Gdy Pojawia Się Na Krakowskim Rynku Ze Swoim 20-Letnim Synem, Wzięli Ich Za Parę

Gdy Pojawia Się Na Krakowskim Rynku Ze Swoim 20-Letnim Synem, Wzięli Ich Za Parę

Pewna kobieta twierdzi, że przestała się starzeć, kiedy w wielu 21 lat została matką. Dziś chętnie pokazuje się w towarzystwie dorosłego już syna. Większość ludzi widząc ją z tym 20-letnim mężczyzną, bierze ich za parę. Zobaczcie, jak wygląda matka, którą wciąż mylą z dziewczyną jej syna.

Kamila Mrozek
3.11.2018, 11:32

Pamiętacie legendę o źródełku młodości? Podobno gdzieś w jednej z mitycznych krain szczęścia istnieje źródło magicznej wody. Każdy, kto zaczerpnie z niego wody i napije się jej, przestanie się starzeć oraz zachowa swą młodość na zawsze. Okazuje się, że w Wielkiej Brytanii żyje kobieta, która wygląda tak, jakby skosztowała owej niezwykłej wody. Poznajcie 41-letniąShimmi Munshi z Anglii, która wciąż jest mylona z dziewczyną swojego syna Ameena.

Zagadnienie wiecznej młodości od zawsze wzbudzało powszechne zainteresowanie i było tematem chętnie podejmowanym przez filmowców. "Wiek Adaline" z 2015 r. to przykład takiej produkcji. Tytułowa Adaline na skutek wypadku przestaje się starzeć. Taka "przemiana" stopniowo zaczyna jej ciążyć. Jak czuje się Shimmi?

Gdy inni się starzeją, ona wciąż wygląda coraz młodziej.

Shimmi twierdzi, że nie ma pojęcia w czym tkwi sekret jej młodzieńczego wyglądu.

Zawsze wyglądałam młodo. Kiedy moi przyjaciele zaczęli się starzeć, wydawało mi się, że podążam w przeciwnym kierunku, ale nie mam pojęcia, dlaczego – wyznaje matka dorosłego Ameena.

Wczesne macierzyństwo przyczyną młodego wyglądu?

Brytyjka nie ukrywa, że odkąd pamięta, w życiu było jej ciężko. W wieku 21 lat urodziła syna, którego musiała wychować sama. Odpowiedzialność matki, jaka spadła na nią nieoczekiwanie, wbrew pozorom miała bardzo dobry wpływ na wygląd tej kobiety:

Musiałam rzucić szkołę i zacząć pracować. Stres powinien wpłynąć na mój wygląd. Ale przestałam się starzeć – wyjaśnia Shimmi.

Wciąż jest brana za partnerkę swojego syna

Większość ludzi z otoczenia Shimmi uważa ją za partnerkę, ewentualnie siostrę 20-letniego Ameena. Na wakacjach przewodnik zawstydził go, zadając pytanie o jego dziewczynę, za którą wziął jego mamę. Dziś chłopak już przyzwyczaił się do takich sytuacji, ale w okresie dorastania podobne komentarze bardzo go denerwowały. Nawet nauczycielka Ameena na zebraniu rodzicielskim powiedziała do Shimmi, że wolałaby rozmawiać z jego mamą a nie siostrą.

Ludzie widząc Ameena z mamą często mylnie biorą ich za parę. Dla Shimmy to rodzaj komplementu, dla Ameena to wkurzające. Chłopak wychowywał się bez ojca, z matką łączy go na pewno szczególna więź.

Shimmi lubi robić sobie fotki w towarzystwie syna. Wierzycie, że ta kobieta ani razu nie poprawiała swojej urody?

Młody wygląd dla mamy Ameena bywa czasem kłopotliwy. Kiedy chce kupić alkohol, proszą ją o pokazanie dowodu osobistego.

Shimmi lubi podróżować razem z synem. Właściciele hotelów czasem proponują im wspólny pokój z łóżkiem dla pary.

Jakiś czas temu Shimmi była z synem w Polsce. Przewodnik oprowadzający turystów po Krakowie znów wziął ją za dziewczynę Ameena.

W czym tkwi sekret młodego wyglądu Shimmi?

Shimmi zapewnia, że nigdy nie poprawiała swojej urody i nie korzystała z usług chirurga plastycznego*. Kobieta używa podobno tylko „chusteczek nawilżających dla niemowląt i balsamu, który jest dostępny w każdym supermarkecie”. Matka Ameena pije regularnie zieloną herbatę, od czasu do czasu chodzi na siłownię i rzadko pije** alkohol. Brytyjka stale powtarza, że mało przejmuje się swoim wyglądem i sama jest ciekawa, dlaczego proces starzenia się przestał być u niej zauważalny.

Shimmi bardzo się stara być dobrą mamą. Wspólnie z synem często chodzą na mecze piłki nożnej.

Co sądzicie o wyglądzie Shimmi – czy faktycznie wygląda na rówieśniczkę Ameena? Macie jakieś swoje sprawdzone sposoby na zachowanie młodego wyglądu?