Piękna ulubienica Putina jest w ciąży. Ojciec nie jest znany, ale krążą pewne plotki...

Piękna ulubienica Putina jest w ciąży. Ojciec nie jest znany, ale krążą pewne plotki...

Zjawiskowa ambasadorka Mistrzostw Świata w piłce nożnej 2018, które odbyły się w Rosji, pokazuje ciążowy brzuszek. 35-letnia muza prezydenta Władimira Putina niedługo zostanie mamą!

Kinga Kwiecień
24.01.2019, 01:59

Wiktoria Łopyriewa, modelka i prezenterka telewizyjna, miesiąc temu opublikowała na swoich mediach społecznościowych zdjęcie zdradzające, że spodziewa się dziecka.

Wcześniej trzymała tą informację wyłącznie dla siebie i swoich najbliższych. Zdjęcie pochodzące z tej samej sesji, a opublikowane kilka dni wcześniej, nie obejmowało całej jej sylwetki. Fotografia kończyła się tuż pod biustem, gdzie Wiktoria krzyżowała ręce i zakrywała odstający brzuszek.

Pod jej ciążowymi zdjęciami zawrzało! Wszyscy byli zaskoczeni, że rosyjska ambasadorka mistrzostw jest w ciąży.

Celebrytka przyznaje, że już w trakcie mundialu zorientowała się, iż w jej brzuchu rośnie mały człowiek. Nie chciała jednak z tego powodu rezygnować z roli ambasadorki tak wielkiego wydarzenia, jakim są Mistrzostwa Świata w piłce nożnej.

Nie zabrakło oczywiście gratulacji oraz ciepłych słów w stronę Wiktorii i jej nienarodzonego dziecka!

Na Instagramie, gdzie modelka zdobyła aż 2,7 mln obserwujących, pisze:

Drodzy przyjaciele, znani i nieznani mi - wszyscy, którzy gratulowali mi, że wkrótce będę mamą. Daliście mi tyle ciepła, dobroci i miłości, że wzruszyłam się do łez. Jest to uczucie, którego nie potrafię wyrazić słowami.

Wiktoria Łopyriewa jest kobietą o zdumiewającej urodzie. Sam Władimir Putin nie jest obojętny na piękno modelki, która w 2003 roku zdobyła tytuł Miss Rosji!

Prezydent Rosji ma słabość do zjawiskowej kobiety, która kilkanaście lat temu otrzymała tytuł najpiękniejszej! Jest zauroczony jej wyglądem i według doniesień, to właśnie jego słabość do Wiktorii przyczyniła się do wybrania jej ambasadorką FIFA 2018.

Warto jednak zaznaczyć, że wybór nie mógł być przypadkowy i kierowany wyłącznie upodobaniami Władimira Putina. Rola, która przypadła długonogiej blond celebrytce, miała z założenia opierać się na ociepleniu wizerunku Federacji Rosyjskiej. 

Piękna Rosjanka pełniła też funkcję Specjalnego Ambasadora UNAIDS podczas Mistrzostw Świata w piłce nożnej 2018.

Organizacja ma na celu poprawę skuteczności działań w walce z HIV i AIDS.

Piłka nożna to unikalne globalne zjawisko łączące zawodników, drużyny i kibiców z różnych państw, różnych narodowości i w różnym wieku. Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2018 to unikalna możliwość promowania jeszcze jednego niezwykłego celu — stworzenia zwycięskiej drużyny zwalczającej epidemię AIDS i sprowadzenia dyskryminacji do zera.

W wywiadzie do rosyjskiej gazety, modelka nie chciała zdradzić płci dziecka i dodała, że będzie się tak samo cieszyć z chłopca, jak i z dziewczynki.

Nie ujawniła też tożsamości ojca dziecka. Zaznaczyła, że jest to osoba niepubliczna, która żyje poza show-biznesem i na tą chwilę woli pozostać z dala od błysku fleszy.

W swoim życiu udzieliłam już wielu wywiadów i często odpowiadałam na pytanie, jaki według mnie powinien być prawdziwy mężczyzna. Mówiłam, że silny, inteligentny i wielkoduszny. To się spełniło.

Zapytana o plany dotyczące ślubu z ojcem dziecka, odpowiada, że jeszcze nie nadeszła na to odpowiednia pora.

Po prostu żyję. Doceniam każdą minutę swego szczęścia i strzegę go przed obcymi. Teraz najważniejsze dla nas obojga jest zbliżające się wydarzenie, a potem wszystko inne.

Choć krążą pogłoski, że to może być "rosyjskie Royal Baby", nic poza plotkami na to nie wskazuje.