowicz zdobyła rozpoznawalność dzięki udziałowi w reality show Big Brother 4.1, gdzie zasłynęła paroma odważnymi, choć kiczowatymi kreacjami oraz wieloma wypowiedziami, które wzbudzały rozbawienie widzów. Wykorzystując swoje 5 minut, pochodząca z Piotrkowa Trybunalskiego celebrytka wystąpiła również w następnej edycji Big Brothera, gdzie wdała się w romans z aktorem Jarosławem Jakimowiczem oraz próbowała swoich sił łyżwiarskich w programie "Gwiazdy tańczą na lodzie". Ze swojej popularności próbowała wycisnąć wszystko co się da, angażując się w jeszcze jeden reality show, w którym pojawiła się wraz z J. Jakimowiczem, finalnie nawet wydając swoją autobiografię. Jej starania jednak nie wystarczyły, aby podtrzymać gasnącą sławę i wkrótce potem mainstream o niej zapomniał.

Tym zasłynęła Jola Rutowicz

Długie sztuczne paznokcie, zamiłowanie do solarium, różu i lateksu, pluszowy jednorożec oraz nieskończone pokłady infantylnego zachowania - to wszystko uczyniło z Joli Rutowicz jedną z najsławniejszych polskich celebrytek, ale spowodowało również wylanie się na nią oceanu bezlitosnego, internetowego hejtu. Celebrytka dorobiła się pokaźnego grona antyfanów.

Najbardziej denerwująca polska celebrytka

Choć sama Rutowicz tłumaczyła się po latach, że w Big Brotherze odgrywała wymyśloną przez siebie postać, nie przysporzyło jej to sympatii opinii publicznej. W 2010 roku oficjalnie ogłoszono ją najbardziej denerwującą celebrytką. Niemniej jednak, Rutowicz była zapraszana do wszelakich programów telewizji śniadaniowych i na imprezy branżowe. Do czasu, aż jej popularność znacząco spadła, a sama Rutowicz wycofała się z polskiego show biznesu.

Miami zamiast Polski, Jollie zamiast Jola?

Mniej więcej osiem lat temu Jola Rutowicz zniknęła z polskich mediów mainstreamowych, ale pozostawała aktywna na portalach społecznościowych. Niedługo potem ogłosiła, że przeprowadza się do Stanów Zjednoczonych do Miami, gdzie znalazła nową miłość i rozpoczęła karierę modelki. Na Florydzie - Jola lub raczej teraz Jollie Rutowicz, przeszła metamorfozę i nie przypomina już dawnej, zwariowanej celebrytki z Big Brothera.

Tak wygląda teraz Jola Rutowicz. Poznalibyście ja?

Blond włosy i kariera modelki

Czy dzięki tej metamorfozie Jola Rutowicz przypomni o sobie światu?