Anna z Gliwic - Modelka Z Polski Robi Zawrotną Karierę W Stanach!

Anna z Gliwic - Modelka Z Polski Robi Zawrotną Karierę W Stanach!

Występowała w Playboyu, Maximie, Esquire i Cosmopolitanie. Współpracowała z samym Hugh Hefnerem, a jej ponętne ciało zdobiło okładki największych gazet. Modelka, aktorka, artystka i nawet.... szachistka! Sama siebie określa jako introwertyczkę pozującą jako ekstrawertyczka. Kim jest Charlie Riina?

Marek Rajman
27.11.2018, 02:10

Urodziła się w Polsce, mieszka w Kanadzie, a najczęściej bywa w Stanach Zjednoczonych. Anna Krosińska, działająca pod pseudonimem Charlie Riina, święci sukcesy w show biznesie za wielką wodą. W 2015 roku Polka zasłynęła sesją z koszulką "Jestem Charlie" dla 138 Water, producenta ekskluzywnej wody. Od tamtej pory dziewczyna pochodząca z Gliwic jest rozchwytywana przez agencje modelingu.

Charlie Riina to tak naprawdę Anna Krosińska

Urodziła się w Gliwicach, ale na stałe mieszka w Kanadzie

Uroda Polki zachwyca internautów

Polka wystąpiła w wielu odważnych sesjach

Ponętne kształty i odważne sesje

Anna Krosińska wie jak wykorzystywać swoją urodę i powabne kształty - to one przyniosły jej rozgłos. Intrygująca twarz, duże piersi, wąska talia, kształtne biodra i długie, smukłe nogi zachwycają jej fanów. Jej obycie z kamerą i naturalny wdzięk przy pozowaniu, otworzyło jej drogę do świata filmu. Jak na razie wystąpiła epizodycznie w serialu "Opowieść podręcznej" i filmie "Idź na całość!". Wszystko jednak wskazuje, że ofert będzie znacznie więcej!

Anna czuje się bardzo swobodnie przed kamerą

Sławę przyniosła jej sesja dla 138 Water

Polka wie jak wykorzystywać to co dała jej natura

Kariera Anny nabiera coraz większego tempa!

Internauci zachwyceni urodą Polki!

Instagram Charlie Riiny już teraz śledzi ponad pół miliona osób, a każdego dnia przybywa kolejnych obserwatorów i... adoratorów! Internauci, w większości mężczyźni, nie szczędzą Polce komplementów, którymi zasypują ją pod każdym możliwym zdjęciem:

Niesamowita kobieta, idealna twarz, idealne ciało!

Żadna nie może się z tobą równać! Masz unikalne piękno!

To jest to co tygrysy lubią najbardziej... Bogini!

Najgorętsza dziewczyna na planecie Ziemia!

Najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny!

Co za fantastyczna kobieta

Wow, wyglądasz oszałamiająco!

I choć 99% procent komentarzy to czysty zachwyt, pojawiają się także głosy, że Polka swoją urodę zawdzięcza naturze tylko połowicznie - reszta to zasługa chirurgów. Zazdrość czy może słuszna uwaga?

A Wy co myślicie o jej urodzie?