Wokalistka „Piękni i Młodzi” pokazała swój okazały dom i samochód. Ma się czym pochwalić!

Wokalistka „Piękni i Młodzi” pokazała swój okazały dom i samochód. Ma się czym pochwalić!

Zespół "Piękni i Młodzi" założony w 2012 roku przez małżeństwo Narożnych to obecnie jedna z najpopularniejszych grup reprezentujących muzykę disco-polo. Liderką tego zespołu jest temperamentna blondynka o chrypliwym, niskim głosie - Magda Narożna.

Kamila Mrozek
15.01.2020, 15:33

Wokalistka chętnie dzieli się z fanami szczegółami ze swego życia, często publikując na Instagramie zdjęcia z przygotowań do koncertów, relacje z wakacji, albo chwali się nowymi ciuchami, czy fryzurą. Narożna pokazała również to, jak mieszka i jakim samochodem aktualnie dysponuje. Trzeba przyznać, że fotki udostępnione przez nią robią wrażenie!

Zespół "Piękni i Młodzi" w 2014 r. wystąpił w programie Must Be The Music i ku zaskoczeniu jurorów dotarł aż do finału. Jeszcze tego samego roku grupa wydała swój debiutancki album "Niewiara". Teledysk do utworu "Ona jest taka cudowna" zyskał wówczas ponad 70 mln wyświetleń.

Od tamtego czasu charyzmatyczni wokaliści "Pięknych i Młodych" na czele z Magdą Narożną cieszą się ogromną sympatią wśród fanów muzyki disco-polo. Zespół wystąpił też podczas ostatniej edycji "Sylwestra Marzeń z Dwójką" w Zakopanem. Niestety przełom 2019 i 2020 roku to trudny okres dla całego zespołu...

W czerwcu 2019 roku Magda ogłosiła, że rozwodzi się z mężem, ale nadal będą wspólnie koncertować. Obecnie zarówno Magda, jak i Dawid mają już nowych partnerów. Podobno po występie na "Sylwestrze Marzeń" doszło do poważnej kłótni między nimi i chłopak Magdy Narożnej - Krzysztof Byniak pobił nową dziewczynę Dawida...

Na Instagramie Magdy w ostatnich dniach naprawdę sporo się dzieje. Wiedzieliście na przykład, że od 2 stycznia z "Pięknych i Młodych" został wykluczony Dawid Narożny?

Jeśli lubicie Magdę Narożną, koniecznie musicie zajrzeć na jej Instagrama.

Wokalistka często pokazuje na nim fotki ze swego prywatnego życia. Zobaczcie, jak gwiazda "Pięknych i Młodych" mieszka oraz jak spędza czas ze swą 9-letnią córeczką Gabrysią.

Na Instagramie Narożnej jest mnóstwo fotek przedstawiających jej szalone stylizacje.

Pewnie dlatego Madzia ma w swoim domu taką olbrzymią garderobę...

Lubicie styl Narożnej i jesteście ciekawi, jak urządziła swój dom? To zerknijcie na kolejne zdjęcia, a wszystko stanie się jasne...

Nie ma to jak słodki "selfik" Madzi przy drzwiach.

Tutaj Narożna pokazuje się z grzybkiem, ale w tle dojrzyjcie jej okazały dom oraz auto w garażu...

To chyba jedno z najładniejszych fotek, jakie znaleźliśmy na Instagramie Magdy.

Pewnie niejeden z fanów zazdrości jej takiego pięknego tarasu i widoku przed domem...

A tutaj Narożna lansuje się ze swoją luksusową bryką - czarnym Lexusem.

Podobno podstawowa wersja takiego auta kosztuje 560 tys. złotych, ale model, który wybrała Magda z pewnością jest bardzo dobrze wyposażony.

Jak widać Narożna to współczesna królowa disco-polo. Cóż, kiedy za jeden koncert zgarnia się nawet 30 tysięcy złotych, można pozwolić sobie na tak luksusowe życie.

Jak Wam się podobają fotki Narożnej? Chcielibyście mieć podobnie urządzony dom i jak ona śmigać czarnym Lexusem?