Jurorzy i widownia zaniemówili z wrażenia! Wokalista zaskoczył wszystkich swoim śpiewem

Jurorzy i widownia zaniemówili z wrażenia! Wokalista zaskoczył wszystkich swoim śpiewem

Gdy zaśpiewał utwór „The Prayer”, pokazał jurorom i widzom coś, czego wielu nie umie opisać słowami! Jego niesłychany talent pozwolił naśladować zarówno męski głos tenora Andrea Bocelliego, jak i kobiecy, uwodzicielski głos Céline Dion. Tego trzeba posłuchać i na własnej skórze odczuć gęsią skórkę, którą zapewne mieli wszyscy obecni na sali podczas występu!

Kinga Kwiecień
16.01.2020, 01:46

35-letni Marcelito Pomoy śpiewał fragmenty utworu głosem piosenkarki Céline Dion, zaś po chwili jego głos zupełnie się zmieniał i bezbłędnie wcielał się w Bocelliego, określanego mianem tenoru. Andrea Bocelli tworzył duet z Dion, gdy wykonywali wspólnie piosenkę „The Prayer” - poniżej możecie zobaczyć ich wykonanie.

Pomoy pokazał wszechstronne umiejętności wokalne, gdy płynnie przechodził z męskiego brzmienia Bocelliego do żeńskiego głosu kanadyjskiej piosenkarki Céline Dion.

Przesłuchanie Pomoya zaczęło się dość niewinnie. Nawet dołączyła do niego jego żona Joanne, która weszła na scenę, by dodać otuchy swojemu ukochanemu.

© YouTube / Talent Recap

Wsparcie emocjonalne było dla mężczyzny bardzo ważne. Stresował się przed wystąpieniem w tak popularnym programie, zwłaszcza, że jego umiejętności wokalne miał osądzić surowy Simon Cowell.

Pomimo stresu i nadmiaru emocji, jego determinacja, by odnieść sukces była oczywista od samego początku.

© YouTube / Talent Recap

Zapytany przez Cowella, czy zamierza wyjść stąd jako zwycięzca, Pomoy odpowiedział stanowczo, że tak!

Gdy tylko zaczął śpiewać, jego brzmienie było tak nieskazitelnie czyste, że publiczność oniemiała!

© YouTube / Talent Recap

Na początku wyglądało to tak, jakby sama Céline Dion była na scenie, a głos Pomoya niemal idealnie odwzorowywał jej brzmienie. Chwilę później ton głosu wokalisty zmienił się tak bardzo, jakby przepływał przez zupełnie inne struny głosowe - Pomoy wydawał z siebie głębokie, męskie tony Bocellego.

© YouTube / Talent Recap

Podczas tego wspaniałego występu, sędziowie byli zachwyceni talentem mężczyzny stojącego na scenie. Zasiadająca w jury Heidi Klum, opisała brzmienie wykonywanej przez niego piosenki jako „coś nie z tego świata”!

© YouTube / Talent Recap

Tak płynne przejścia pomiędzy dwoma różnymi tonami głosu to niezwykła umiejętność, którą opanowali tylko nieliczni! W dodatku tego nie da się nauczyć, nie mając ku temu predyspozycji, więc mamy tu przykład wrodzonego talentu, który został wykorzystany w odpowiedni sposób.

© YouTube / Talent Recap

Gdy mężczyzna śpiewał, ludzie na sali otwierali usta ze zdumienia!

© YouTube / Talent Recap

Gdy już zakończył swój zapierający dech w piersiach występ, sędziowie wraz z publicznością wstali z krzeseł, by na stojąco oklaskiwać Pomoya.

© YouTube / Talent Recap

Jeden z sędziów, Howie Mandel, obsypał go pochwałami:

O mój Boże. To było takie wyjątkowe! Jesteś cudownym piosenkarzem, w którym uwięziona jest młoda kobieta.

© YouTube / Talent Recap

Piosenkarka zasiadająca w jury, Alesha Dixon, dodała:

Pragnęłam zobaczyć coś innego, coś wyjątkowego, a Ty Marcelito właśnie to nam dałeś. To było absolutnie genialne.

Cowell, najbardziej surowy z sędziów amerykańskiego wydania programu, tym razem nie miał do powiedzenia ani jednego złego słowa:

Oceniam to na 10. Nic prostszego.

A jak wam podobał się występ tego niepozornego mężczyzny? Czy na waszych rękach też pokazała się gęsia skórka, oznajmująca, że ten głos zasługuje na owacje na stojąco?