Policja zatrzymała nietypowego pirata drogowego. Mężczyzna w pojeździe Freda Flinstona dostał mandat

Policja zatrzymała nietypowego pirata drogowego. Mężczyzna w pojeździe Freda Flinstona dostał mandat

Policjanci byli naprawdę zdumieni – w pojeździe z epoki kamienia łupane jechał Fred Flintstone! A to wszystko w 2018 roku! Zobacz, za co Fred podpadł policjantom i czy był tam też Barney?!

Damian Bachnacki
25.11.2018, 01:30

To była niezapomniana kontrola drogowa!

© Facebook/Pasco Sheriff's Office

Na jednej z dróg hrabstwa Pasco na Florydzie, policjanci zatrzymali dziwnie wyglądający pojazd... z niemniej oryginalnym kierowcą. Był to sam Fred Flintstone, w swoim supernowoczesnym (jak na czasy kamienia łupanego!), pojeździe. Brzmi niewiarygodnie, prawda? A jednak... wygląda na to, że policjanci z Florydy mają wesołą pracę!

Za co został ukarany Fred Flintstone?

© Facebook/Pasco Sheriff's Office

Mimo wyjątkowo śmiesznych okoliczności zatrzymania, jednak trzeba przyznać, że Fred Flintstone popełnił poważne wykroczenie. Pędził po drodze, kompletnie nie zważając na ograniczenia prędkości! Służby musiały go zatrzymać i dać mandat. Co na to Fred? Podejrzewamy, że nie krzyknął ze szczęścia Yabba Dabba-Doo!... Jak relacjonuje lokalny szeryf, Flintstone po informacji o mandacie zrobił się „niesforny”. Więcej informacji szeryf nie chciał udzielać, dlatego możemy się tylko domyślać jak wyglądała „niesforność” jaskiniowca... Policjanci pouczyli Freda, że będzie musiał złożyć wyjaśnienia przed sądem.

Kto jest chętny, żeby przejechać się jaskiniowym pojazdem Freda Flintstona?

© Facebook/Pasco Sheriff's Office

Fred Flintstone... czyli kto?

© Facebook/Pasco Sheriff's Office

Rozwiewamy wszelkie wątpliwości... Tajemniczym Fredem Flintstonem jest niejaki Don Swartz! Choć trzeba przyznać, że tak bardzo wczuł się w rolę, że wyglądał jak prawdziwy jaskiniowiec. Miał uszyty strój do złudzenia podobny do oryginału, ubrał perukę, a nawet... miał gołe stopy! Nie wiemy, czy żeby jeszcze bardziej upodobnić się do Freda, również pracuje jako operator brontokoparki i ma przyjaciela o imieniu Barney, ale widać, że Flintstone jest jego idolem.

Policjanci mają nowy wóz!

© Facebook/Pasco Sheriff's Office

Ta niecodzienna kontrola była dla policjantów z Pasco na tyle pasjonująca, że postanowili się podzielić nią z całym światem! Na swoim profilu na Facebooku pokazali zdjęcia z akcji i... pochwalili się swoim nowym pojazdem! Jaskiniowy samochód Freda Flintstona był tak uroczy, że szeryf postanowił zatrzymać go w jednostce. Policjanci chętnie pozowali we wnętrzu auta, obitego tygryskiem... z epoki kamienia łupanego, rzecz jasna.

Jak myślicie, jak polska policja zareagowałaby na Freda Flintstona za kierownicą?