Pandemia postawiła jej biznes na skraju bankructwa. Wtedy zaprojektowała strój kąpielowy, który okazał się hitem

Pandemia postawiła jej biznes na skraju bankructwa. Wtedy zaprojektowała strój kąpielowy, który okazał się hitem

Z powodu pandemii tegoroczne lato będzie z pewnością inne niż wszystkie. Czy w obecnych czasach można ocalić swoją firmę przed bankructwem? Czy w tym sezonie letnim będzie można korzystać z uroków plażowania?

Kamila Mrozek
14.05.2020, 19:56

Pewna kreatywna bizneswoman znalazła odpowiedzi na obydwa pytania. Pokazała, że nawet w czasie epidemii można nieźle zarobić, a przy okazji pokazać „pozytywną wizję życia w nadzwyczaj trudnych okolicznościach”.

Z powodu epidemii zapewne jeszcze długo będziemy musieli przestrzegać reżimu sanitarnego i zasłaniać nos oraz usta za pomocą maseczek. Ale czy to oznacza, że nie można w tym roku korzystać z uroków lata?

Włoszka Tiziana Scaramuzzo przekonuje, że nawet w czasach zarazy, kobieta może atrakcyjnie wyglądać na plaży. Prawda, że jej rozwiązanie jest banalnie proste, a przy tym naprawdę pięknie się prezentuje?

Tiziana jest właścicielką firmy z kostiumami kąpielowymi o nazwie „Elexia Beachwear”. Ta Włoszka niedawno stworzyła wyjątkowy strój kąpielowy, idealny na lato 2020.

Kobieta początkowo dla żartu zaczęła projektować trzyczęściowy strój kąpielowy złożony z majtek, stanika oraz maseczki idealnie pasującej do tego kompletu.

Córka Tiziany zamieściła w mediach społecznościowych kilka zdjęć tych oryginalnych kostiumów trzyczęściowych, czyli trinkini...

Zdjęcia dziewczyny w trzyczęściowym kostiumie wzbudziły ogromne zainteresowanie – zarówno mediów, jak i kobiet, które marzyły, by także tego lata korzystać z uroków plażowania.

Tiziana Scaramuzzo przyznaje, że była zaskoczona tak dużą ilością internetowych zamówień na jej trinkini.

Trzeba przyznać, że kostiumy zaprojektowane przez Włoszkę wyglądają naprawdę oryginalnie.

Panie jak zawsze chcą wyglądać modnie, dlatego teraz często dopasowują styl i kolor maseczek ochronnych do swych sukienek i spodni. A co z kostiumem plażowym?

W trinkini można czuć się nie tylko bezpiecznie, ale również bardzo atrakcyjnie.

Tutaj każda z trzech części kompletu idealnie do siebie pasuje!

Włoska projektantka cieszy się, że jej kostiumy poprawiają klientkom humor i pozwalają na bezpieczne plażowanie podczas epidemii.

Jak wam się podoba stworzone przez Włoszkę trinkini?

Czy relaks na plaży w takim stroju jest w ogóle możliwy?