Nie zawsze była „Królową życia”! Zobacz, jak wyglądała kiedyś!

Nie zawsze była „Królową życia”! Zobacz, jak wyglądała kiedyś!

Dagmara Kaźmierska jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych mieszkanek Kłodzka, dzięki swoim telewizyjnym występom. Wszyscy kojarzą jej oryginalną osobowość oraz wizerunek. Teraz możecie zobaczyć, jak „Królowa życia” wyglądała w przeszłości i czy bardzo się przez ten czas zmieniła! Sprawdźcie sami!

Daria Łaptosz
2.07.2019, 13:35

Dagmara jest na fali!

Kariera i popularność Dagmary Kaźmierskiej zaczęła się w 2016 r., gdy zadebiutowała jako tytułowa „Królowa życia” w programie TTV. Od tego czasu jest blisko związana ze stacją, wystąpiła też m. in. w „Ostrym cięciu” oraz własnym reality show „Made in Maroko”. Polacy uwielbiają ją za ekstrawagancki sposób bycia i ogromne poczucie humoru!

Kariera Dagmary nabiera tempa – niedawno zgrała w swoim pierwszym filmie, „Kobietach mafii 2” Patryka Vegi! Czy po podbiciu szklanego ekranu przyszedł czas na zostanie gwiazdą filmową?

Obok Dagmary nie da się przejść obojętnie!

Dagmara szybko stała się najbardziej rozpoznawalną „Królową życia” głównie dzięki swojemu stylowi. Krzykliwy ubiór idealnie dopełnia jej wybuchowy charakter – właśnie za tę autentyczność ludzie ją pokochali!

Dagmara zawsze chętnie stawia na odważne kolory, oryginalne ubrania i dużą, złotą biżuterię. Do tego jej znak rozpoznawczy – blond fale i wyrazisty makijaż – na pewno nie można przeoczyć jej na ulicy!

Jak kiedyś wyglądała „Królowa życia”?

Zastanawialiście się, czy Dagmara zawsze miała tak oryginalny styl? Mamy odpowiedź! Zarówno „Królowa życia”, jak i jej syn Conan, wrzucili na Instagram zdjęcia sprzed kilkunastu, a nawet kilkudziesięciu lat! Wyraźnie widać na nich jak długą drogę przeszła gwiazda TTV – wyglądała zupełnie inaczej!

Inny kolor włosów, brak krzykliwych ubrań i mocnego makijażu – czy to naprawdę znana wszystkim „Królowa życia”?! Przynajmniej jeden element się zgadza – miłość do okazałej biżuterii!

A Waszym zdaniem Dagmara bardzo się zmieniła?