Lamborghini Aventador i... 2 miliony kryształków Swarovskiego! Zobacz, kto miał tak szalony pomysł!

Lamborghini Aventador i... 2 miliony kryształków Swarovskiego! Zobacz, kto miał tak szalony pomysł!

Pierwsza myśl – pewnie arabscy szejkowie?! Nie tym razem! Dajemy podpowiedź – to kobieta, na dodatek w życiu robiła już wiele zaskakujących rzeczy. Zobaczcie sami, kim jest autorka tak „błyskotliwych” pomysłów!

Daria Łaptosz
13.04.2019, 21:53

Ta dziewczyna lubi błyszczeć!

Daria Radionova zasłynęła ostatnio w światowych mediach za sprawą swojego luksusowego Lamborghini Aventador, którego ozdobiono 2 milionami kryształków Swarovskiego! Luksusowe auto kosztowało właścicielkę ok. 1,35 mln zł! Następnie oddała ona nowiutkie Lamborghini w ręce specjalistów z londyńskiej firmy Cars in Cloaks, zajmującej się najdziwniejszymi tuningami. Pracownicy przez 2 miesiące, całymi dniami dopasowywali kryształki i ręcznie je kleili – w sumie zajęło im to aż 700 godzin! Matowo-czarna karoseria została pokryta przezroczystymi błyskotkami, a efekt naprawdę przykuwa wzrok. Można się było o tym przekonać w miniony weekend w Londynie, kiedy Daria przejeżdżała nim przez dzielnicę, w której na co dzień mieszka. Firma wykonująca zamówienie powiedziała, że „gdyby Batman był kobietą, to pewnie byłoby jego auto”. Zobaczcie więc całą kolekcję samochodów Darii Radionovej!

Specjalistka od „kryształowych” samochodów

Myślicie, że kryształowy Aventador był pierwszy? Nic bardzie mylnego! Ta dziewczyna to już weteranka w obklejaniu luksusowych samochodów! Sprawdźcie, co zrobiła wcześniej i ile ton kryształków na to zużyła!

Lamborghini Huracan

Niedługo przed zmodyfikowaniem Aventadora, Daria postanowiła ozdobić także swoje Lamborghini Huracan. Czerwony samochód wypełniło 1,3 miliona czerwonych kryształków Swarovskiego. W przeliczeniu, luksusowe auto kosztowało ponad 770 tys. zł, jednak nie zostały ujawnione koszty pokrycia karoserii błyskotkami. Uważamy, że marka Swarovski powinna w końcu docenić starania Darii i ogłosić ją oficjalną ambasadorką ich kryształków. Obawiamy się, że jeśli tego nie zrobią, to następnym razem dziewczyna obklei kryształkami samą siebie!

Bentley Continental GT

Ten luksusowy samochód wart jest ok. 1 milion zł! Daria nazywa go swoją „panterą”, ze względu na czarny kolor i jej zamiłowanie do dzikich kotów. Jak już możecie się domyślać... został ozdobiony kryształkami Swarovskiego. Tym razem w kolorze czarnym i nie w całości, jedynie środek karoserii został pokryty. Dodatkowo, na boku auta został umieszczony metaliczny napis „DRJACKETS” - to nazwa firmy prowadzonej przez Radionovą.

Mercedes CLS

Pierwszym „obklejonym” samochodem Radionovej był Mercedes CLS, za skromne 260 tys. zł! Pokryto go srebrnymi kryształkami Swarovskiego, podobno w liczbie ok. 1 miliona. Koszt tego zabiegu wyniósł w przybliżeniu 76 tys. zł, a samochód pojawiał się na wielu instagramowych zdjęciach. Oślepiający błysk Mercedesa sprawił również, że Daria po raz pierwszy pojawiła się na portalach plotkarskich na całym świecie. Co stało się z pięknym autkiem? Tu trzeba pochwalić dziewczynę, ponieważ został on wylicytowany, a cały dochód przeznaczyła na rzecz schroniska dla psów w Londynie, w którym wybuchł pożar.

Ona nie oszczędza na niczym!

Oprócz obklejania luksusowych aut kryształkami, Daria specjalizuje się również w... kolekcjonowaniu butów obklejonych kryształkami! Tak, to wskazuje na uzależnienie od kryształków. Czy ta jednostka chorobowa ma już nazwę? Kryształoholizm? Tego nie wiemy, ale specjaliści powinni się tym tematem zainteresować! Ale spokojnie, panna Daria uwielbia, oprócz kryształków rzecz jasna, wydawać duże pieniądze i chwalić się tym na Instagramie. I tak możemy podziwiać zdjęcie ogromnych trufli za 50 tys. zł albo wielu naturalnych futer, w których Radionova chodzi przez cały rok.

Kim jest Daria Radionova?

To dobre pytanie! Wiadomo, że ma 25 lat, pochodzi z Rosji i obecnie mieszka w Londynie, bo tam studiuje jakiś kierunek „biznesowy”. W mediach pojawia się głównie za sprawą swoich modyfikowanych samochodów. Najczęściej jest określana jako „gwiazda Instagrama” lub „instagramowa modelka”... ale na jej koncie widzimy jedynie 129 tys. obserwatorów. W porównaniu do milionowych widowni wielu influencerów, jej osiągi są naprawdę skromne. Poza tym wiadomo jedynie, że Daria od niedawna prowadzi własną firmę produkującą drogie skórzane kurtki i naturalne futra – DRJACKETS. Co ciekawe, dziewczyna pytana o to, czym zajmują się jej rodzice, odpowiada jedynie, że są „ludźmi biznesu”. Chyba już wszyscy wiemy, kto sponsoruje drogie fanaberie młodej Rosjanki...

Podobają się Wam takie błyszczące samochody?