Modelka z ciałem niczym Ratajkowski nie zawsze tak wyglądała. Są zdjęcia pokazujące stan przed pomocą chirurga.

Modelka z ciałem niczym Ratajkowski nie zawsze tak wyglądała. Są zdjęcia pokazujące stan przed pomocą chirurga.

25-letnia modelka, Sasha Markina od kilku lat podbija świat mody. Niestety, okazało się, że jej ciało, tak często porównywane do Emily Ratajkowski… było poprawiane! Poznajcie rosyjską modelkę i zobaczcie jak wyglądała kiedyś!

Julia Konieczna
26.11.2018, 15:38

Początki kariery Sashy

Sasha Markina to 25-letnia modelka, która zadebiutowała 5 lat temu. Wypromował ją znany fotograf, Alexandr Tikhomirov. Rosjanka szybko stała się jego muzą, zyskując także światowy rozgłos. Wszystko przez ciało, dzięki któremu porównywana jest do ikony modelingu, Emily Ratajkowski. Okazało się jednak, że wygląd Sashy to nie tylko zasługa diety i ćwiczeń!

© Instagram

Naturalność modelek

Należy przyznać, że trendy w świecie mody zmieniają się błyskawicznie. I nie chodzi tu tylko o kolekcje ubrań, a o urodę samych modelek. Obecnie panuje kult naturalności. Projektanci oraz firmy chcą, by ich produkty były promowane przez naturalnie piękne modelki. Przez kobiety, które nie negocjowały z matką naturą za pomocą skalpela, czy też botoksu. Nastały czasy autentyczności!

© Instagram

Metamorfoza Sashy

Od czasu pierwszych zdjęć, które wykonał modelce Tikhomirov minęło już 5 lat. Prawdą jest, że już wtedy dziewczyna grzeszyła niezwykłą urodą, zachwycając nie tylko Rosję, ale i cały świat! Na przestrzeni lat da się jednak zauważyć przemianę Markiny. Uwagę zwraca nie tylko bardziej wysmuklone ciało, ale i… poprawione rysy twarzy i powiększony biust.

© Instagram
© Instagram

Konkurencja dla Ratajkowski?

Niesamowite, wręcz idealne proporcje ciała Sashy Markiny zwracają na siebie uwagę. Kobieta zdążyła już nawet zostać okrzykniętą drugą Emily Ratajkowski! Po wnikliwej analizie nie obyło się jednak bez kontrowersji. Ciało modelki budzi bowiem nie tylko podziw, ale i… wątpliwości. Tym bardziej, kiedy spogląda się na jej zdjęcia sprzed paru lat. Różnica jest widoczna gołym okiem!

© Instagram

Sasha Markina sprzed 5 lat.

Uroda spod skalpela?

Stare zdjęcia Sashy Markiny nie pozostawiają złudzeń. Kości policzkowe modelki są dużo bardziej wyraziste i z pewnością nie jest to zasługa utraty wagi. Delikatny garb na nosie także jest już przeszłością. Pośladki także wydają się być znacznie lepiej wymodelowane. Czy jej sława i porównywanie do Ratajkowski są wobec tego fair w stosunku do naturalnie pięknych dziewczyn?

© Instagram
© Instagram

Zobaczcie jak kiedyś wyglądała dzisiejsza gwiazda mody!

© onedio.co

Niegdyś twarz Sashy była pulchna...

© bashny.net

A na nosie był delikatny garb!

© Pinterest

Modelka gustowała także w bardziej streetwearowych ubraniach!

© Instagram

Dzisiaj jest specjalistką od poprawiania urody...

I z chęcią testuje kosmetyki!

A jak Wam podoba się Sasha?

Czy poprawa urody skalpelem była konieczna?