Odradzali mu ślub z dziewczyną w rozmiarze XXL. Kazali znaleźć kogoś szczuplejszego.

Odradzali mu ślub z dziewczyną w rozmiarze XXL. Kazali znaleźć kogoś szczuplejszego.

Mitchell Hammill jest przeciętnym facetem, ale ma jedną ważną cechę – wie, kiedy warto POSTAWIĆ NA SWOIM! Kilka lat temu ten szczupły mężczyzna zakochał się w Claire, poznanej w CHATROOMIE kobiecie PLUS SIZE. Znajomi pukali się w głowę i HEJTOWALI ich związek. A para na przekór wszystkim jest szczęśliwa: 4 lata po ślubie wciąż ze sobą RANDKUJĄ i zgodnie wychowują 2-letniego synka Anthony’ego.

Kamila Mrozek
10.10.2018, 18:24

Mitch jest elektrykiem, kiedyś mieszkał w Detroit. We wrześniu 2010 r. pod nazwą użytkownika ,,Rosomak" (w końcu pochodzi z Michigan) poznał na chacie extra dziewczynę. Była od niego 4 lata młodsza, mieszkała w Seattle i miała na chacie pseudonim ,,Sunshine". Gadało im się na tyle dobrze, że już po pierwszym wspólnym chacie dał jej swój numer telefonu.

Claire była zaskoczona, że sprawy idą tak szybko...ale wbrew własnej logice oddzwoniła. Był ciepły, zabawny, otwarty, a przy tym miał taki słodki głos...Rozmawiali przez 2 godziny, zanim powiedzieli sobie dobranoc. Nie przypuszczała, że ten miły chłopak wkrótce stanie się jej mężem i ojcem ich dziecka...

Poznajcie ukochaną żonę Mitcha - tak dzisiaj wygląda Claire. On nie przepada za serwisami społecznościowymi, ona wręcz przeciwnie - chętnie pokazuje na Instagramie dzieje ich ,,niewymiarowego" związku.

Chat z grubaską jeszcze ujdzie, ale jakie są prawdziwe RANDKI?

Ten mężczyzna też zakochał się w dziewczynie o rozmiarze XXL. I naprawdę nie widzi niczego złego w randkowaniu z taką kobietą.

Poznali się w 2010 r, pobrali 4 lata później. W 2016 r. zostali rodzicami. I na przekór znajomym wciąż są razem mega SZCZĘŚLIWI!

Mitch, ,,na papierze" raczej nie był kimś, z kim mogłabym się spotykać. Pochodzimy z różnych światów, przez całe nasze dzieciństwo przeżywaliśmy zupełnie odmienne doświadczenia i w wielu aspektach byliśmy kompletnymi przeciwieństwami. Był ładnym, typowym ,,złym chłopcem"(...) Jego przeszłość jednak mnie nie przerażała. Zawsze widziałam wyraźnie to, co w nim najlepsze - jego dusza była dobra, a on dokonał zmian, aby uczynić swoje życie takim, jakiego pragnął - pisała Claire o początkach swojej znajomości z Mitchem.

To fotka z przeprowadzki w 14 kwietnia 2011 r. Claire bardzo lubi to zdjęcie - od tamtej pory Mitch przeniósł się do Seattle i zamieszkali w ich pierwszym wspólnym mieszkaniu.

16 sierpnia 2014 r. to jeden z najpiękniejszych dni w życiu Mitcha - dzień ślubu z Claire. Ona też wspomina ten czas z rozrzewnieniem. I co roku w rocznicę ich ślubu wrzuca na Instagramie okolicznościowy post.

26 maja 2016 to kolejna ważna data w życiu państwa Hammill - tego dnia przyszedł na świat ich upragniony synek Anthony.

Odkąd Claire i Mitch zostali rodzicami, kochają się jeszcze bardziej. Niezależnie od pory roku starają się spędzać jak najwięcej czasu ze sobą i synkiem Anthony'm.

Claire lubi upamiętniać ważne chwile z ich życia na zdjęciach. A Mitch...cóż czasem tęskni za czasem, gdy byli jeszcze tylko we dwoje. Dlatego organizują sobie regularne RANDKI. A Wy randkujecie ze swoją żoną?

Przepis na udany związek i szczęśliwą rodzinę? Iść za głosem serca i wybrać partnerkę, którą się naprawdę KOCHA...

Z twarzy tej pary nigdy nie znika uśmiech. Widać, że są dla siebie stworzeni.

Związek z Mitchem był dużą rewolucją w życiu Claire. Kiedyś była niepewną siebie nauczycielką, nie akceptowała swojego wyglądu. Teraz pokochała swoje ciało i profesjonalnie pracuje jako LIFE COACH z innymi kobietami.

Wielu oceniając związki stereotypowo, rani pary, które naprawdę powinny zostać razem. Claire i Mitch chcą pokazać, że im się udało.

Niedawno udzielaliśmy wywiadu dla programu telewizyjnego, który zaprezentuje pary o różnych rozmiarach. Pomyślałam o wielu naszych doświadczeniach i o tym, jak ludzie zawsze o nas myśleli z tego, czy innego powodu - o naszych rozmiarach, naszym pochodzeniu, naszych niekonwencjonalnych sposobach spotykania się.

Moje zdanie jest takie: nie możemy zakładać, że ktoś ma na nasz temat jakieś zdanie. Kiedy widzimy coś, co jest nieoczekiwane lub sprawia, że ​​czujemy się trochę nieswojo, to prawdopodobnie oznacza to, że nie widzieliśmy tego wystarczająco dużo (lub że nie było wystarczająco reprezentowane w naszym społeczeństwie).

To od nas zależy, czy będziemy uczyć się na tym przykładzie czegoś więcej. Musimy tylko najpierw chcieć podjąć taki krok.

Claire wciąż należy do kobiet PLUS SIZE, ale czuje się atrakcyjną i szczęśliwą kobietą.

Na świecie jest wiele par, które nie wydają się dopasowane pod względem wzrostu, wagi, wyglądu, czy koloru skóry. Czego nigdy nie należy im mówić?

Co sądzicie o wyborze Mitcha? Znacie pary, które mają podobne przeżycia?