"Kobieta Kot" z młodszym o 27 lat narzeczonym. On także jest po wielu operacjach.

"Kobieta Kot" z młodszym o 27 lat narzeczonym. On także jest po wielu operacjach.

Internauci nazywają ją "Kobietą Kotem" albo "Najpotworniejszą Kobietą na Świecie". Historia jej niezwykłej metamorfozy sięga lat 70. Kiedy w jej małżeństwie z Aleckiem Wildensteinem nadszedł kryzys, Jocelyne zdecydowała się na operację plastyczną, aby odzyskać zainteresowanie męża. Niestety związek pary zakończył się rozwodem, a sama Jocelyn, cóż...chyba uzależniła się od zabiegów upiększających.

Kamila Mrozek
10.05.2019, 09:42

Dziś 78-letnią Jocelyne Wildstein można oglądać najczęściej w towarzystwie długoletniego partnera, od niedawna narzeczonego, 51-letniego projektanta Lloyda Kleina. Co ciekawe, "Kobieta Kot" wciąż wypiera się jakichkolwiek ingerencji chirurga plastycznego w swój własny wygląd, a jej narzeczony wyznaje...że zakochał się w niej od pierwszego wejrzenia i twierdzi, iż jej wyjątkowa uroda nigdy nie była "poprawiana".

Jocelyn urodziła się szwajcarskiej Lozannie. Uważa się ją za najbardziej znaną ofiarę operacji plastycznych, które bezporotnie ją oszpeciły. Sama Jocelyn uważa, że jej wygląd to wyłącznie efekt szajcarskiego pochodzenia i wydatności kości policzkowych. Aż trudno uwierzyć, ale kiedyś Jocelyn była atrakcyjną kobietą...

Oto jedno z najwcześniejszych fotek Jocelyn z czasów młodości, kiedy jeszcze nie zaczęła eksperymentować ze swoim wyglądem. Jak widać od zawsze miała lekko skośne, "kocie oczy", ale mogła uchodzić (zwłaszcza w latach 70.) za całkiem sympatyczną i ładną blondynkę.

Naszym zdaniem Jocelyn najlepiej prezentuje się na poniższym zdjęciu sprzed lat. Niestety kłopoty w małżeństwie zapoczątkowały u niej "pasję" do operacji plastycznych, które kosztowały ją ponad 3 miliony dolarów. Jakie efekty przyniosły te liczne zmiany?

© mirror.co.uk

Jocelyn po operacjach plastycznych wygląda wręcz groteskowo. Kobieta zaliczyła wstawienie implantów szczęki, policzków, ust oraz liczne liftingi. Dziś ta 78-letnia kobieta wciąż prowadzi aktywne życie towarzyskie i wabudza na czerwonym dywanie sensację - za sprawą swojego wyglądu.

© mirror.co.uk

Kiedyś Jocelyn była nie tylko bardzo piękną, ale i bajecznie bogatą kobietą. Niektórzy żartują, że sama już nie pamięta, jak wyglądała dawniej i ile fortuny przepuściła na poprawę swojego wizerunku.

Choć Jocelyn przeszła operacje powiek górnych i dolnych, powiększenie brody i przeszczepy tłuszczu, a także procedurę canthopexy (podniesienia oczu, aby nadać im koci wygląd), wciąż szokuje kolejnymi zmianami wyglądu. Niestety wygląda to coraz gorzej...

Jak zmieniała się na przestrzeni zgrabna blondynka, modelka, żona bogatego Aleca Wildsteina? Na poniższych fotkach możecie krok po kroku obserwować przemianę "królowej operacji plastycznych". Ciekawe, czy Jocelyn była kiedyś zadowolona ze swojego wyglądu?

Jak podają zagraniczne media, od ponad 14 lat życiowym partnerem Jocelyn jest pochodzący z Montrealu projektant mody - Lloyd Klein.

Wieloletni partner Jocelyn wychował się w Paryżu, a od 1998 r. mieszka w USA, gdzie założył własną wytwórnię mody. Lloyd napierw marzył o karierze architekta, ostatecznie podążył za swymi przodkami i zajął się branżą modową.

Warto wiedzieć, że Lloyd miał ogromne problemy ze zdrowiem i musiał przejść szereg operacji. W 2013 roku zdiagnozowano u niego nowotwór, który usunięto. Niestety w 2017 roku chłoniak się rozprzestrzenił i konieczne były liczne chemioterapie. Mężczyzna przeżył, że choroba zniszczyła mu twarz.

Z pomocą doktora Riana Maercksa z Miami Klein przeszedł niedawno operacje plastyczne poprawiające wygląd twarzy i zabiegi odmładzające. Projektant mówi, że dziś jest zadowolony z poprawy swojego wyglądu.

Od 2017 r. Jocelyn Wildstein jest zaręczona z Lloydem, który obdarował ją 32-karatowym pierścionkiem.

Tak para celebrytów wyglądała w początkach swej znajomości.

Trzeba przyznać, że Klein kiedyś mógł podobać się kobietom...

Upływ czasu i choroby odcisnęły piętno na twarzy projektanta.

Związek Jocelyn i Lloyda jest podobno bardzo burzliwy. W grudniu 2016 roku głośno było o tym, że Jocelyn zaatakowała o 27 lat młodszego ukochanego nożyczkami. Mówi się, że chciała go oszpecić, używając ostrzy narzędzia i gorącego wosku.

Mimo wszystko Jocelyn i Lloyd wciąż są razem i stanowią jedną z najbarwniejszych par show biznesu, która ma za sobą wiele operacji chirurgicznych.

Co sądzicie o metamorfozach "Kobiety Kota"? Kiedy wyglądała najlepiej?

Czy 51-letni projektant pasuje do swojej 78-letniej narzeczonej?