Ma dopiero kilkanaście tygodni i już potrafi stać! Okrzyknięto ją "najsilniejszym dzieckiem świata"

Ma dopiero kilkanaście tygodni i już potrafi stać! Okrzyknięto ją "najsilniejszym dzieckiem świata"

Pewna para niedawno doczekała się upragnionej córeczki. Ich słodka dziewczynka tuż po porodzie ważyła zaledwie 2,5 kg, ale teraz zastała okrzyknięta "najsilniejszym dzieckiem świata". Jak to w ogóle możliwe?

Kamila Mrozek
20.05.2020, 14:40

Maleńka Lula już kilka dni po swoich narodzinach wprawiła w osłupienie mamę, tatę i niejednego lekarza. Dziewczynka pokazała, że jest wyjątkowo silna i sprawna fizycznie, jak na swój wiek. Dumny ojciec żartuje, że już zaczął przygotowywać swą pociechę do treningów. Poznajcie niezwykłe zdolności tej uroczej małej siłaczki!

Pamiętacie jeszcze, kiedy wasze dziecko zaczęło podnosić główkę? Mięśnie karku i szyi u niemowląt są zwykle bardzo słabe, więc większość maluszków umie to robić dopiero w 2. miesiącu życia...

Całkiem inaczej było z małą Lulą... Ta dziewczynka już 5 dni po urodzeniu swobodnie unosiła główkę.

Rodzicami Luli są 31-letni Tezra Finn-Johnston oraz 23-letnia Emily Derrick z Bristolu w Anglii. Przyznają, że byli zszokowani, gdy okazało się, iż Lula już jako 2-miesięczny bobas samodzielnie stoi na nóżkach. Przecież inne niemowlęta osiągają ten etap rozwoju fizycznego najwcześniej po skończeniu ośmiu miesięcy!

© hulldailymail.co.uk

Dumny tata Luli nie może się nadziwić zdolnościom swojej maleńkiej córeczki.

© newsmag.com.ng

Gdy Lula miała około ośmiu tygodni, tata chciał ją posadzić na kolanach, ale dziewczynka bardzo się zezłościła i nie usiadła, ale... samodzielnie wstała.

Zamiast usiąść, po prostu stanęła na moim kolanie i nie zgięła nóg - relacjonuje dumny ojciec dziewczynki.

Po kim ta mała kruszynka odziedziczyła tak wielką siłę? Być może po swoim tacie, który już w wieku 13 lat zaczął podnosić ciężary i siłować się na ręce z dorosłymi, zwykle z nimi wygrywając...

Co sądzicie o niezwykłych zdolnościach małej Luli, która zapewne już wkrótce zacznie chodzić?