Parodia ministrantów "Ona by tak chciała służyć ze mną" ma już ponad 2,5 mln wyświetleń!

Parodia ministrantów "Ona by tak chciała służyć ze mną" ma już ponad 2,5 mln wyświetleń!

Kojarzycie utwór "Ona by tak chciała", który okrzyknięto hitem ostatnich wakacji? Ta piosenka wykonywana przez Ronniego Ferrari była promowana jako "parodia disco polo i ulicznego rapu".

Kamila Mrozek
10.12.2019, 23:05

Okazuje się, że ta dość kontrowersyjna piosenka już miesiąc od swojej premiery osiągnęła ponad 40 milionów wyświetleń w internecie. Niedawno grupka polskich ministrantów sparodiowała słynny przebój Ronniego Ferrari. Posłuchajcie ich oryginalnego klipu, który zbiera coraz więcej polubień i wyświetleń na YouTube.

Ronnie Ferrari to pseudonim artystyczny młodego youtubera - Huberta Kacperskiego, urodzonego w 1999 r. we Włocławku. Nagranie "Ona by tak chciała" w jego wykonaniu ma już ponad milion polubień i jest obecnie chyba najchętniej grywanym weselnym hitem.

22 września br. artysta wykonał swój utwór podczas widowiska "Roztańczony PGE Narodowy 2019", a także 29 września podczas programu TVP2 "Pytanie na śniadanie". Drugi z występów doprowadził do zwolnienia wydawcy wspomnianego programu, gdyż prezes TVP uznał, że utwór zawiera aluzje np. do zażywania narkotyków.

Ciekawą wersję przeboju Ronniego przygotowali niedawno ministranci z parafii w Katowicach-Bogucicach oraz w Dąbrówce Małej.

Parodia zdaniem jej twórców "została stworzona w celach humorystycznych przez prawdziwych ministrantów, a nie jakichś podrabiańców i nie ma na celu nikogo obrazić".

W skład ministranckiego zespołu wchodzą: Mateusz Wyszogrodzki, Kacper Gieroń, Sebastian Wróbel, Romek Bodzioch oraz Adrian Fiszer.

Co jest treścią przeboju sparodiowanego przez młodych ministrantów? Dość kontrowersyjny w polskim kościele temat służby przy ołtarzu, która zwyczajowo jest zarezerwowana dla chłopców i młodych mężczyzn. Dziewczęta oraz młode kobiety pełnią ją niezwykle rzadko i to wyłącznie po udzieleniu zgody przez biskupa.

W swojej wersji przeboju ministranci śpiewają:

Ona by tak chciała służyć ze mną Nosić albę i pomagać księżom Ona by tak chciała dzwonić ze mną Brać kadzidło, potem iść z pateną.

Przychodzi do zakrystii i patrzy prosto w oczy Ja patrzę podejrzliwie, bo wiem jak to się skończy Chce mi w czymś pomagać, męczy na każdym kroku Bo wie, że służę we dnie i służę też po zmroku.

"'Fajna to jest sprawa, ale tylko dla facetów. To nie jest tak dziewczyny, że my Was tu odrzucamy, bo dla Was też służymy i się dla Was poświęcamy" - śpiewają ministranci w piosence, którą już teraz określa się "przebojem każdej zakrystii".

Internautom bardzo podoba się nowa wersja piosenki. Wiele osób mówi, że przeróbka jest nawet znacznie lepsza od oryginału:

Nareszcie ktoś nagrał tą piosenkę we WŁAŚCIWY sposób - napisał jakiś fan zespołu złożonego z ministrantów.

Co sądzicie o nowatorskiej wersji "Ona by tak chciała"?

Czy Ronnie Ferrari może czuć się zagrożony? ;)