Kuba Wojewódzki pokazał swoje luksusowe 250-metrowe mieszkanie. Czy tam będzie nagrywał nowy talk-show?

Kuba Wojewódzki pokazał swoje luksusowe 250-metrowe mieszkanie. Czy tam będzie nagrywał nowy talk-show?

Kuba Wojewódzki jest znany ze swego ciętego języka i swoistego poczucia humoru. Kontrowersyjny dziennikarz od niemal 20 lat prowadzi autorski talk-show, do którego zaprasza przeróżne gwiazdy, by zaskoczyć je mnóstwem niewygodnych pytań. Ze względu na pandemię z ramówki telewizyjnej zniknęło ostatnio wiele programów, w tym "Kuba Wojewódzki".

Kamila Mrozek
31.03.2020, 07:53

Niemniej jednak fani Kuby Wojewódzkiego mogą mieć nadzieję, że dziennikarz nie zamierza siedzieć bezczynnie w domu i przygotował dla nich sporą niespodziankę. Dziennikarz niedawno pochwalił się swoim 250-metrowym mieszkaniem i zapowiedział swój nowy projekt, ściśle związany z tym okazałym lokum...

Na Instagramie Kuby pojawiło się zdjęcie z wnętrza jego domu oraz tajemniczy podpis sugerujący, że dziennikarz właśnie tam ma zamiar realizować swój nowy program "250 metrów kwadratowych Kuby Wojewódzkiego".

Trudno ocenić, czy powyższy wpis to prawdziwa zapowiedź, czy kolejny żart kontrowersyjnego dziennikarza. W każdym razie mamy okazję przyjrzeć się bliżej okazałemu warszawskiemu mieszkaniu tego showmana.

Jak wam się podobają nowoczesne wnętrza jego przestronnego apartamentu z białymi ścianami i podłogą z jasnych desek?

Naszą uwagę zwraca szczególnie stylowy salon Kuby z granatową kanapą, czarnym stołem oraz oryginalną lampą przypominającą pęk szklanych baloników...

Kuba Wojewódzki zwykle chroni swoją prywatność, ale ostatnio na jego Instagramie można zobaczyć sporo zdjęć z okazałego, dwupoziomowego apartamentu w Warszawie.

Showman urządzając wnętrza swego domu, postawił na industrialny minimalizm oraz podkreślenie sporej przestrzeni. Stan jego mieszkania jest raczej surowy, nie znajdziemy w nim zbędnych przedmiotów, które wprowadzałyby w nim tzw. artystyczny nieład.

We wnętrzach mieszkania Kuby dominuje biel, czerń i granat. Na uwagę zasługują też dodatki w kolorze bieli i rzeźby, które sprawiają, że dom Wojewódzkiego wygląda bardzo awangardowo.

Na tym zdjęciu widać, jak przestronne jest mieszkanie dziennikarza. Co sądzicie o kuchni Kuby, oddzielonej od innych pomieszczeń bez użycia drzwi? Nam chyba najbardziej podoba się tutaj efektowny marmurowy blat stołu...

Zastanawiacie się czasem, kiedy Kuba zachowuje się poważnie i nie obmyśla kolejnego ze swych charakterystycznych żartów?

Wygląda na to, że nawet siedząc w wannie, Wojewódzki szykuje jakieś nowe niespodzianki dla swoich fanów.

Gwiazdor zachowuje się ekstrawagancko nawet podczas zwykłych domowych czynności. A może po prostu lubi być fotografowany w pozornie zwyczajnych momentach?

Wojewódzki sugeruje, że jego nowy program będzie realizowany i transmitowany prosto z jego mieszkania. Cóż, przyglądając się jego wnętrzom, czasem trudno uwierzyć, że to nie studio do nagrań, tylko prawdziwy dom znanego Polaka...

Co sądzicie o 250 metrach kwadratowych Kuby Wojewódzkiego?

Chcielibyście mieć podobnie urządzone mieszkanie?

Będziecie oglądać nowy program z wywiadami Wojewódzkiego?