Już 15 razy wypełniała usta, ale nadal nie jest zadowolona z efektu

Już 15 razy wypełniała usta, ale nadal nie jest zadowolona z efektu

Pewna 22-letnia studentka od dawna marzy o tym, żeby mieć większe usta. Dlatego już 15 razy poddała się zabiegom polegającym na ich wypełnieniu. Wydaje się, że ta dziewczyna jest wręcz uzależniona od operacji plastycznych. Zobaczcie, jak wyglądała dawniej i czy jej obecny wizerunek upodabnia ją do kultowej lalki Barbie...

Kamila Mrozek
23.09.2019, 22:18

22-latka posiada obecnie usta aż trzy razy większe od tych, które miała przed zmianami swojego wyglądu. Zabiegi, jakim wciąż poddaje swoje ciało, wzbudzają liczne dyskusje, ale dziewczyna za nic ma opinie innych ludzi. Twierdzi, że ze swoim obecnym wyglądem czuje się atrakcyjna i pewna siebie. Przekonajcie się, czy ta kobieta faktycznie powinna być dumna ze swojej metamorfozy...

Studentka filologii germańskiej - Andrea Emilova Iwanowa z Bułgarii wydała mnóstwo pieniędzy na to, by "wyglądać bardziej modnie".

"Teraz bardziej lubię swoje usta i jestem bardzo zadowolona z ich wyglądu. Prezentuję się dużo ładniej z większymi ustami. W Bułgarii jest teraz na takie moda" - twierdzi posiadaczka nabrzmiałych warg, którą widzicie na zdjęciu poniżej...

Andrea ma obecnie ponad 17 000 "followersów" na Instagramie, niektórzy są zachwyceni jej wyglądem i proponują jej małżeństwo.

Dziewczyna regularnie otrzymuje komplementy od swoich fanów.

"Codziennie dostaję tysiące komentarzy na temat moich ust, ubioru i stylizacji. Pochodzą od ludzi z całego świata. Mam zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze, ale te przykre pochodzą przeważnie od kobiet" - zdradza Andrea.

"Są tacy, którzy lubią mnie z większymi ustami i tacy, którym to nie odpowiada. Ale tak naprawdę nie ma to dla mnie żadnego znaczenia. Ważne jest to, co mnie samej się podoba. Opinia innych jest dla mnie zupełnie nieistotna" - wyjaśnia 22-latka.

Andrea zaprzecza temu, jakoby miała być uzależniona od wypełniaczy ust.

Dziewczyna wyjaśnia, że jej wygląd nie jest efektem inspiracji żadnym celebrytą. Po prostu ona od zawsze marzyła o tym, by wyglądać niczym lalka Barbie. Widzieliście kiedyś Barbie z takimi wielkimi wargami???

Udało nam się odnaleźć archiwalne zdjęcia Andrei sprzed jej zmian wyglądu.

© AcidCow.com

Prawda, że była całkiem ładną i sympatyczną dziewczyną?

© thesun.co.uk

Z czasem twarz Bułgarki zaczęła wyglądać coraz bardziej groteskowo.

© thesun.co.uk

Andrea ma na swoim Instagramie mnóstwo zdjęć i chętnie pokazuje fotki z gazet, które opisały jej niezwykłą przemianę. Czyżby dziewczyna zmieniła się głównie po to, by stać się kimś popularnym?

Andrea zapewnia, że nadal będzie "się upiększała" i może zawalczy o to, by stać się posiadaczką największych ust na świecie.

Co sądzicie o przemianie Andrei? Lepiej wyglądała przed czy po metamorfozie?