To NAJBARDZIEJ POŻĄDANY facet na Tinderze. Interesuje się nim 14.000 kobiet!

To NAJBARDZIEJ POŻĄDANY facet na Tinderze. Interesuje się nim 14.000 kobiet!

Lubicie randkowanie on-line? Jeśli tak, to pewnie zdarzyło Wam się choć kilka razy skorzystać z popularnej aplikacji Tinder. To właśnie za pomocą Tindera coraz więcej użytkowników z całego świata szuka nowych znajomości i miłości na całe życie.

Kamila Mrozek
6.01.2020, 14:53

A czy wiecie, kto jest obecnie najbardziej pożądanym mężczyzną na Tinderze? Poznajcie 29-letniego przystojniaka, który wzbudził zainteresowanie ponad 14 tysięcy kobiet używającej tej znanej aplikacji. Zajrzyjcie do naszej galerii i sami oceńcie, czy bohatera tego tekstu słusznie okrzyknięto "Panem Tinderem".

Kogo przedstawia to urocza fotka? To "Mr Tinder" czyli najbardziej pożądany obecnie mężczyzna na Tinderze za młodych lat. Trzeba przyznać, że już wtedy wyglądał słodko i lubił pozować do zdjęć.

29-letni Stefan-Pierr Tomlin rozkochał w sobie ponad 14 tysięcy użytkowniczek Tindera.

Skąd to wiadomo? Jego profil przewinęło w prawo (na znak aprobaty) aż tyle kobiet z różnych zakątków świata.

Jak Wam się podoba ten ciemnoskóry mężczyzna?

Oczywiście gusta bywają różne, ale trudno się dziwić, że dla wielu kobiet ten facet jest ucieleśnieniem męskiego ideału.

Ten wzrok..., te usta..., to wysportowane ciało... Naszym zdaniem ten popularny użytkownik Tindera to całkiem niezłe "ciacho" ;)

Według zagranicznych mediów Stefan od ubiegłego roku jest zajęty i wszystko wskazuje na to, że znalazł wreszcie miłość swego życia.

Jesteście ciekawi, czy jego wybranką jest jedna z fanek poznanych za pomocą Tindera?

Wszystko wskazuje na to, że tajemniczą ukochaną "Mr Tindera" jest 27-letnia Natasha Boon, uczestniczka X Factor. Stefan poznał ją jednak nie dzięki Tinderowi, a swemu przyjacielowi.

Czy Natasha to naprawdę wymarzona kobieta dla tego przystojniaka? Według niektórych zagranicznych portali, w związku Stefana i Natashy ostatnio nie dzieje się najlepiej, dlatego...

...być może "Pan Tinder" znowu może być wolny i szukać drugiej połówki za pomocą znanej aplikacji.