Nagrywała wzruszające reakcje dziadka na jej widok - teraz mężczyzna ma miliony fanów

Nagrywała wzruszające reakcje dziadka na jej widok - teraz mężczyzna ma miliony fanów

Często nie zdajemy sobie sprawy, jak wiele znaczą odwiedziny wnuków dla ich dziadków. Dla młodych to nieraz obowiązek i wysłuchiwanie tych samych opowieści, natomiast dla seniorów to wielkie wydarzenie, na które czekają tygodniami. O tym, jak wielką radość wywołuje wizyta wnuczki u dziadka, przekonała cały świat pewna studentka ze Szkocji.

Marek Rajman
5.01.2019, 02:48

Jennifer Barclay, studentka mieszkająca w Szkocji, nagrała krótką kompilację filmików, przedstawiających... reakcje jej 87-letniego dziadka na jej widok. Opublikowała to na swoim Twitterze i rozczulający filmik w ekspresowym tempie podbił cały internet. Do tej pory został wyświetlony ponad 8,5 miliona razy, podany dalej ponad 100 tysięcy razy, a w każdym miejscu, gdzie został umieszczony przez kogoś innego pojawiły się setki tysięcy komentarzy!

Taki uśmiech wita Jennifer za każdym razem, gdy odwiedza swojego dziadka Roberta.

Ma 87 lat i jest najważniejszym facetem w moim życiu!

Tak swojego dziadka przedstawia Jennifer w opisie filmu. Studentka dodaje również:

Kocham go całym sercem! Uwielbiam nagrywać jego powitania, zmontowałam mały filmik, mam nadzieję, że docenicie go tak samo jak ja!

Wideo przedstawia dziadka Jennifer, Roberta w 17 krótkich scenkach, w których wita swoją wnuczkę u progu swojego domu. Pozornie filmik nie zapowiada się szczególnie, jednakże to trwające nieco ponad minutę nagranie, poruszy nawet najtwardsze serca. Mężczyzna za każdym razem, gdy widzi Jennifer, rozpromienia się i obdarza ją ciepłym uśmiechem, wyrażającym czystą miłość. Pan Robert czasem zaskakuję wnuczkę żartami, np. pytając ją o hasło!

Nieważne ile razy obejrzę ten filmik, zawsze wzrusza mnie do łez! Tak bardzo go kocham!

Jennifer jest niezwykle szczęśliwa, że może się podzielić choć częścią radosnej energii, którą obdarza ją jej ukochany dziadziuś.

Jennifer i jej 87-letni dziadek Robert.

Roztopione serca internautów

Filmik z dziadkiem Jennifer dosłownie podbił serca internautów i roztopił je, wzruszając do głębi. Pod filmikiem i każdym możliwym artykułem na ten temat, pojawiła się niezliczona ilość komentarzy, wyrażających zachwyt i wzruszenie. Rzadko się zdarza, żeby jakiś materiał w sieci wywołał tylko i wyłącznie pozytywne reakcje! Chyba jednak wszyscy w głębi serca tęsknimy za odrobiną miłości i za dobrą relacją z bliskimi, nie ważne jak bardzo wydawałoby się to nam czasem zbędne i przereklamowane.

Co bym zrobiła, żeby móc jeszcze raz odwiedzić mojego dziadka... Ten filmik po prostu roztopił moje serce!

Co za skarb! Dziadkowie są najlepsi! Szkoda, że mojego już nie ma...

Jest tak niesamowicie uroczy w tych swetrach, co za gość

Dziadkowie to prawdziwi aniołowie, proszę, dbajcie o swoich ze wszystkich sił

Co za piękna historia, ryczę jak bóbr!

No i takie historie to chcę czytać codziennie! Dzięki za przypomnienie, co tak naprawdę jest ważne!

Jego uśmiech jest taki świetlisty! A ta dziewczyna ma teraz niesamowitą kompilację przepięknych wspomień

Hej, czy ktoś właśnie kroi cebule obok mnie?

Wygląda świetnie jak na 87 lat! Przypomina mi mojego zmarłego teścia, też był takim uroczym dziadkiem.

Piękne, po prostu piękne. Zapewne tak jak każdy, ja też teraz wspominam swojego dziadka

Więcej takich historii!

W dobie, gdy internet przepełniony jest hejtem, przemocą i negatywnymi emocjami, taki krótki i uroczy filmik Jennifer i jej dziadka jest czymś wyjątkowym - wzrusza, rozczula, ale przede wszystkim przypomina nam wszystkim , o tym co tak naprawdę jest najważniejsze. Jennifer życzymy jak najwięcej takich wzruszających chwil, jej dziadkowi zdrowia i wielu dalszych lat pociechy z wnuczki, a nam wszystkim więcej takich historii!