Kolejna metamorfoza Agnieszki z Googlebox! Tym razem w ruch poszły nożyczki i farba. Wygląda olśniewająco!

Kolejna metamorfoza Agnieszki z Googlebox! Tym razem w ruch poszły nożyczki i farba. Wygląda olśniewająco!

Agnieszka Kotońska zdobywa popularność, nie tylko za sprawą występów w telewizji, ale również dzięki ekscentrycznemu stylowi. Od pewnego czasu można jednak zauważyć, że wiele zmienia ona w swoim wyglądzie... Zobacz i oceń, jak wypadła jej najnowsza metamorfoza!

Daria Łaptosz
12.03.2019, 02:26

Niekwestionowana ulubienica widzów!

© Instagram/agnieszkakotonska

Program Gogglebox. Przed telewizorem bije rekordy popularności, a występujący w nim uczestnicy zdobywają rzeszę fanów i niejednokrotnie status celebryty. Tak samo jest w przypadku Agnieszki Kotońskiej, która występuje w show wraz z mężem Arturem i synem Dajanem. Rodzina zaczęła przygodę z programem we wrześniu 2015 r., w 3. sezonie. Od tego czasu zaskarbili sobie ogromną sympatię widzów. Najbardziej rozpoznawalna z rodziny jest jednak Agnieszka, która poczuciem humoru i dystansem do siebie podbija serca również na Instagramie. Jej konto obserwuje 146 tys. osób, a za sprawą wstawianych zdjęć, już nie raz Agnieszka była bohaterką artykułów na wielu portalach.

Agnieszka lubi dzielić się wspomnieniami

© Instagram/agnieszkakotonska

Uczestniczka znana z programu stacji TTV rozpieszcza swoich obserwatorów na Instagramie ciekawymi zdjęciami z przeszłości. Agnieszka sama podkreśla, że podczas gdy większość celebrytek wstydzi się upubliczniać "stare" fotki, ona wręcz przeciwnie - uwielbia do nich wracać i dzielić się wspomnieniami z pięknych chwil w jej życiu. Niedawno podzieliła się zdjęciami... ze swojego ślubu! Z okazji 23. rocznicy Agnieszka Kotońska pokazała jak wyglądali wraz z mężem Arturem w 1995 roku. Wielu internautów pisało w komentarzach, że gwiazda Gogglebox bardzo się zmieniła i ciężko ją rozpoznać na zdjęciach ze ślubu. Rzeczywiście, na przestrzeni lat Agnieszka zmieniała się i jak sama pokazuje na swoim Instagramie, droga do jej obecnego wyglądu (komplementowanego przez fanów), była naprawdę długa.

Co za metamorfoza!

© Instagram/agnieszkakotonska
© Instagram/agnieszkakotonska

Agnieszka Kotońska postanowiła jakiś czas temu pochwalić się, jak wyglądała kilkanaście lat temu. Wszystko za sprawą popularnego obecnie #10yearchallenge, który ma pokazać, w jakim stopniu ludzie zmienili się w ciągu dekady. Uczestniczka Gogglebox opublikowała swoje zdjęcia sprzed 13-stu i 18-stu lat! Wyraźnie widać po nich, jak długą drogę celebrytka przebyła, żeby dziś zachwycać swoim wyglądem i często stanowić inspirację dla kobiet w średnim wieku. U Agnieszki zmienił się nie tylko wygląd, również ubiór i makijaż... ale, jak zauważają fani, jest jedna rzecz, która nigdy się nie zmienia - to promienny uśmiech!

Życie zaczyna się po czterdziestce!

© Instagram/agnieszkakotonska

Gwiazda TTV często podkreśla, że świetnie się ze sobą czuje. Ma kochającą rodzinę, oddanych fanów - jest szczęśliwa i spełniona w życiu! Dodatkowo, dużo mówiło się o jej przemianie fizycznej, bowiem Agnieszka dla swojego zdrowia i lepszego samopoczucia schudła kilkadziesiąt kilo! Postępy w diecie i ćwiczeniach na bieżąco relacjonowała na Instagramie, zachęcając również swoje fanki do zadbania o figurę. Po wypracowaniu upragnionej sylwetki, przyszedł czas na dalsze zmiany. Uczestniczka show zaczęła stosować lżejszy makijaż, a ostatnio również coraz częściej wybiera kobiece, mniej krzykliwe ubrania. Taki kierunek zmian wyraźnie podoba się obserwatorkom w średnim wieku, które w komentarzach podkreślają, że wzorują się na Agnieszce, bo pokazuje ona, że życie tak naprawdę zaczyna się po czterdziestce!

Agnieszka Kotońska często eksperymentuje z włosami

© Instagram/agnieszkakotonska

Charakterystyczna dla Agnieszki jest fryzura, zawsze natapirowana i pełna objętości. Nie ma mowy o nudzie, także w kwestii koloru. Wiele kontrowersji wzbudzały włosy gwiazdy TTV, w kolorze... różu! Agnieszka uwielbia ten kolor, więc trudno się dziwić, że trafił on i na włosy celebrytki. Szalona fryzura niestety nie wszystkim się spodobała. Wiele osób komentowało, że taki kolor wygląda tandetnie i nie przystoi kobiecie w średnim wieku. Jednak Agnieszka Kotońska lubi zmieniać się i wzbudzać zainteresowanie, dlatego jej obserwatorzy nie musieli długo czekać na nową, zaskakującą metamorfozę!

Kolejny etap - fryzura marzeń!

© Instagram/agnieszkakotonska
© Instagram/agnieszkakotonska

Kilka dni temu uczestniczka Gogglebox. Przed telewizorem znów zaszalała u fryzjera! Tym razem zaskoczyła wszystkich, ponieważ fani, przyzwyczajeni do kolorowego, krzykliwego stylu Agnieszki, spodziewali się kolejnej cukierkowej fryzury. Okazało się jednak, że od dawna wymarzoną fryzurą gwiazdy TTV są długie, platynowe i... proste włosy! Widzowie przywykli już do burzy natapirowanych blond loków Agnieszki, więc również dla nich będzie to ogromne zaskoczenie. Trzeba przyznać, że tym razem zmiana fryzury wyszła jej zdecydowanie na lepsze - fani wciąż zachwycają się w komentarzach! Żeby uzyskać tak piękny i odmładzający efekt, Agnieszka zdecydowała się przedłużyć swoje włosy naturalnymi pasmami. Również kolor został odświeżony, a fryzjerka dodała bardzo modny ciemny odrost. Jedna z najpopularniejszych uczestniczek programu przeszła ogromną metamorfozę na oczach widzów i obserwatorów na Instagramie. Nie wiemy jednak, czy lubiąca eksperymentować Agnieszka, nie szykuje kolejnych zmian w swoim wyglądzie...

Jak oceniacie przemianę Agnieszki Kotońskiej?