„Rolnik szuka żony” - Krystyna weźmie ślub z... DZIEWCZYNĄ!

„Rolnik szuka żony” - Krystyna weźmie ślub z... DZIEWCZYNĄ!

W drugiej edycji programu „Rolnik szuka żony” mieliśmy okazję poznać Krystynę. Gościła w gospodarstwie Roberta i starała się o jego względy. Jednak z planów o stworzeniu związku nic nie wyszło. Rolnik odrzucił zaloty Krystyny i drugiej zabiegającej o niego kobiety - Joanny. Postanowił wybrać Agnieszkę. Wzięli ślub, założyli szczęśliwą rodzinę i dzisiaj mają już dziecko!

Kinga Kwiecień
5.01.2020, 21:31

Krystyna Kamińska pochodzi z Białorusi. Wyjechała ze swojego rodzinnego miasta i postanowiła zamieszkać w Warszawie. Właśnie tutaj młoda kobieta podjęła studia i uzyskała dyplom brytyjski.

W Warszawie zdobyła wykształcenie i rozwijała się zawodowo - podjęła pracę w polskim oddziale dużej, międzynarodowej firmy.

O kobiecie zrobiło się bardzo głośno jakiś czas po zakończeniu programu. Media wrzały od wieści o miłości, jaką Krystyna żywiła nie do Roberta, lecz do innego bohatera programu - Jakuba.

Po odrzuceniu przez Roberta i odejściu z programu, Krystyna ostatecznie ujawniła, że jej miłość ukierunkowała się na… kobietę!

Internauci bardzo chętnie śledzą losy atrakcyjnej Krystyny i przyglądają się, czy uczestniczka nietypowego show odnajdzie wreszcie szczęście w relacjach damsko-męskich lub… w relacjach damsko-damskich.

Ogłosiła wreszcie, że jest w związku z kobietą, do której żywiła uczucie.

W jednym z wywiadów wyznała, że jej życie intymne jest aktualnie bardziej satysfakcjonujące.

Od momentu, kiedy jestem w związku z kobietą, jestem zaskoczona, że ktoś może mnie rozumieć aż tak dobrze. To jest zupełnie inna więź. Jakościowo skłaniam się do związku z kobietą. Więcej jest zaufania. Myślimy tak samo. Niczego nie brakuje.

Niedawno Krystyna zaskoczyła wszystkich swoich fanów jeszcze bardziej! Takiej informacji nikt się nie spodziewał.

Poinformowała, że zapowiada się w jej życiu ważny krok. Miała na myśli ślub ze swoją obecną partnerką!

Po trzech latach szczęśliwego związku, kobiety postanowiły się pobrać.

Ceremonia ma odbyć się już za dwa miesiące.

Pod zdjęciem na Instagramie, Krysia informuje internautów, że teraz organizacja wesela jest dla niej i jej partnerki priorytetem:

Tydzień pracy dobiegł końca. Zaczynamy weekend. Jak zapewnie większość z was już wie żyjemy organizacją wesela 🌈

W Polsce nie mogą sformalizować swojego związku, więc plan jest taki, by ślub wziąć za granicą.

Wraz z moją narzeczoną Agą planujemy ceremonię w Szkocji. Szkockie urzędy są świadome sytuacji w naszym kraju i aktywnie współpracują oraz pomagają w organizacji wydarzenia.

Życzymy kobietom szczęścia i pięknego ślubu, na który wybierają się za granicę!