Pantofle, które powinien mieć każdy właściciel psa. Poznajcie ich cenę i warunki zamówienia na takie "cuda".

Pantofle, które powinien mieć każdy właściciel psa. Poznajcie ich cenę i warunki zamówienia na takie "cuda".

Czy są wśród Was jacyś miłośnicy piesków? Na pewno tak, a zatem koniecznie musicie przeczytać ten tekst. Pewna firma, która specjalizuje się w produkcji uroczych pluszaków, oferuje również spersonifikowane domowe kapcie, które…będą wyglądały dokładnie tak, jak Wasze ukochane zwierzątka. To nie żart, możecie nosić "łapcie" będące replikami Waszych piesków. Zresztą, przekonajcie się sami!

Kamila Mrozek
25.01.2019, 17:04

Piesek, pieseczek, piesunio, psinka, kruszynka, okruszek - to tylko niektóre z pieszczotliwych określeń, którymi właściciele określają swoich czworonożnych przyjaciół. Wielu z nas otwarcie mówi, że "piesek to członek rodziny”, albo przyznaje się do tego, iż kocha kudłatego pupila niczym swoje dziecko. Niestety nie zawsze możemy zabrać ukochanego pieska ze sobą np. w podróż służbową, do szpitala, do pracy, do szkoły, czy na wakacyjny wyjazd.

Ciekawym sposobem na to, by zawsze cieszyć się widokiem swojego pieska jest zamówienie sobie oryginalnych pantofli domowych. Kto by pomyślał, że producenci zabawek wpadną na kreatywny pomysł "klonowania" naszych najmilszych czworonogów!

Producentem oryginalnych pluszaków i kapci łudząco podobnych do żywych zwierząt jest amerykańska firma "Cuddle Clones", działająca od 2010 r.

"Niezależnie od tego, czy podróżujesz, studiujesz za granicą, czy po prostu chcesz zabrać ze sobą zwierzaka, gdziekolwiek jesteś, nasza firma może ci pomóc"- zapewniają Jennifer Williams i Adam Greene, właściciele "Cuddle Clones".

Na stronie internetowej firmy można zobaczyć filmik pokazujący historię jej powstania. "W Cuddle Clones, dostrzegamy więzi, jakie łączą zwierzątka z ich mamusiami i tatusiami". Widać, że producenci pluszaków odwołują się do emocji niejednej "mamci" i "tatulka" - posiadających słodkiego szczeniaczka...

Za stworzenie oryginalnych kapci z podobizną naszego pieska musimy słono zapłacić - ponad 754 zł. Ale wysokie ceny nie odstraszają potencjalnych nabywców i w sieci można podziwiać kolejne fotki przedstawiające te robione na zamówienie "klony" domowych piesków.

Dlaczego produkty tej firmy są tak unikatowe? "Przechowujemy wszystkie fizyczne szczegóły i cechy osobowości Twojego zwierzaka w uroczej formie pluszaka" - zapewniają właściciele firmy, dodając, że proces projektowania np. kapci nie jest skomplikowany i szybko można cieszyć się swoim zamówieniem.

"Cuddle Clones" ma w swojej ofercie także różnego rodzaju maskotki, figurki, produkty tekstylne, które wyglądem mocno nawiązują do naszych czworonogów.

Niektóre z filmików i fotek dostępnych w sieci pokazują, że nawet zwierzaki czasem "nabierają się" widząc po raz pierwszy swoje "sklonowane" pluszowe odpowiedniki...

Podarowanie np. dziecku maskotki i bamboszków wzorowanych na wyglądzie jego ulubionego pieska to doskonały pomysł na prezent np. z powodu urodzin.

© topsimages.com

Chcielibyście mieć takie kapcie, ale trudno Wam się zdecydować, który piesek będzie lepszym wzorem?

© cuddleclones.com

Firma wychodzi naprzeciw takim właścicielom psów - można zamówić sobie parę butów wyobrażającą aż dwa domowe pupile!

© cuddleclones.com

Jak Wam się podobają takie "kapcioszki"? Po zamówieniu psich pantofli trzeba czekać na nie maksymalnie 8 tygodni, ale zwykle firma dokłada starań, by nowi właściciele otrzymali je w o wiele krótszym czasie. Nie każdy lubi zbyt długo zastanawiać się, jak będą wyglądały "klony" jego pieska...

© cuddleclones.com

Fotki przedstawiące słodkie psiaki w zestawieniu z wykonanymi na ich podstawie pantoflami robią wrażenie!

© cuddleclones.com

Nie szkodzi, że nosząc takie kapcie wygląda się trochę jak mała dziewczynka...

© cuddleclones.com

Przyjrzyjcie się dokładnie tym dwóm wizerunkom łaciatego psiaka. Kto pierwszy dotrzeże jakąś różnicę?

© Mulpix.com

Czy to ruda suczka ze swoimi szczeniakami? Nie to urocza psinka razem z "pańcią" obutą w psie pantofle...

© cuddleclones.com

Nasze serca skradł ten przepiękny piesek, a jego pluszowe ''klony" też prezezentują się całkiem dobrze.

Pantofle z wizerunkiem swojego pupila można zestawiać z różnymi ciekawymi stylizacjami. Może to dobry pomysł na tegoroczne karnawałowe przebranie?

Producenci psich łapci zapewniają, że są one wytrzymałe, miękkie i wygodne. Miejmy nadzieję, że nie gubią sierści jak ich żywe pierwowzory...

© oditymail.com

Mamy też dobrą wiadomość dla miłośników kotów - "Cuddle Clones" wytwarza pantofle i maskotki na wzór kocich piękności.

© tendera.com

Jesteśmy ciekawi, jak się chodzi w takich psich pantoflach? I czy nosząc je, nie jest się stale obserwowanym przez swojego psiego pupila?

© marieclaire.com

Jak Wam się podoba pomysł "klonowania" psich wizerunków i zamienianie ich na pluszowe kapcie? Która z przykładowych realizacji najbardziej przypadła Wam do gustu? Kupilibyście sobie takie oryginalne butki?