Pamiętacie przerażającą dziewczynkę z The Ring? Zobaczcie, jak wypiękniała!

Pamiętacie przerażającą dziewczynkę z The Ring? Zobaczcie, jak wypiękniała!

Kultowa już postać Samary Morgan z filmu The Ring, wzbudzała przerażenie w każdym widzu! Jej długie czarne włosy i posępna twarz na długo zostawały w pamięci... A jak po 16 latach od premiery filmu wygląda aktorka grająca Samarę? Ciężko uwierzyć, że to ta sama osoba – zobaczcie sami!

Damian Bachnacki
17.12.2018, 20:04

Dziewczynka z The Ring – przerażała wszystkich!

© villains.wikia.com

Horror The Ring z 2002 r., był kinowym hitem i do dziś jest jednym z najbardziej przerażających filmów. Głównie za sprawą postaci Samary Morgan – małej dziewczynki, która wychodziła z telewizora i... zabijała oglądających! Już sam jej wygląd wzbudzał strach. Chodziła ze spuszczoną głową, z długimi, czarnymi włosami na twarzy, w brudnej białej sukience – to była naprawdę przerażająca topielica! Na pewno mnóstwo osób, które obejrzało The Ring, miało bezsenną noc lub bało się później oglądać telewizję... nigdy nie wiadomo, czy Samara Morgan nie czai się do wyjścia.

To było 16 lat temu!

© edelbg.de
© edelbg.de

Jak dziś wygląda Samara Morgan?

© Instagram/daveighc

A właściwie Daveigh Chase, bo tak nazywa się aktorka, która w dzieciństwie grała postać topielicy z horroru. Za tę rolę została nawet nagrodzona statuetką MTV Movie Award w kategorii „Najlepszy czarny charakter”. Obecnie Daveigh ma 28 lat i z całą pewnością możemy stwierdzić, że już nie straszy ludzi swoim wyglądem. „Dziewczynka z The Ring” wyrosła na piękną kobietę! Nawet jej włosy nie przypominają o tamtej przerażającej roli – teraz jest blondynką. Zdecydowanie wolimy jej obecny wygląd... styl topielicy naprawdę jej nie służył!

Uwierzycie, że to ta sama osoba?

© Instagram/daveighc
© Instagram/daveighc

Czym obecnie zajmuje się Daveigh Chase?

© Instagram/daveighc

Daveigh Chase nadal jest aktorką. Próbuje swoich sił w branży i gra w mniej znanych filmach (nie są to już na szczęście horrory!). Dodatkowo, 28-latka sprawdza się jako modelka. Bierze udział w wielu sesjach zdjęciowych, głównie dla marek odzieżowych. Daveigh próbuje swoich sił również w muzyce. Chce zacząć karierę piosenkarki, widać więc, że nadal szuka swojego miejsca w branży.

Wolimy oglądać ją w roli modelki, niż gwiazdy horrorów!

© Instagram/daveighc
© Instagram/daveighc

Ciekawe, czy jeszcze kiedyś wystąpi w horrorze...

© Instagram/daveighc
© Instagram/daveighc

Baliście się, że ktoś wyjdzie z telewizora po obejrzeniu The Ring?