Piękny gest znanej sieciówki! KFC wspiera pracowników szpitali walczących z koronawirusem i zapewnia im darmowe posiłki w ramach dostawy bezkontaktowej.

Piękny gest znanej sieciówki! KFC wspiera pracowników szpitali walczących z koronawirusem i zapewnia im darmowe posiłki w ramach dostawy bezkontaktowej.

W naszym kraju nie wszyscy mogą pozwolić sobie na pozostanie w domach, by chronić się przed koronawirusem. Pracownicy niektórych profecji muszą narażać swoje zdrowie i życie. W niebezpieczeństwie jest zwłaszcza personel medyczny, który na codzień ma do czynienia z osobami chorymi oraz podejrzanymi o zakażenie COVID-19.

Kinga Kwiecień
15.03.2020, 21:43

Mają z takimi osobami bezpośredni kontakt i muszą poświęcać się każdego dnia, by nieść pomoc innym.

Znana sieciówka gastronomiczna pochyliła głowy przed bohaterami walczącymi z niebezpiecznym wirusem, który przejął kontrolę nie tylko nad Chinami, ale nad całym światem.

KFC opublikowało właśnie na swoich mediach społecznościowych informację, że rozpoczynają dostarczanie darmowych ciepłych posiłków dla personelu szpitali!

To piękny gest, który napewno docenią wszyscy pracownicy służb medycznych! W dobie obecnego kryzysu mają pełne ręce roboty i możemy przypuszczać, że chodzą niewyspani, nie mają czasu załatwić swoich własnych spraw i często nie dojadają.

Pierwsze dostawy ciepłych posiłków dla personelu szpitali są już na miejscu! Jako pierwsi dostali swoje zestawy pracownicy oddziałów zakaźnych i pulmonologicznych w takich miastach jak: Poznań, Szczecin, Bydgoszcz, Bolesławiec, Warszawa, Łódź, Tarnów, Częstochowa oraz Kielce.

W mediach społecznościowych pojawiły się już zdjęcia dostarczonego jedzenia, ludzie wyrażają swoją wdzięczność dla sieciówki:

Miła niespodzianka od KFC dla pracowników Kujawsko - Pomorskiego Centrum Pulmonologii w Bydgoszczy . Taki gest z miłymi wpisami od pracowników jest ogromnym wsparciem dla nas, pracujących nad bezpieczeństwem wszystkich nas w obliczu zagrożenia. Te podpisy na kubełkach znaczą dla mnie więcej niż jakiejkolwiek pieniądze. Dziękuję.

Dziękujemy (w imieniu mojej mamy oraz całego personelu medycznego szpitala na Szwajcarskiej w Poznaniu) ❤

Dziękujemy bardzo za wsparcie pielęgniarek z Kujawsko- Pomorskiego Centrum Pulmonologii w Bydgoszczy 😘

Personel szpitala zakaźnego w Łodzi bardzo dziękuje za wsparcie❤

KFC zapewnia, że na tym nie koniec pomocy z ich strony! Obecnie pracują nad zorganizowaniem stałych dostaw do wszystkich najbardziej potrzebujących placówek:

Będziemy pomagać do kiedy będzie taka potrzeba i do kiedy tylko będziemy mogli!

Sieciówka zapewnia, że dostawy realizowane są bezkontaktowo.

Zapewniają jedzenie i bezpieczeństwo dostaw, by nie narażać na kontakt z koronawirusem zarówno pracowników szpitali, jak i własnych dostawców.

Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem - na torbach z jedzeniem możemy zauważyć, że pracownicy KFC piszą mazakami słowa wsparcia dla personelu szpitali:

Jesteście wielcy!

Dziękujemy, że jesteście!

Jesteśmy z wami!

Nie każdy bohater musi nosić pelerynę. Dziękujemy!

Na Facebooku oraz Instagramie sieciówki pojawił się post, gdzie możemy zobaczyć dostawę dla szpitali:

Jesteśmy pełni podziwu dla wszystkich pracowników służby zdrowia w tym nadzwyczajnym czasie. Rozpoczynamy dostarczanie darmowych posiłków dla personelu w szpitalach. Pierwsze dostawy są już na miejscu na oddziałach zakaźnych i pulmonologicznych w Poznaniu, Szczecinie, Bydgoszczy, Bolesławcu, Warszawie, Łodzi, Tarnowie, Częstochowie i Kielcach. To nie wszystko. Pracujemy nad organizacją stałych dostaw do najbardziej potrzebujących placówek medycznych. Będziemy pomagać do kiedy będzie taka potrzeba i do kiedy tylko będziemy mogli!

Wszystkie posiłki przekazywane są w ramach dostawy bezkontaktowej.

Czy wy też jesteście pełni podziwu dla sieciówki?