Parodia Godlewskiej podbiła sieć, ale nikt się nie zorientował, że to nie ona!

Parodia Godlewskiej podbiła sieć, ale nikt się nie zorientował, że to nie ona!

Istnieje powiedzenie, że kopiowanie to najwyższa forma pochlebstwa, jednakże w przypadku tej niesamowitej parodii, ciężko podejrzewać jej autora o jakąkolwiek formę uznania dla jednej z sióstr Godlewskich. Niektórzy internauci nie mogli odróżnić "podróbki" od oryginału, a inni po prostu pękali ze śmiechu. Zobaczcie sami!

Marek Rajman
1.12.2018, 10:20

Siostry Godlewskie są znane z tego... że są znane, mają karykaturalnie wielkie piersi i usta oraz absolutnie nie potrafią śpiewać. Małgorzata i Esmeralda (znana także po prostu jako Monika) zasłynęły w internecie serią filmików, w których odśpiewują covery słynnych piosenek. To najbardziej łagodny sposób przedstawienia ich działalności. W istocie, obie panie okrutnie kaleczą największe hity i inne utwory, a jakby tego było mało - dają przy tym pokaz swoich "umiejętności" tanecznych i... aktorskich? I choć filmiki Godlewskich są nieludzko wyśmiewane przez cały internet, panie uczyniły z nich swoją markę i zbudowały na tym całkiem sporą rozpoznawalność.

Tak wygląda prawdziwa Małgorzata Godlewska...

...a tak jej "sobowtór"!

26 listopada polskie radio w Londynie, EMI, opublikowało na swoim fanpage'u powyższy filmik. Choć wydaje się to niemożliwe, to sporo internautów dało się nabrać i uwierzyło, że ucharakteryzowany mężczyzna, to prawdziwa Małgorzata Godlewska!

Internet eksplodował!

Filmik w ekspresowym tempie stał się wiralem i udostępniono go ponad 800 razy! Pod nagraniem pojawiło się mnóstwo komentarzy - co najzabawniejsze, wiele osób wydawało się być przekonanych, że to kolejne nagranie prawdziwej Godlewskiej!

gdybyś była moja córka to bym cie ze szpitala nie odebrał, pomysł jak twoi rodzice się musza wstydzić

A co to ma być ???te babsztyle wstrętne lusterka nie mają co to ma być????

Niech do buszu idzie bo ludzi straszy fuj dzieci lepiej śpiewają wstydu nie ma sztuczna biedronka.

Jakby się nachlała, w ogóle nie powinna tego śpiewać, jak nie umie

Żyje na tym świecie już bardzo długo, ale takich idiotek i maszkar to jeszcze nie widziałam, kto to lansuje?

Pozostali komentujący nie kryli ubawu, nie tylko z samej parodii, ale także wypowiedzi tych, którzy dali się nabrać:

To wygrało wszystko 😂 nawet te wszystkie razem wzięte memy z nimi związane xD

Ja jestem w szoku ze wiele osób myśli ze to Godlewska we własnej osobie 😂

Padłam - ludzie myślą ze to na poważnie 😂😂😂

Kto się pod nią podszywa?🤔 jest genialny😂😂😂😅

😂😂😂😂dobra parodia. Gościu się postarał

Najlepsza parodia Godlewskich?

Wyczyny sióstr Godlewskich były parodiowane już niejednokrotnie, ale ten - jak na razie anonimowy - mężczyzna przebił wszystkie dotychczasowe przeróbki. Trzeba przyznać, że jego interpretacja mimiki Małgorzaty Godlewskiej była bezbłędna, a makijaż i charakteryzacja genialna! Ustawił poprzeczkę naprawdę wysoko, czy ktoś zdoła go przebić?