Lis Znajduje Telefon, Który Go Nagrywa i Postanawia... Się Zemścić.

Lis Znajduje Telefon, Który Go Nagrywa i Postanawia... Się Zemścić.

Znane ze swojego sprytu lisy to drapieżne ssaki, które mogą budzić zachwyt człowieka zarówno swoją zwinnością, jak rudawą sierścią. Pewnie dlatego niejeden z nas pragnął uwiecznić na zdjęciu to dzikie zwierzę mające w sobie coś z poczciwego psa i coś z potężnego wilka. Pewien mężczyzna od jakiegoś czasu fotografuje lisy. Ale gdy odważył się zrobić jednemu filmik, coś poszło nie tak...

Kamila Mrozek
4.10.2019, 08:20

Z czym kojarzy Wam się postać lisa? Okazuje się, że przebiegłość tych dzikich ssaków nie przypadkowo jest opisywana w bajkach i dawnych legendach. Okazuje się, że nie tylko wielu ludzi ma dość tzw. "paparazzi" i w dosadny sposób potrafią pokazać, że czują niechęć do nagrywania z ukrycia. Poznajcie historię tego niezwykłego lisa, a wszystko stanie się jasne!

Dylan Holbourne ze Szkocji jakiś czas temu zauważył, że w pobliżu jego miejsca pracy zwykł pojawiać się piękny lis. Mężczyzna wyznał: "Zawsze chętnie fotografuję lisy, więc pomyślałem, że film byłby bardzo interesujący".

Mężczyzna postanowił zrealizować swój pomysł i w dogodnym momencie umieścić w pobliżu lisa telefon z włączoną kamerką. Sami zobaczcie, jak to się skończyło...

Dylan twierdzi, że telefon bezpiecznie ukrył w trawie i z daleka obserwował znajdującego się w obiektywie kamery lisa...

Niestety rudy drapieżnik okazał się sprytniejszy od mężczyzny, a i miejsce ukrycia telefonu z włączonym nagrywaniem nie tak tajne, jakby się wydawało.

Lis szybko odkrył ukryty telefon i zaczął z nim uciekać w kierunku lasu.

"Musiałem go ścigać, lis w końcu upuścił telefon. Potem przez ponad 20 minut musiałem szukać go w trawie" - relacjonuje Dylan.

Okazuje się, że mimo wszystko włączona w telefonie kamerka zdołała uwiecznić co nieco z tego niecodziennego zdarzenia. Holbourne opublikował pokazany Wam wcześniej filmik z lisem "złodziejem" na swoim Facebooku.

© thedodo.com

Widzieliście kiedyś oko wściekłego lisa i jego rozdziawiony pysk z tak bliska?

Czy amatorskie filmowanie dzikich zwierząt z ukrycia to na pewno dobry pomysł?