"Najładniejszy Mężczyzna Na Świecie" Często Brany Jest Za Kobietę. Pokazał Dokumenty, Żeby Udowodnić Swoją Płeć

"Najładniejszy Mężczyzna Na Świecie" Często Brany Jest Za Kobietę. Pokazał Dokumenty, Żeby Udowodnić Swoją Płeć

Czy zdarzyło Wam się pomylić co do płci osoby, którą zobaczyliście na ulicy? Pewien młody mężczyzna już kilka razy był brany za kobietę i to niezależnie od tego, czy nosił krótkie, czy długie włosy. Chcecie poznać faceta, który musi pokazywać dokumenty, żeby udowadniać swoją płeć? Zobaczcie jego fotki, a potem sami oceńcie, czy faktycznie jest tak ładny niczym egzotycznej urody kobieta.

Kamila Mrozek
1.01.2019, 13:05

Abdussalam Firdaus Abdul Aziz (22 l.) pochodzi z Malezji i studiuje na Uniwersytecie w Kuala Lumpur. Ten młody człowiek przyznaje, że z powodu oryginalnego wyglądu niejednokrotnie był brany za kobietę. Fotki Aziza umieszczone przez niego w sieci zyskują mnóstwo pozytywnych reakcji, co więcej wielu internautów nazwało go wręcz "najpiękniejszym mężczyzną na świecie"**.

Ten krótki, dość zabawny filmik pokazuje, że długowłosy 22-latek z Malezji faktycznie ma oryginalną, dość dziewczęcą urodę.

Młody mieszkaniec Malezji przyznaje, że już kilka razy ludzie mylnie brali go za kobietę, ale potrafi z dystansem i humorem odnosić się do takich pomyłek.

© Instagram/amlegend77

Jeszcze jakiś czas temu Abdussalam Firdaus Abdul Aziz wyglądał tak. Trzeba przyznać, że chłopak ma piękne oczy i puszyste, ładnie układające się włosy.

© Instagram/amlegend77

Dawniej chłopak nosił krókie włosy. Naszym zdaniem wyglądał w nich bardzo dobrze i męsko...

© Instagram/amlegend77

Teraz Azis wygląda tak. Mężczyzna zdradził, że policja i ochrona stadionu kilka razy potraktowała go jako kobietę i zażądała od niego dokumentu tożsamości na potwierdzenie jego zapewnień, że jest mężczyzną.

© Instagram/amlegend77

Jakiś czas temu za ładną dziewczynę wzięli go policjanci, którzy przeprowadzali kontrolę bezpieczeństwa wszystkich, którzy weszli na stadion Bukit Jalil podczas półfinału AFF Suzuki Cup 2018.

Podobna sytuacja miała miejsce, gdy Abdulassam chciał kiedyś wejść na stadion, by obejrzeć mecz piłki nożnej.

© Instagram/amlegend77

Ochroniarze zrezygnowali z rutynowej kontroli chłopaka pod kątem tego, czy nie wnosi on na stadion żadnych niebezpiecznych przedmiotów i nakazali udać mu się do policjantek, które w tym samym celu przeszukiwały kobiety wchodzące na obiekt sportowy.

© Instagram/amlegend77

Czy twarz tego młodego mężczyzny faktycznie tak łudząco przypomina kobietę? Abdulassam jest trochę zdziwiony, że policja nie zauważyła u niego cech męskich np. tzw. jabłka Adama, ale bez sprzeciwu grzecznie okazuje dokumenty potwierdzające jego płeć.

© Instagram/amlegend77

Teraz Aziz nosi długie włosy, ale kilka lat temu postanowił je skrócić a i tak był mylony z kobietą. "Ludzie nazywali mnie chłopczycą, więc szybko uznałem, że taka zmiana nie ma sensu i wkrótce pozwoliłem włosom odrosnąć" - wyznał chłopak.

© Instagram/amlegend77

Internauci doradzali młodemu Malezyjczykowi, co powinien zrobić, by zmienić swój wygląd na bardziej męski.

© Instagram/amlegend77

Jeden z użytkowników Twittera doradzał Abdussalamowi, aby wyhodował sobie wąsy lub brodę, aby jego płeć była oczywista. 22-latek odpowiedział mu, że próbował to zrobić, ale wąskie wąsy sprawiały, że wyglądał jak ludzki "sum" i nie podobał się sobie w takim nowym wcieleniu.

© Instagram/amlegend77

Abdussalam Firdaus Abdul Aziz przyznaje, że z powodu swojego wyglądu jest często obiektem zainteresowań i źródłem nieporozumień, ale akceptuje swój wygląd i jest szczęśliwy tym, kim jest.

© Instagram/amlegend77
© Instagram/amlegend77

Waszym zdaniem można mylić Azisa z dziewczyną? Jak oceniacie jego obecny wygląd? Lepiej mu w krótkich, czy długich włosach?