Od 40 lat żyje w otoczeniu czerwieni i nie planuje tego zmieniać. Ostatnio zamówiła nagrobki dla siebie oraz  męża - są z czerwonego granitu.

Od 40 lat żyje w otoczeniu czerwieni i nie planuje tego zmieniać. Ostatnio zamówiła nagrobki dla siebie oraz męża - są z czerwonego granitu.

Pewna kobieta ubiera się na czerwono od stóp do głów i ma farbowane na ten kolor włosy. Mieszka w czerwonym domu, jada z czerwonych talerzy, pija z czerwonych szklanek i śpi w czerwonej pościeli. Poznajcie 67-latkę, która od dawna odczuwa silną potrzebę życia w otoczeniu czerwieni!

Kamila Mrozek
21.10.2019, 10:26

Zorica Rebernik to emerytowana nauczycielka z Breze położonego nieopodal Tuzli w północnej Bośni. Obsesja kobiety na punkcie czerwonego koloru uczyniła ją celebrytką w miejscu jej zamieszkania. Zorica chętnie udziela wywiadów i opowiada o swojej pasji do życia w czerwieni. Na czym polega fenomen tej wyjątkowej "lady in red"? Przeczytajcie nasz tekst, a przekonacie się sami.

Noszenie czerwieni zwłaszcza w odcieniu szkarłatu i cynobru daje jej poczucie siły i wzmacnia poczucie własnej wartości. Zobaczcie, jak wygląda otoczenie tej miłośniczki wszystkiego, co czerwone.

"Już kiedy skończyłam 18 lub 19 lat pojawiła się u mnie pierwsza, nagła, bardzo silna potrzeba noszenia czerwieni" wyznaje Zorica, która chętnie pozuje na zdjęciach ze swoim mężem. Oczywiście ubranym na czerwono ;)

W domu Zoricy można oglądać zdjęcia z czasów, gdy pracowała jako nauczycielka. Już wtedy ubierała się na czerwono i do tego samego zachęcała swoich uczniów.

© gulfnews.com

"Wszyscy mnie znają. Jak tylko ludzie mnie zobaczą, oferują mi różne czerwone rzeczy" - mówi z uśmiechem bośniacka "lady in red".

"Na moich dekoracjach i ubraniach nie może znajdować się nawet kropka w innym kolorze niż czerwień" -wyznała w jednym z wywiadów Zorica.

Zorica chętnie podróżuje i znajduje w okolicy różne czerwone obiekty, na tle których się fotografuje.

Podobno Zorica nawet podczas ceremonii ślubnej z Zoranem była ubrana także cała na czerwono.

Jak Wam się podoba Zorica w czerwieni? Widać, że kobieta potrafi przekonać także swoich bliskich, iż w czerwieni im do twarzy...

Chcielibyście zobaczyć, jak mieszka kobieta mająca obsesję na punkcie czerwieni? Zajrzyjcie do galerii zdjęć poniżej. Na pewno będziecie pod wrażeniem!

#1

© gulfnews.com

#2

#3

#4

© gulfnews.com

#5

© gulfnews.com

#6

© gulfnews.com

#7

© gulfnews.com

#8

© gulfnews.com

#9

© gulfnews.com

#10

© gulfnews.com

#11

© gulfnews.com

Zorica nawet na pogrzeby ubiera się w czerwone stroje i zadbała, by miejsce pochówku jej oraz jej męża było w ukochanym kolorze. Kobieta z dumą pokazuje nagrobki z czerwonego granitu, które kazała sprowadzić z Indii. Jak widać nawet fotografie nagrobne będą miały ramki w odcieniach czerwieni...

© gulfnews.com

Zorica widzi same zalety życia w otoczeniu czerwieni. Jej jedynym problemem jest to, że mąż nigdy nie zauważa, gdy ona założy jakieś nowe ubranie. Ale...czy to na pewno wada?Przecież łatwiej jej ukryć, jak wiele wydaje na czerwone ciuszki ;)

Jak Wam się podoba czerwony świat Zoricy? Chcielibyście żyć tak jak ona - stale w otoczeniu swojego ulubionego koloru?