41-letni milioner szuka sobie żony. Spełniacie jego oczekiwania?

41-letni milioner szuka sobie żony. Spełniacie jego oczekiwania?

Pewien 41-latek jest biznesmenem i prezesem londyńskiej firmy inwestycyjnej, a jego majątek szacuje się na 133 miliony złotych. Mężczyzna kocha podróże, imprezy i wystawne życie, ale ma jeden problem...

Kamila Mrozek
17.02.2020, 14:40

Ten multimilioner od dwóch lat jest samotny, a marzy mu się partnerka na całe życie i posiadanie własnych dzieci. Okazuje się jednak, że ów zamożny kawaler ma całkiem sporo oczekiwań wobec swojej przyszłej żony.

To ma być kobieta odnosząca sukcesy i charakteryzująca się bogatym życiem wewnętrznym. Skomplikowane? Poznajcie bliżej tego milionera i jego warunki wobec partnerki na całe życie.

41-letni Andy Scott z Portsmouth w Anglii jest w posiadaniu majątku o wartości 133 milionów złotych, ale ostatnio zrozumiał, że nie jest facetem spełnionym w życiu. Do pełni szczęścia brakuje mu wyjątkowej żony i dzieci.

© @Andy_Scott_REL / Twitter

Andy jest założycielem, właścicielem i prezesem londyńskiej firmy inwestycyjnej REL Capital. Mężczyzna zdradził, ze swój pierwszy milion zarobił w wieku 26 lat, ale stracił wszystko podczas kryzysu finansowego cztery lata później.

© @Andy_Scott_REL / Twitter

Ostatnią dekadę Andy intensywnie pracował, by odbudować swój biznes i dlatego nie miał czasu, by skupić się na poszukiwaniu idealnej kobiety. Niedawno podczas sesji leczenia hipnozą milioner zrozumiał, że się starzeje i brakuje mu bardzo żony oraz dzieci...

Co wiadomo o byłych dziewczynach Andy'ego? Milioner spotykał się kiedyś z Liz McClarnon, wokalistką zespołu Atomic Kitten. Niestety ich związek rozpadł się po dwóch latach, bo... Liz nie lubiła podróży samolotem.

Teraz Andy szuka sobie żony, ale przyznaje, że jest to wiele trudniejsze niż przypuszczał z racji jego wielu wymagań wobec przyszłej partnerki.

© @Andy_Scott_REL / Twitter

Jego przyszła żona musi przede wszystkim być "inteligentną, wyjątkową osobą, odrzucać przeciętność i osiągnąć coś w życiu, cokolwiek by to nie było". Oczywiście żona Andy'ego musi też być ładna i aktywna fizycznie podobnie jak on (milioner trenuje aż pięć razy w ciągu tygodnia).

© dailymail.co.uk

Zdaniem Andy'ego idealna kobieta dla niego powinna być "jak kameleon, który czuje się dobrze w każdej sytuacji" - od imprezowania całą noc na plaży i szalonego podróżowania po świecie, aż po podwinięcie rękawów i aktywną pomoc przy przeprowadzce.

© @Andy_Scott_REL / Twitter

Milioner szuka uczciwej żony, która nie pochodzi z bogatej rodziny, a pieniądze zdobyła tylko dzięki ciężkiej pracy. Przyszła partnerka Andy'ego nie może być uzależniona od telefonu komórkowego i mediów społecznościowych. Ta wyjątkowa kobieta ma kochać noszenie bikini i klapków, spędzanie czasu na świeżym powietrzu.

© dailymail.co.uk

Milioner szuka kobiety gotowej na założenie rodziny, ale takiej, która poza macierzyństwem będzie umiała spełniać swoje marzenia, wspólnie z nim podróżować i realizować się także w sferze zawodowej.

© @Andy_Scott_REL / Twitter

Milioner przewiduje częste podróże - zarówno w ciepłe kraje, jak i na narty w Alpy, dlatego jego żona nie może bać się lotów samolotem.

© @Andy_Scott_REL / Twitter

Żona Andy'ego powinna mieć piękną duszę i zadbane ciało. Rzecz jasna ma się też zachwycać wysportowanym ciałem swojego bogatego mężczyzny...

"Znalezienie równej sobie partnerki staje się trudniejsze, gdy zaczynasz sobie dobrze radzić. Wtedy pula odpowiednich kandydatek szybko się zmniejsza, trudno znaleźć kobietę niezależną finansowo, która może z tobą szybko wypłynąć lub spędzić lato na południu Francji" - skarży się Andy.

© dailymail.co.uk

Co sądzicie o wymaganiach tego samotnego milionera?

© en24.news

Czy szybko uda mu się znaleźć idealną żonę?

Która z naszych czytelniczek spełnia warunki podane przez Andy'ego i byłaby gotowa na związek z nim? ;-)