Niezwykły Dom Na Sprzedaż - Basen w Kształcie Myszki Miki i Wnętrza Pełne Bohaterów z Kreskówek. Wszystko za 850 tys. Dolarów

Niezwykły Dom Na Sprzedaż - Basen w Kształcie Myszki Miki i Wnętrza Pełne Bohaterów z Kreskówek. Wszystko za 850 tys. Dolarów

Na Florydzie wystawiono na sprzedaż dom, którego pragnęłoby zapewne każde dziecko. A każdy rodzic złapałby się za głowę, gdyby zobaczył cenę. Czy marzyliście kiedyś, żeby zamieszkać w Disneylandzie? Teraz jest to możliwe!

Marek Rajman
4.11.2018, 00:02

Możecie spełnić swoje marzenie, pod warunkiem, że nie przeszkadza Wam przeprowadzka na Florydę oraz oczywiście jeśli dysponujecie skromną sumką, wynoszącą jedynie..... 850 tysięcy dolarów! Za taką kwotę wystawiono gigantyczny dom, zlokalizowany na jeszcze większej posesji w miejscowości Palm Bay, znajdującej się w stosunkowo niewielkiej odległości od miasta Orlando, i co ważniejsze, od Walt Disney World, czyli drugiego największego w Stanach Zjednoczonych parku rozrywki o tematyce Disneya!

Oprócz potężnej rezydencji, na posesji znajduje się osobny dom dla gości oraz w pełni wyposażona stajnia

Widok na rezydencję z lotu ptaka - na końcu podjazdu znajduje się pierwszy basen w kształcie głowy Myszki Miki

Cała posesja ma ponad 3 hektary!

Ponad 650 metrów kwadratowych luksusu!

Dom zbudowany i urządzony przez zagorzałych fanów Disneya to prawdziwa rezydencja! Powierzchnia budynku liczy sobie ponad 650 metrów kwadratowych, na których mieści się 5 wielkich sypialni, 6 luksusowych łazienek, bar śniadaniowy, sale bilardowe, domowe spa, salę kinową i garaż na ponad pięć samochodów. Ale to nie wszystko - na posesji znajduje się jeszcze specjalny dom dla gości, w pełni wyposażona stajnia, dwa ogromne baseny w kształcie głowy Myszki Miki i..... prywatne jezioro! Cała posesja mierzy ponad 3 hektary!

Na posesji znajduje się także pokaźnych rozmiarów jezioro!

Odwiedzających dom do środka zapraszają myszki Miki i Minnie

W holu witają inne postacie z uniwersum Disneya, takie jak Królewna Śnieżka czy Goofy.

Luksus w świecie Disneya!

Rezydencja w Palm Bay to pomniejszona wersja Disneylandu, w dodatku w wariancie mieszkalnym. Choć dom urządzony jest w najwyższych możliwych standardach i opiewa w luksusy, to nie bogate wykończenie sprawia, że jest tak wyjątkowy. W niemalże każdym pomieszczeniu są ozdoby nawiązujące do świata Disneya - już od progu na drzwiach witają myszki Miki i Minnie, w holu można znaleźć na ścianach wizerunek Królewny Śnieżki, a w sypialniach czekają kolejni bohaterowie, tacy jak Kaczor Donald i Goofy, Kubuś Puchatek i Tygrysek, a także nowsze postacie, jak rybki Nemo czy Dory. Nawiązania do słynnego uniwersum, to nie tylko malowidła na ścianach - w niektórych łazienkach można nawet znaleźć lustra w kształcie głowy Myszki Miki!

W domu można znaleźć sale z nowoczesnym sprzętem multimedialnym

To nie jedyny Kaczor Donald, którego można spotkać w rezydencji w Palm Bay

Jedna z 6 luksusowych łazienek

W całej rezydencji można znaleźć nawiązania do świata Disneya

Oprócz klasycznych postaci ze świata Disneya, na ścianach możemy znaleźć bohaterów z nowej ery - rybki Nemo i Dory!

Niektórych zachwyca, innych przeraża

Pomimo, iż "disneyowa rezydencja" była znana już wcześniej, wystawienie jej na sprzedaż z pewnością przyniosło posiadłości jeszcze więcej rozgłosu. Wśród komentarzy internautów próżno jednak szukać samych wyrazów zachwytu, część osób otwarcie krytykuje zamysł pierwotnych właścicieli domu i nazywa ich dziwakami. Znajdują się również głosy osób, którym rezydencja w Palm Bay się po prostu nie podoba.

Dlaczego coś, co miałoby być wesołe i słodkie, mnie przyprawia o ciarki? Ten dom jest.... niepokojący.

Czyli ktoś miał kupę forsy, żeby urządzić coś takiego, a nie mógł wynająć prawdziwego artysty, który nie spartaczyłby rysunków?

No cóż, za pieniądze nie da się kupić gustu.

Taniutkie, zaraz sprzedaję wszystko co mam i się przeprowadzam :)

Ej serio, to jest mój wymarzony dom!

Hej, skarbie, może znajdziemy sobie pracę na Florydzie i zamieszkamy w tym "domku"?

Szczerze, to jest tańszy niż się spodziewałem. Biorę! ;)

Domowa sala kinowa? Czemu nie!

Lustro w kształcie głowy Myszki Miki

W jednej z sypialń na ścianie możemy znaleźć postacie z Kubusia Puchatka.

A Wy chcielibyście mieszkać w takim domu?