Ludzie mówią, że "ma ciało bogini i buzię klauna". O tej dziewczynie głośno w sieci

Ludzie mówią, że "ma ciało bogini i buzię klauna". O tej dziewczynie głośno w sieci

Pewna influencerka, która niedawno rozpoczęła swoją karierę w modelingu ma na Instagramie 1,1 mln obserwatorów. Dziewczyna wzbudza w internautach skrajnie różne emocje, zdaniem większości jej niezwykły wygląd to efekt licznych zabiegów chirurgii plastycznej. Poznajcie modelkę o ponętnym ciele i twarzy z mocno przerośniętymi ustami. Czy ta dziewczyna zasłużyła na negatywne komentarze? Czy można nazwać ją atrakcyjną kobietą?

Kamila Mrozek
28.12.2018, 17:35

Alexis Mucci (30 l.) to Włoszka od kilku lat mieszkająca w Australii. To właśnie tam dziewczyna rozpoczęła swoją przygodę z modelingiem i promowaniem się w mediach społecznościowych. Niewątpliwie Alexis zyskała sobie w sieci ogromną popularność, choć jej wygląd wzbudza kontrowersje i jest żywo komentowany przez użytkowników Internetu. Zgrabne, często nadmiernie eksponowane ciało Alexis podziwia tysiące fanów na całym świecie, ale jej wydatne usta i zadarty nos jest przedmiotem drwin internautów. Czy nietypowa uroda Włoszki to faktycznie efekt niezbyt udanych operacji plastycznych? A może raczej pewien "wybryk" Matki Natury? Obejrzyjcie jej zdjęcia i sami oceńcie, kto ma rację.

Z daleka Alexis wygląda, jak przeciętna, dość zgrabna młoda dziewczyna. Ale na większości zdjęć, które zamieszcza na Instagramie, Facebooku i swojej stronie internetowej możecie zobaczyć z bliska jej budzącą skrajne emocje urodę...

Część internautów bardzo surowo ocenia wygląd Włoszki, zwracając uwagę przede wszystkim na jej perkaty nosek i bardzo wydatatne, jakby napompowane silikonem usta.

© Facebook/Alex Mucci

Alexis jest fanką tatutażu, który zdobi sporą część jej ciała, lubi też nosić długie i ostre paznokcie oraz ubierać się w dość wyzywające, podkreślające kobiece kształty stroje.

© Facebook/Alex Mucci

Jak widać Włoszka eksperymentuje z długością swoich włosów i chętnie podkreśla makijażem swoje duże oczy oraz bardzo wydatne, dość sztucznie wyglądające wargi. Uważacie, że dziewczyna prezentuje się dobrze w podobnej stylizacji?

© Facebook/Alex Mucci

Na swoim Instagramie Włoszka lubi chwalić się, jak spędza swój wolny czas, zdradzając przy tym kilka faktów o sobie, np. że jest wielbicielką sushi. Ale internautów i tak najbardziej interesuje wygląd jej twarzy i całej sylwetki.

© Facebook/Alex Mucci

Przeglądając fotki Alexis na Instagramie i Facebooku, można zastanawiać się, czy jej charakterystyczny wygląd to nie efekt celowych zabiegów chirurgii plastycznej, typowych nie tyle dla modelek, ile dla "gwiazd" z branży filmów "dla dorosłych"...

© Facebook/Alex Mucci

Trzeba przyznać, że na niektórych zdjęciach Alexis wygląda bardzo kusząco i może wydawać się atrakcyjną kobietą. Jest bardzo szczupła, ma zgrabne nogi, a przy tym sporych rozmiarów biust i zmysłowe, jakby stale czekające na pocałunki usta...

© Facebook/Alex Mucci

Warto wiedzieć, że Alexis od czasu do czasu, głównie na potrzeby sesji modowych, pozuje także w mniej zmysłowych, sportowych strojach. W takich stylizacjach przypomina troszkę niesforną nastolatkę z zadartym noskiem.

© Facebook/Alex Mucci

Jak Wam się podobają tatuaże włoskiej influencerki? W połączeniu z tym "Harley'em" wydają się bardzo stylowe.

© Facebook/Alex Mucci

Oczywiście w mediach społecznościowych możecie natrafić na całkiem "zwyczajne" pełne uroku fotki Alexis z wakacji.

© Instagram/alex_mucci

Czy to kolejne wcielenie lalki Barbie z ciemnymi włosami i długimi tipsami w modnym odcieniu mięty? Nie to jedna z fotek Alexis Mucci.

© Instagram/alex_mucci

Pewnie zastanawiacie się, czy Alexis lubi robić sobie selfie? Oczywiście, że tak... zwłaszcza, że na nich może lepiej pokazać swoje dość zagadkowe spojrzenie i wydatne usta.

© Facebook/Alex Mucci

To jedno z najbardziej niesamowitych, "kocich" fotek Alexis. Jak myślicie, w ilu procentach oddaje ona prawdziwy wygląd twarzy tej 30-letniej modelki?

© Instagram/alex_mucci

Stylizacje Alexis balansują na granicy tego, co perwersyjne i tego, co dziecinnie zabawne. Która wersja Alexis bardziej Wam się podoba?

© Instagram/alex_mucci

Czy internauci słusznie nazwali Alexis dziewczyną "o ciele bogini i buzi klauna"? Jak Wy oceniacie jej wygląd i stylizacje? Czy dziewczyna ma szanse na zrobienie kariery jako modelka, czy powinna bardziej skupić się na prowadzeniu swoich serwisów społecznościowych?