Mnich zmienił płeć, by spełnić swoje największe marzenie. Teraz jest...znaną fotomodelką!

Mnich zmienił płeć, by spełnić swoje największe marzenie. Teraz jest...znaną fotomodelką!

Ile jesteście w stanie zrobić, aby spełniło się to, czego pragniecie najbardziej na świecie? Poznajcie niezwykłą historię buddyjskiego mnicha, który postanowił zmienić swoje życie i stał się słynną modelką.

Kamila Mrozek
15.09.2019, 17:11

Pewne religijne małżeństwo z Tajlandii miało syna, ale ze względu na trudną sytuację finansową postanowili oddać go do klasztoru. Chłopiec nazywający się Phajaranat Nobantao miał wówczas 12 lat. Dziś dziecko tej tajskiej pary ma już 26 lat i...jest piękną modelką - Mimi Tao.

Co wspólnego mają ze sobą te dwie fotografie? To zdjęcia tej samej osoby. Z lewej strony widzicie malutkiego Phajaranata, po prawej piękną Mimi Tao, czyli modelkę, w którą przemienił się ów chłopczyk...

Tajka Mimi Tao jest podobno pierwszą transseksualistką, która wystąpiła w Bravo Project Runway. Ludzie, którzy znają ją z czasów, gdy była jeszcze buddyjskim mnichem, nie mogą w to uwierzyć.

Oddany do klasztoru Phajaranat Nobantao po odbyciu tam specjalnych przygotowań i święceń, przez 6 lat był buddyjskim mnichem. Chłopak nigdy jednak nie czuł się dobrze ze swoją płcią, dlatego postanowił ją zmienić.

Tao marzył o karierze w modelingu. Zobaczcie, jak wyglądałby jako model. Ale jego losy potoczyły się nieco inaczej - dziś jest jedną z bardziej popularnych tajskich modelek.

Jeszcze jako chłopak Mimi Tao udawał przed swoimi kolegami dziewczynę...Podobno chętnie przebierał się w damskie ciuszki i robił sobie makijaż. Dziś wygląda tak...

Mimi Tao diametralnie zmieniła swoje życie. Dziś zwiedza światowe stolice mody i często występuje jako modelka bikini.

Tao nie żałuje swojej decyzji. "Chcę zainspirować wszystkie transpłciowe osoby, które marzą o przemianie" - mówiła w jednym z wywiadów dla prasy.

"Obecnie skupiam się na karierze modelki, ale w przyszłości chcę być projektantką ubioru. Pragnę też przenieść się do Nowego Jorku, bo to miasto możliwości. Uwielbiam Tajlandię bo to moja ojczyzna, ale tam nie mogłam pracować w branży modowej" - wyznaje Mimi.

Co Mimi chce przekazać innym osobom transpłciowym? "Nie rezygnuj z marzeń. Wyjdź z cienia. Po prostu powiedz i pokaż, co możesz robić. Zaakceptuj siebie. Jeśli chcesz, by świat to zrobił, musisz nauczyć się akceptować siebie"

Mimi lubi życie w blasku fleszy i noszenie drogich ciuchów, ale nie wyklucza, że jeszcze kiedyś wróci do klasztoru.

Czy ta piękna dziewczyna ma szanse spełnić swoje marzenia o życiu w Nowym Jorku?

Mieliście okazję zobaczyć jedną z najbardziej spektakularnych przemian mężczyzny w kobietę? Prześledźcie dokładnie filmik opowiadający historię Mimi Tao.

Czy Mimi Tao podjęła słuszną decyzję o opuszczeniu klasztoru i zostaniu modelką?

Czego życzylibyście tej barwnej postaci, która miała odwagę spełnić swe marzenia i głośno mówić o swojej przemianie?