Partnerka rzuciła go, gdy ważył 135 kg. Zemścił się na niej w nietypowy sposób.

Partnerka rzuciła go, gdy ważył 135 kg. Zemścił się na niej w nietypowy sposób.

Pewien młody mężczyzna stracił dziewczynę przez swoje lenistwo i złe nawyki żywieniowe. Partnerka twierdzi, że rzuciła go, bo był "brzydki i gruby". Teraz kobieta może żałować swojej decyzji...

Kamila Mrozek
23.10.2019, 10:11

Jeszcze parę lat temu Miroslav Judt ważył 135 kg i wiódł bardzo niezdrowy tryb życia. Kiedy opuściła go ukochana, postanowił pokazać jej, że bardzo się myliła, nazywając go brzydkim, leniwym grubasem. Przekonajcie się, jak bardzo się zmienił!

Miroslav nie ukrywa, że jeszcze jakiś czas temu całymi dniami leniuchował i obżerał się niezdrowymi przekąskami.

© styl.fm

Jego największym hobby było leżenie na kanapie i oglądanie telewizji. Zajadał się przy tym słodyczami, chipsami, fast-foodami, popijał to wszystko słodzonymi, gazowanymi napojami. Dopiero rozstanie z dziewczyną uzmysłowiło mu, że chce zmienić swój wygląd i dotychczasowy styl życia...

© styl.fm

"Zlekceważyła mnie, bo nie wierzyła, że potrafię schudnąć. Czułem się zraniony, ale zdecydowałem, że się zmienię i udowodnię jej, że jestem w stanie zadbać o swoje ciało" - wyznał.

© papilot.pl

Kiedy dziewczyna zostawiła Miroslava, mówiąc, że nie chce spotykać się z leniwym i zaniedbanym facetem, coś w nim pękło... Mężczyzna zaczął intensywnie trenować.

Udało mu się zrzucić 40 kilogramów. Wyrzeźbił mięśnie. Z czasem trenowanie na siłowni i zdrowy tryb życia stało się jego pasją.

Dziś 33-letni Miro jest bardzo atrakcyjnym mężczyzną.

Wykluczył ze swej diety niezdrowe przekąski i napoje gazowane, regularnie ćwiczy na siłowni.

Rozstanie z dziewczyną Miroslav potraktował jako ostrzeżenie. Nie chciał być samotny, dlatego postanowił zadbać o siebie. Dziś to niezłe "ciacho"...

Miro przestrzega dziś zaleceń swojego trenera, którym jest Joe Wicks. Mężczyzna jada dużo ryb, kurczaka, warzyw, dietę uzupełnia koktajlami białkowymi.

Obecnie jest znacznie chudszy niż dawniej, ale może się pochwalić się potężnie umięśnionym ciałem. Podobno pierwsze efekty zmiany swojego trybu życia zaczął dostrzegać już po roku...

Dziś Miroslav jest zadowolony ze swojego wyglądu i uważa, że warto było zadbać o siebie.

Zintensyfikował treningi na siłowni, jego muskulatura wzbudza zazdrość kolegów i zachwyty u kobiet...

Wkrótce po tym, jak zaczął trenować, znalazł nową dziewczynę. To piękna modelka fitness Victoria Wilson.

"Zdaję sobie sprawę, że głównym powodem, dla którego Victoria zwróciła na mnie uwagę, była moja atrakcyjność fizyczna. Ale jesteśmy ze sobą już długi czas i wiem, że jest ze mną, ponieważ kocha mnie takim, jakim jestem".

"Wiem, że to ta jedyna i mam nadzieję, że pewnego dnia weźmiemy ślub".

"Odkąd ją mam, wiem, że ciężka praca nad zrzuceniem wagi absolutnie się opłaciła" - mówił dumny Miro o swojej ukochanej.

Dzięki Victorii Miroslav odzyskał pewność siebie i znów może powiedzieć, że jest szczęśliwy. Niedawno spełnił kolejne swoje marzenie- poślubił swoją ukochaną Victorię!

"Jeśli teraz widzi mnie moja była dziewczyna, mam nadzieję, że zdaje sobie sprawę, co straciła" - mówi Miroslav, który w dość nietypowy sposób zemścił się na swojej "eks", z którą był w związku przez 6 lat.

Co sądzicie o przemianie Miro?

Czy jego była partnerka powinna faktycznie pluć sobie w brodę, że go rzuciła?