Juror "Tańca z gwiazdami" wziął ślub. Kim jest piękna wybranka Michała Malitowskiego?

Juror "Tańca z gwiazdami" wziął ślub. Kim jest piękna wybranka Michała Malitowskiego?

Michał Malitowski to wielokrotny mistrz Polski i świata w tańcu towarzyskim. Widzowie Polsatu kojarzą go również z sympatycznym, ale dość srogim jurorem popularnego show "Taniec z gwiazdami". Ku zaskoczeniu wielu osób tancerz zrezygnował z udziału w wiosennej edycji programu, tłumacząc się kontuzją.

Kamila Mrozek
9.01.2020, 08:08

Teraz wiadomo, że Malitowski miał za sobą chorobę i rozstanie z wieloletnią partnerką. Wszystko wskazuje na to, że znany tancerz znów czuje się dobrze i jest szczęśliwie zakochany. 6 stycznia br. Michał Malitowski ożenił się ze śliczną Yuliyą Phillips. Zobaczcie zdjęcia z pięknej uroczystości zaślubin, która odbyła się w Australii.

Michał Malitowski urodził się 40 lat temu w Zielonej Górze. Swoją przygodę z tańcem rozpoczął już jako 8-letni chłopiec. Dziś to światowej klasy tancerz i juror taneczny. Malitowski jest elegancki i profesjonalny we wszystkim co robi, na uwagę zasługuje również jego ogromne poczucie humoru.

Od 2002 r. partnerką taneczną Malitowskiego była belgijska zawodowa tancerka Joanna Leunis. Joanna i Michał wkrótce zostali również parą w życiu osobistym, a trzy lata temu przyszła na świat ich córeczka Lia.

"Ze smutkiem informuję wszystkich przyjaciół, kolegów, organizatorów i sympatyków tańca, że po 17 latach Joanna Leunis i Michał Malitowski nie pracują już, nie tańczą i nie mieszkają razem" - ta smutna wiadomość została przekazana niedawno na oficjalnym Facebooku partnerki Michała.

Dlaczego Malitowski podjął decyzję o rozstaniu z matką swojej córeczki? Tancerz zdradził, że w zeszłym roku zmagał się z depresją, dzięki której zweryfikował wiele życiowych wyborów i przekonał się, co tak naprawdę jest dla niego ważne.

Podjąłem trudną decyzję o rozstaniu się z moją wieloletnią partnerką życiową, taneczną i zawodową Joanną Leunis. Za nami wiele zwycięstw i porażek, przed nami wciąż największe wyzwanie, jakim jest wychowanie córki. Moja córka Lia jest moją największą miłością. To dla niej chciałbym świata, w którym chorzy nie są wykluczani. (...) Nie przestanę angażować się w propagowanie tańca w moich szkołach Dansinn by Malitowski. Będę też uczył i sędziował – wylicza Malitowski. Wierzę, że skoro inni dają radę, a nawet przekuwają swoją słabość w siłę, to i ja nie mogę odpuścić. Tańca, który kocham, nie zostawię na pewno - zapewnia znany tancerz i juror.

Okazuje się, że w walce z chorobą pomogła Malitowskiemu dawna znajoma, która kiedyś również zmagała się z depresją. Choroba na tyle ich zbliżyła, że para 6 stycznia br. wzięła ślub!

"Pochodzi z Australii, tam też poznaliśmy się wieki temu. Nie utrzymywaliśmy kontaktu, mimo że przez jakiś czas pracowała jako instruktorka w mojej szkole w Hongkongu" - opowiada o swojej ślicznej żonie Malitowski.

"Dopiero, gdy usłyszała o moich problemach, napisała do mnie, że mnie rozumie, bo ona też przechodziła kiedyś przez to samo. Mogliśmy rozmawiać o mojej chorobie, nie musiałem niczego udawać. Moi bliscy szybko ją polubili" - zdradził popularny mistrz tańca.

Żoną Malitowskiego została Yuliya Phillips - instruktorka tańca o ukraińsko-australijskim pochodzeniu, mieszkająca na stałe w Londynie.

Malitowski dzięki niej znów jest bardzo szczęśliwy i z nadzieją spogląda w przyszłość.

Zobaczcie przepiękne zdjęcia z ceremonii zaślubin Michała i Yuliyii, które odbyły się w Australii.

Yuliya Phillips na swoim Instastories zamieściła obszerną relację z tego wyjątkowego wydarzenia. Prawda, że jako panna młoda wyglądała zjawiskowo?

© Instagram/yuliyaphillips
© Instagram/yuliyaphillips
© Instagram/yuliyaphillips
© Instagram/yuliyaphillips
© Instagram/yuliyaphillips
© Instagram/yuliyaphillips
© Instagram/yuliyaphillips
© Instagram/yuliyaphillips

Agentka Malitowskiego zdradziła, że państwo młodzi aktualnie spędzają miesiąc miodowy w Australii. Mimo pożarów w Australii para jest podobno bezpieczna, bo przebywa w zachodniej części kontynentu - Gracetown.

© Instagram/yuliyaphillips

Widać, że Malitowski ma słabość do zgrabnych tancerek, miejmy nadzieję, że jego małżeństwo nie skończy się rozstaniem jak było w przypadku związku z Joanną Leunis.

Czy Michał i Yuliya pasują do siebie?

Czego życzylibyście tej młodej parze?