Małżeństwo skonstruowało 4-metrowe łóżko, żeby spać ze swoimi siedmioma psami.

Małżeństwo skonstruowało 4-metrowe łóżko, żeby spać ze swoimi siedmioma psami.

Pewna para postanowiła zrobić coś, aby ich zwierzęta były szczęśliwe, a oni nie musieli zarywać bezsennych nocy. Zbudowali nietypowe łóżko, które jest tak duże, że pomieści małżeństwo wraz z ich 7 czworonożnymi przyjaciółmi!

Kiedy kochasz pieski, chcesz, aby czuły się w Twoim domu bezpiecznie. Niejednokrotnie pozwalasz im nawet spać w swoim ciepłym łóżku. A co zrobić, aby zapewnić sobie komfort snu, kiedy ma się aż siedem psów? Zobaczcie projekt pewnej pomysłowej pary z Alabamy!

Kamila Mrozek
22.10.2019, 08:00

Jennifer Taylor (lat 49) i Steve Taylor (lat 60) są bardzo szczęśliwi, że udało im się zrealizować niezwykły projekt na 4-metrowe łóżko. Teraz mogą spać wygodnie ze wszystkimi swoimi pieskami!

"Jesteśmy małżeństwem od prawie 24 lat i nigdy nie mieliśmy dzieci - nasze psy są dla nas jak dzieci. Mamy pięć długowłosych jamników i dwa buldogi francuskie" - zdradza Jennifer Taylor. Oto pieski Taylorów: Leyden, Robin, Sophie, Juno, Julia, Brooklyn i Hemingway.

© storytrender.com

Para postanowiła zbudować olbrzymie, 4-metrowe łóżko, by mogli spać na nim wygodnie ze swoimi psami. Aby wykonać takie łoże para kupiła między innymi dwa materace typu "king size" i wykorzystała dwoje drzwi do utworzenia zagłówka posłania.

© storytrender.com

Na zrobienie tak nietypowego łoża para Taylorów potrzebowała około 1245 zł. Czy możecie sobie wyobrazić, że zbudowali tak okazałe łóżko zaledwie w ciągu kilku dni?

© storytrender.com

Na 4-metrowym łóżku są materace w pieski, pościel z motywem psich łapek. Samo łóżko jest także zdobione w podobny sposób. Para wykonała nawet schodki - ich pieski mają krótkie łapki, teraz łatwiej im wdrapać się na łóżko ;)

© unilad.co.uk

Jak widać tych dwoje ludzi to prawdziwi miłośnicy zwierząt, którzy przemienili swoją sypialnię w "psią świątynię".

Co sądzicie o ich dziele? Też wykonujecie dla swoich zwierzaków podobne kreatywne projekty w domu?