Faceci z Backstreet Boys mają teraz prawie 50 lat! Zobacz, jak wyglądają przed koncertem w Polsce

Faceci z Backstreet Boys mają teraz prawie 50 lat! Zobacz, jak wyglądają przed koncertem w Polsce

Pamiętacie Nicka Cartera, AJ'a, czy Kevina Richardsona? W latach 90-tych prawie każda dziewczyna wzdychała do ich plakatów na ścianie. W czerwcu kultowy boysband znów zagra w Polsce. Warto zobaczyć, jak zmienili się przez lata i przypomnieć sobie ich wcześniejsze koncerty w Polsce!

Daria Łaptosz
29.03.2019, 16:39

Backstreet Boys - to już legenda!

Jeden z najsłynniejszych boysbandów na świecie powstał 20 kwietnia 1993 roku! Wtedy to piątka młodych chłopaków zaczęła przygodę swojego życia i światową karierę, która trwa do dziś. W 1996 r. zespół wydał pierwszy album, a w latach 1996-1997 wyruszył na pierwszą mini trasę koncertową (zawitał też do Polski!). Jedynym poważnym kryzysem w boysbandzie był 2006 r., kiedy to na 6 lat z grupy odszedł Kevin Richardson. W sumie Backstreet Boys wydali już 9 albumów - i wcale nie zanosi się, żeby było to ich ostatnie słowo!

Pierwszy koncert boysbandu w Polsce!

W 1996 r., w ramach pierwszej mini trasy koncertowej, Backstreet Boys zagrali w Polsce aż 5 koncertów! Było to ogromne wydarzenie kulturalne, a na każdym z koncertów piszczały tłumy nastoletnich fanek. Koncerty odbyły się wtedy w poznańskiej "Arenie", katowickim "Spodku", Operze Leśnej w Sopocie, na stadionie w Lublinie oraz w warszawskiej dyskotece Colosseum.

Panowie wrócili do Polski... po 18 latach!

Od czasu pamiętnego 1996 r. i 5-ciu koncertów Backstreet Boys, zespół nie pojawiał się w naszym kraju przez długie lata. Fani tęsknili, większość z nich stała się już dorosłymi ludźmi, z własnymi rodzinami i dziećmi... I wtedy, w 2014 r., panowie przyjechali do Polski aż 2 razy! Najpierw wystąpili 23 lutego w warszawskich Torwarze, a kilka miesięcy później, 27 lipca, w gdańskiej Hali Ergo Arena. Od tego czasu minęło już kilka lat, a zespół szykuje dla swoich fanów nową niespodziankę. Warto z tej okazji sprawdzić, co słychać u członków Backstreet Boys i czy to możliwe, żeby byli jeszcze bardziej przystojni?!

Nick Carter - 1998 r.

© autostraddle

Nick Carter jest najmłodszym członkiem Backstreet Boys, rozpoczął karierę w zespole, gdy miał zaledwie 13 lat. Zyskał ogromną popularność, również dzięki karierze solowej. Nastolatki za nim szalały, a w show-biznesie Nick miał łatkę podrywacza. Spotykał się z kilkudziesięcioma modelkami, piosenkarkami i celebrytkami. Najsławniejsze z nim to Paris Hilton, Anastacia, Ashlee Simpson i Bai Ling.

Nick Carter - obecnie

Dzisiaj Nick ma 39 lat (jest jedynym członkiem boysbandu przed 40-stką!). Nadal jest uważany za gorącego faceta i tłumy kobiet na koncertach wzdychają do niego. A co z miłosnymi podbojami Nicka?

Nick ma żonę i syna!

Nick Carter został usidlony! Z piękną trenerką fitness, Lauren Kitt, zaczął spotykać się w 2008 r., a w 2014 r. para wzięła ślub. Ich synek, Odin Reign Carter, jest wesołym 3-latkiem i oczkiem w głowie swoich znanych rodziców.

Brian Littrell - 1996 r.

© cestakrve.blog.cz

Brian miał 18 lat, kiedy dołączył do Backstreet Boys. Przed występami w boysbandzie, szlifował talent wokalny w chórze kościelnym. Brian od zawsze był zaangażowany w działalność charytatywną, a po własnej operacji serca w 1998 r., zaczął pomagać dzieciom właśnie z chorobami serca.

Brian Littrell - obecnie

Brian ma dziś 44 lata i jest szczęśliwym mężem modelki i aktorki Leighanne Wallace, z którą wziął ślub w 2000 roku.

Brian ma żonę i syna, który chce zrobić karierę muzyczną jak tata!

Brian i Leighanne mają 17-letniego syna. Baylee Littrell wyraźnie chce iść w ślady znanego ojca i od niedawna próbuje zacząć karierę, jako muzyk country. Brian bardzo kibicuje synowi i promuje jego piosenki na swoich profilach w mediach społecznościowych.

Howie Dorough - 1995 r.

© e! online

Howie miał 20 lat rozpoczynając przygodę z Backstreet Boys. Oprócz kariery muzycznej, próbował sił również jako aktor. Zagrał w kilku popularnych serialach młodzieżowych, m. in. "Sabrina, nastoletnia czarownica" i "Roswell".

Howie Dorough - obecnie

Obecnie Howie ma 45 lat. Po jego postach na Instagramie wyraźnie widać, że nadal lubi on korzystać ze swojej popularności. Często fotografuje się w luksusowych miejscach, a ostatnio... sprzedawał bilety dla fanek chcących spędzić z nim Walentynki! W cenie biletu był kieliszek szampana i oczywiście autograf gwiazdora.

Howie ma żonę i dwójkę synów!

Howie, podobnie jak reszta kolegów z zespołu, również ustatkował się w życiu prywatnym. W 2007 r., po kilkuletnim związku, ożenił się z Leigh Boniello. Para ma dwóch synów - 10-letniego Jamesa Hoke'a oraz 6-letniego Holdena Johna.

Alexander "AJ" McLean - 1996 r.

© fanpop

Miał 15 lat rozpoczynając karierę w Backstreet Boys. Wcześniej pracował jako dziecięcy model, grał w teatrach i tańczył. W późniejszym etapie kariery borykał się z uzależnieniem od alkoholu i depresją.

Alexander "AJ" McLean - obecnie

AJ ma dzisiaj 41 lat. Kilka miesięcy temu wystąpił gościnnie w amerykańskim The Voice. Obecnie próbuje rozkręcić swoją karierę solową stawiając na... country! To chyba element odreagowania od grania w boysbandzie.

AJ ma żonę i dwójkę córek!

AJ wiedzie obecnie udane życie rodzinne i stara się być zaangażowanym ojcem. W 2011 r. gwiazdor wziął ślub z piękną Rochelle Karidis. Mają wspólnie dwie córki - 6-letnią Avę Jaymes oraz 2-letnią Lyric Dean.

Kevin Richardson - 1999 r.

© amazon.com

Kevin jest najstarszym z Backstreet Boys, karierę w boysbandzie zaczął w wieku 22 lat. Był on także uznawany za najprzystojniejszego z członków zespołu. Tłumy fanek na jego widok szalały na koncertach i rzucały na scenę różne części garderoby.

Kevin Richardson - obecnie

47-letni dziś Kevin stara się być także przykładem dla swoich fanów. Dowodem na to jest ostatnia zmiana fryzury gwiazdora. Przez kilka lat zapuszczał on włosy, żeby teraz... ściąć je i oddać dla osób chorych na raka! Tak postępują tylko prawdziwe gwiazdy, brawo!

Kevin ma żonę i dwójkę synów!

Kevin jest również zaangażowany w życie rodzinne. Ustatkował się, poślubiając Kristin Kay Willits w 2000 roku. Para ma dwóch synów - 11-letniego Masona i 5-letniego Maxwella.

Backstreet Boys w czerwcu znów wystąpią w Warszawie!

© Pinterest

Wiecie już, co słychać u gwiazd lat 90-tych - wszyscy panowie ustatkowali się, są szczęśliwymi mężami i ojcami. Chcielibyście ocenić, jak zmienił się ich wygląd na żywo? Jest świetna okazja, bo już 24 czerwca 2019 r., wystąpią na warszawskim Torwarze, w ramach światowej trasy DNA! Niestety, ceny biletów nie zachęcają do zobaczenia boysbandu nawet oddanych fanów... Najtańszy bilet można kupić za 375 zł, natomiast miejsca VIP to już wydatek 2190 zł! Jeśli jednak ktoś jest chętny, to na pewno miło będzie powspominać lata młodości i pobujać się do hitów, które mają już kilkadziesiąt lat!

Uważacie, że panowie z Backstreet Boys nadal są tak przystojni, jak u szczytu popularności?