Marcelina Zawadzka - zobacz, jak bawi się na wakacjach!

Marcelina Zawadzka - zobacz, jak bawi się na wakacjach!

Jest modelką, aktorką i prezenterką telewizyjną. W 2011 roku zwyciężyła bezapelacyjnie w finale wyborów Miss Polonia. Marcelina Zawadzka to jedna z najpiękniejszych Polek, o której talencie i urodzie głośno w mediach społecznościowych.

Jesteście ciekawi, jak piękna Marcelina spędza czas po pracy? Miss Polonia 2011 niedawno pochwaliła się na swoim Instagramie zdjęciami z urlopu w Kalifornii. Zobaczcie, jak świetnie się tam bawiła i kto ze znanych osób jej towarzyszył!

Kamila Mrozek
14.05.2019, 09:48

Marcelina urodziła się 30 lat temu Malborku. W 2003 zdobyła tytuł Miss Malborka Nastolatek, ale jej kariera w telewizji zaczęła się od wygranej w konkursie Miss Polonia 2011, na którym reprezentowała wojewódzwo pomorskie. W 2012 r. Zawadzka jako pierwsza Polka od 1989 r. przeszła do czołowej 16-stki Miss Universe.

Od 2015 roku Marcelina świetnie sprawdza się jako prezenterka telewizyjna. Jako współprowadząca program "Pytanie na śniadanie" cieszy się ogromną sympatią telewidzów. Ambitna i pracowita Marcelina w 2017 r. dostała Telekamerę w kategorii "Nadzieja telewizji".

Zawadzka chętnie bierze udział także w programach rozrwkowych. Ostatnio mogliśmy podziwiać jej występy taneczne w show "Dance, Dance, Dance", u boku przyjaciela - Rafała Maślaka.

Jeśli jesteście fanami tej sympatycznej i delikatnej blondynki, to powinniście wiedzieć, że Marcelina lubi podróżować, a potem dokumentować swoje wyprawy na Instagramowym profilu. W drugiej połowie kwietnia tego roku Zawadzka wraz ze znajomymi wybrała się do Kalifornii.

Marcelina Zawadzka, Patricia Kazadi i Marina Łuczenko-Szczęsna bawiły się świetnie podczas tegorocznej edycji festiwalu muzyki i sztuki Coachella na Pustyni Colorado. To jedna z największych imprez tego typu w USA.

Nie bez powodu Zawadzka w 2017 r. otrzymała nagrodę Fashion Magazine w kategorii "najlepiej ubrana kobieta mediów 2017". Jak widać nawet podczas urlopu Marcelina lubi podkreślać swoją oryginalną urodę ciekawymi stylizacjami.

Pomimo swojej popularności Marcelina wydaje się być skromną dziewczyną, która potrafi czerpać przyjemność ze spotkań towarzyskich i egzotycznych podróży.

Jak Wam się podobają kreacje Marceliny?

Trzeba przyznać, że polska Miss prezentowała się w Kalifornii jak prawdziwa gwiazda.

Oczywiście nie mogło zabraknąć stylowych zdjęć Marceliny z gorącej plaży.

Jak widać, kwietniowy urlop bardzo służył Zawadzkiej, wygląda naprawdę zjawiskowo...

Lubicie Marcelinę Zawadzką?

Która z jej urlopowych fotek najbardziej przypadła Wam do gustu?