Mama Michała Wiśniewskiego przeszła ogromną metamorfozę. To nie jest już ta "zmęczona" kobieta, którą znamy.

Mama Michała Wiśniewskiego przeszła ogromną metamorfozę. To nie jest już ta "zmęczona" kobieta, którą znamy.

Michał Wiśniewski to jeden z najbardziej znanych polskich wokalistów lat 90., który do dziś wzbudza zainteresowanie mediów, ostatnio z powodu planowanego rozwodu z Dominiką Tajner. Artysta nigdy nie ukrywał swoich skomplikowanych relacji z nadużywającą alkoholu matką Grażyną.

Kamila Mrozek
1.04.2019, 10:01

Jeśli kojarzycie mamę Michała z zaniedbaną, zniszczoną nałogiem kobietą o zmęczonej twarzy, będziecie zszokowani jej spektakularną metamorfozą. Wiśniewski pokazał na Instagramie, jak teraz wygląda jego matka. Trzeba przyznać, że zmieniła się i to bardzo!

Lider zespołu "Ich Troje", Michał Wiśniewski (47 l.) urodził się w Łodzi, ma jeszcze dwóch braci – Jakuba i Jarosława. Jego dzieciństwo na pewno nie można uznać za szczęśliwe. Rodzice rozwiedli się, gdy miał 3 latka, Michał mieszkał przez jakiś czas z ojcem, ale ten w 1986 r. popełnił samobójstwo. Odtąd chłopak przebywał w domu dziecka, a co jakiś czas "tułał się" się po rodzinach zastępczych. Dorosły już Michał otwarcie mówił, że z matką łączyły go bardzo chłodne stosunki.

Na szczęście ostatnio relacje Wiśniewskiego z 65-letnią matką znacznie się poprawiły. Zobaczcie, jak syn zadbał o zmianę wizerunku pani Grażyny Wiśniewskiej i przekonajcie się, co Michał zrobił, by dać jej szanse na nowe życie!

W emitowanym niedawno programie "Oczami matki" Grażyna Wiśniewska opowiedziała szczerze o swoim pojednaniu z synem Michałem. Kobieta przyznaje, że to dzięki niemu nie pije już od kilkunastu lat i wreszcie zerwała ze swoją smutną przeszłością.

Na Facebooku Grażyny Wiśniewskiej znajdziemy unikatowe zdjęcie z dawnych lat. Mama Michała stoi z prawej strony, tuż obok możemy zobaczyć, jak wyglądał jej synek jako mały chłopiec.

Zapuchnięte oczy, poorana zmarszczkami twarz, zero makijażu. Takie skojarzenia budziły kiedyś zdjęcia mamy Michała - Grażyny Wiśniewskiej. Przeszłość bardzo negatywnie odbiła się na jej wyglądzie.

© pomponik.pl

Jeśli śledzicie losy rodziny Wiśniewskich, z pewnością pamiętacie program o Michale pt. "Jestem jaki jestem". To właśnie podczas jego realizacji w 2003 r., nastąpił przełom w relacjach Michała z matką. Trzeba przyznać, że w tamtym okresie Grażyna Wiśniewska nie wyglądała najlepiej...

Tak wyglądała Grażyna Wiśniewska podczas w 2003 r. To w tym roku syn Michał postawił jej ultimatum i kobieta wreszcie przestała pić, aby nawiązać z nim dobre relacje.

© www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=brJM9ZLd-Q0

Oto zdjęcie Grażyny Wiśniewskiej z 2004 r. Kobieta "pozuje" przed swoim domem w Łodzi, gdzie wówczas mieszkała. Matka Michała przez lata walczyła z chorobą alkoholową i utrzymywała bardzo sporadyczne kontakty z synem.

© viva.pl

Ta fotka też pochodzi z 2004 r., ale pani Grażyna wygląda na niej znacznie lepiej niż wcześniej. Kobieta była wówczas na spotkaniu z Michałam i jego ówczesną żoną - Mandaryną.

Jak widać już dawniej zdarzały się dni, w których Grażyna Wiśniewska wyglądała na mniej zmęczoną życiem i wydawała się promienieć u boku syna Michała.

Kiedy mama Michała zaczęła walczyć o siebie i poprawę relacji z synem, znacznie poprawił się również jej wizerunek w mediach. Tak wyglądała w czasach, gdy Wiśniewski związał się z Dominiką Tajner. Czy Grażyna Wiśniewska wyglądała dobrze w takiej fryzurze i włosach ufarbowanych na żywy kolor?

Po samobójstwie ojca Michał Wiśniewski musiał pójść do domu dziecka, bo jego matka rozpijała się w najlepsze. Po wielu latach udało mu się dojść z nią do porozumienia. Na Facebooku Grażyny znów możemy zobaczyć ich wspólne zdjęcia.

Grażyna Wiśniewska w ostatnim czasie wyraźnie zmieniła swój wygląd na lepszy, odważyła się też skorzystać z zabiegów kosmetycznych i makijażu permanentnego.

Na Instagramie Michała Wiśniewskiego możemy znaleźć fotki, na których z dumą pokazuje efekt przemiany swojej mamy. Teraz Grażyna wygląda naprawdę świetnie!

Czy poznajecie w tej eleganckiej starszej pani tamtą zaniedbaną Grażynkę o zmęczonej twarzy? Aż trudno uwierzyć, że tak wygląda teraz mama Michała. Podobno syn pomógł jej nie tylko w zmianie wizerunku, ale założył nawet konto na jednym z internetowych serwisów randkowych. Bo każda mama zasługuje na nowe życie!

Jak oceniacie przemianę mamy Michała Wiśniewskiego? Czy muzyk zrobił dobrze wybaczając jej dawne krzywdy i pomagając w zmianie nastawienia do życia i wyglądu?