Kasia z „13 Posterunku” po latach! Zobacz, jak aktualnie wygląda oraz czym się zajmuje

Kasia z „13 Posterunku” po latach! Zobacz, jak aktualnie wygląda oraz czym się zajmuje

Kasia z „13 Posterunku” to tak naprawdę 44-letnia dziś Aleksandra Woźniak. Choć aktorka wcieliła się w tę postać już 18 lat temu, to wielu fanów nadal zwraca się do niej „pani Kasiu”! Za wielką popularność musiała zapłacić dużą cenę i dziś żałuje wielu swoich decyzji... Aleksandra Woźniak ma nowy pomysł na siebie – zobacz, czy tym razem uda się jej zrealizować marzenie!

Daria Łaptosz
20.07.2019, 20:59

Przeklęta rola?!

W jednym z wywiadów udzielonych po latach od zagrania słynnej Kasi z kultowego już „13 Posterunku”, Aleksandra Woźniak powiedziała wprost, że gdyby wiedziała, jak rola wpłynie na jej życie, nigdy by jej nie przyjęła! Fanom serialu na pewno wyda się to dziwne – przecież piękna, długonoga blondynka była uwielbiana przez widzów i właśnie dzięki tej roli zdobyła ogólnopolską popularność! To prawda, ale jak tłumaczy aktorka, mimo, że przygoda z serialem trwała tylko kilka lat, to na stałe przypięto jej łatkę „ślicznej, komediowej blondynki”. Natomiast ona sama chciała występować w ambitniejszych produkcjach – przez tę jedną felerną rolę nie zdołała pokazać w pełni swojego talentu!

Aleksandra Woźniak marzyła o innej karierze – chciała grać w ambitnych produkcjach z wybitnymi aktorami! Te plany przekreśliła rola Kasi i... związek z reżyserem serialu! Gdy po 2 latach rozstała się z Maciejem Ślesickim, nikt w branży nie chciał jej zatrudnić – stała się czarną owcą!

W życiu prywatnym aktorki też było burzliwie!

Aleksandra Woźniak napotykała na wiele kłód podczas swojej kariery aktorskiej – jednak w życiu osobistym wcale nie było łatwiej. Kobieta ma za sobą 2 nieudane małżeństwa. W pierwszym przypadku wybrankiem był znajomy jeszcze z czasów licealnych, natomiast za drugim razem był to politolog Tomasz Kuszłejko. Z kolejnego, nieformalnego związku z tajemniczym Piotrem, aktorka ma 2 dzieci – bliźniaczki Julię i Anię! Dopiero niedawno Aleksandra znalazła szczęście u boku Szymona Miszewskiego, z którym wzięła ślub w 2014 roku!

Dla nowego męża Aleksandra przeprowadziła się z Warszawy do Gdańska, porzuciła showbiznes i w spokoju wychowuje 14-letnie córki! Jak twierdzi, teraz jest szczęśliwa!

Koniec kariery aktorskiej – i co dalej?

Kiedy Aleksandra Woźniak została mamą miała konkretny scenariusz na dalsze życie – po kilku miesiącach od porodu zamierzała wrócić na plan zdjęciowy! Niestety, jak to w życiu bywa, nie wszystko układa się według scenariusza... Aktorka nie dostawała zbyt wielu ról i zmuszona była pogodzić się z niespełnieniem marzenia o wielkiej filmowej karierze. Nie wyszło to jednak na złe, ponieważ kobieta w spokoju mogła skupić się na najważniejszej w jej życiu roli – byciu mamą dla 2 córek!

Czy Aleksandra Woźniak w końcu znalazła swoje powołanie?!

Z wykształcenia serialowa Kasia z „13 Posterunku” wcale nie jej aktorką! Dla wielu to zaskoczenie, ale Aleksandra jest germanistką – na dodatek w przeszłości z powodzeniem pracowała jako dyplomowany tłumacz! Aktorka uważa najwyraźniej, że wszechstronne wykształcenie przydaje się w życiu, ponieważ za chwilę kończy kolejny kierunek! Chodzi o psychologię na Uniwersytecie w Sopocie i to z tą dziedziną 44-latka wiąże swoją zawodową przyszłość! Za około 1,5 roku zamierza otworzyć własny gabinet. Z aktorki w psychologa? Przemiana może wydawać się zaskakująca, ale Aleksandra wyjaśnia, że czuje do tego powołanie, a praca nad przeróżnymi rolami rozwinęła u niej dużą wrażliwość i wnikliwość.

Poszlibyście na terapię do Kasi z „13 Posterunku”?