Ma 178 cm wzrostu, a nogi... 108 cm! Jej nogi do nieba zachwycą każdego!

Ma 178 cm wzrostu, a nogi... 108 cm! Jej nogi do nieba zachwycą każdego!

Zobacz jedne z najdłuższych nóg na świecie! Ich właścicielką jest 34-letnia Szwedka, która chętnie chwali się nimi na swoim Instagramie. Zatem usiądźcie wygodnie i podziwiajcie!

Damian Bachnacki
13.11.2018, 15:01

Kim jest właścicielka 108-centymetrowych nóg?

Wzięta modelka, spełniona żona i matka dwójki dzieci – to Ia Ostergren! Jednak nie da się ukryć, że wszyscy obserwujący Ię na Instagramie są zachwyceni jej nogami do nieba. Kobieta z dumą prezentuje swoje wyrzeźbione ciało na gorących, często wiele odsłaniających zdjęciach.

Ia Ostergren nie wstydzi się swojego ciała!

Ia podbija Instagram!

Ia zachwyciła swoimi wdziękami już 246 tys. osób na Instagramie! Wielu jej fanów pochodzi z Rosji, dlatego modelka specjalnie dla nich dodaje pod zdjęciami hashtagi pisane cyrylicą. Czego się nie robi dla zagorzałych fanów!

Ogromna metamorfoza modelki

Ciało modelki nie zawsze wyglądało tak atletycznie jak dziś. Ia czasem pokazuje zestawienia zdjęć obecnych, z tymi sprzed kilku lat. Wtedy również była szczupła, ale brakowało jej dzisiejszej muskulatury. Kobieta ostatnie lata poświęciła na zbudowanie imponującej, umięśnionej sylwetki, którą doceniają fani z całego świata.

Ia kocha ćwiczenia na siłowni!

Szczęśliwa żona i matka!

Do przemiany w wyglądzie 34-latki przyczynił się jej obecny mąż! Torbjorn Ostergren jest zawodowym kulturystą, a pasją do ćwiczeń zaraził także piękną modelkę. Para poznała się przez Instagramie, obecnie mają dwójkę dzieci i tworzą szczęśliwą rodzinę.

Fałszywe informacje?

W wielu zagranicznych artykułach podawano informację, że Ia nie zawsze akceptowała swój wygląd, ponieważ nieproporcjonalnie długie nogi były obiektem kpin u rówieśników w czasach szkolnych. Jednak sama zainteresowana nie potwierdza tych doniesień. Nie raz podkreślała na swoim Instagramie, że od zawsze uważała się za atrakcyjną kobietę, a rekordowe nogi to jej największy atut.

Chcielibyście zobaczyć Ię Ostergren i jej imponujące nogi na żywo?