Kolejne małżeństwo Michała Wiśniewskiego dobiegło końca. Piosenkarz złożył pozew o rozwód

Kolejne małżeństwo Michała Wiśniewskiego dobiegło końca. Piosenkarz złożył pozew o rozwód

Związek małżeński wokalisty Ich Troje i Dominiki Tajner-Wiśniewskiej trwał 7 lat. Siódemka okazała się być dla nich jednak pechowa. O kryzysie w ich związku spekulowano od dawna, jednak potwierdziły się najgorsze obawy fanów. Wiśniewski postanowił rozwieść się po raz 4 w życiu.

Julia Konieczna
13.03.2019, 01:44

Wielka miłość

Między Dominiką a Michałem zaiskrzyło na rajdzie samochodowym organizowanym przez kobietę. Obecność piosenkarza na tej imprezie miała jedynie rozpropagować wydarzenie wśród szerzej publiczności. Z pewnością żadne z nich się nie spodziewało, jak głębokie urodzi się między nimi uczucie.

Z czasem zaczęli do siebie telefonować codziennie. Michał cenił w Dominice umiejętność słuchania, a jej podobała się jego otwartość.

Wspólna pasja

Szybko okazało się, że Dominika zaraziła Michała swoją pasją. Jako że jest córką Apoloniusza Tajnera, we krwi ma miłość do skoków narciarskich. Dość szybko ta dyscyplina zyskała nowego i oddanego kibica!

Dobry kontakt z teściem

Miłość kwitła przez 7 lat

Powód rozstania?

Wiele mówi się o tym, że Michał Wiśniewski nieprzychylnie zareagował na uczestnictwo swojej żony w Tańcu z Gwiazdami. Równie negatywnie nastawiony był do samych treningów. Taniec wymaga bliskości między partnerami, a z tym podobno wyjątkowo trudno było się pogodzić Wiśniewskiemu.

Zazdrość powodem rozpadu małżeństwa?

Trudne chwile Dominiki Tajner

Bardzo go kocham, ale w związku są dwie osoby i samemu nie można zrobić nic... Michał złożył pozew o rozwód po wielu miesiącach przemyśleń. Tak zdecydował. Ja muszę to uszanować. Mam złamane serce... - wyznaje kobieta

Poprzednie żony lidera Ich Troje

Michał Wiśniewski czterokrotnie ślubował swoim wybrankom miłość i wierność. Jego najdłuższa przerwa między kolejnymi małżeństwami wynosiła... rok. Wcześniej Wiśniewski był mężem Magdy Femme (1996-2001), Marty Wiśniewskiej (2002-2006) i Anny Świątczak (2006-2011). Wszystkie z nich były członkiniami zespołu Ich Troje.

Pierwsza żona Wiśniewskiego - Magda Femme

To z nią wylansował hit "Prawo"!

Marta Wiśniewska - Mandaryna

Owocem ich związku są Fabienne i Xavier.

Anna Świątczak

© rozrywka.dziennik.pl

Anna przez 7 lat była członkinią Ich Troje. Para rozeszła się w 2011 roku. Mają ze sobą dzieci: Vivienne i Etiennette.

Małżeństwo z Dominiką miało być inne

Piosenkarz wielokrotnie powtarzał, że Dominika Tajner jest wyjątkową kobietą, która daje mu bezpieczeństwo. Dlaczego więc po raz kolejny w swoim życiu zdecydował się na rozwód? Czy czar wielkiej miłości prysł po 7 latach?

Najdłuższe małżeństwo Michała Wiśniewskiego wisi na włosku

Jak myślicie, czy para jeszcze wróci do siebie?