Obok tej suczki nie można przejść obojętnie. Urodziła się z "ludzką twarzą"...

Obok tej suczki nie można przejść obojętnie. Urodziła się z "ludzką twarzą"...

Czasem słyszy się stwierdzenie, że "pies jest lustrzanym odbiciem swojego właściciela" i może jest w nim coś z prawdy. Ale czy widzieliście kiedyś pieska, który ma ludzkie oczy oraz podobną człowiekowi mimikę?

Kilka dni temu właściciele opublikowali w sieci zdjęcie swojej ukochanej suczki. "Ma ludzką twarz i oczy" - piszą internauci, którzy nie mogą się nadziwić temu, jak wygląda wspomniany piesek. Chcecie przekonać się, jak bardzo suczka Nori jest podobna człowieka? Jeśli tak, gorąco zachęcamy Was do obejrzenia naszej galerii.

Kamila Mrozek
13.10.2019, 17:49

Nori to roczna suczka, będąca mieszanką owczarka australijskiego i pudla. Prawda, że jej uroczy pyszczek bardzo przypomina ludzką twarz?

Dlaczego Nori jest nazywana "psem z ludzką twarzą"? Suczka ma duże oczy w kształcie migdałów, różowe "usta", którymi potrafi się pięknie uśmiechać.

"Ludzie widząc Nori mówią, że wygląda jak ktoś bardzo mądry lub uduchowiony. Ma bardzo wyrazisty pyszczek" - mówią właściciele niezwykłej suczki, Ngo i jej chłopak Kevin.

"Kiedy Nori była malutka jeszcze bardziej przypominała człowieka, może dlatego, że miała ciemniejsze futerko, więc jej oczy wydawały się szczególnie jasne, jakby ludzkie" - powiedziała Ngo.

Właściciele Nori mówią, że ich suczka chociaż ma niezwykły wygląd, w rzeczywistości jest zwykłym psem. Lubi bawić się ze swoim psim bratem - Boby'm, oglądać telewizję z Kevinem, albo pomagać w kuchni Ngo.

"Nori uwielbia też wodę i błoto. Latem chętnie moczy się w basenie i szuka kałuż pełnych błota" - zdradza jej właścicielka.

Ngo i Kevin nie kryją zaskoczenia, że ich suczka Nori wzbudza takie zainteresowanie otoczenia. Postanowili założyć jej konto na Instagramie, na którym pozuje wspólnie z bratem Boby'm.

Chcecie poznać bliżej psa o ludzkiej twarzy? Zajrzyjcie do galerii zdjęć Nori, którą zamieszczamy poniżej.

#1

#2

#3

#4

#5

#6

#7

#8

#9

#10

#11

#12

#13

#14

#15

#16

#17

#18

#19

#20

Chcielibyście mieć takiego pieska jak Nori?

Na którym ze zdjęć suczka najbardziej przypomina Wam człowieka? ;)