Pierwsza Niewidoma Uczestniczka Tańca z Gwiazdami Zaskoczyła Wszystkich!

Pierwsza Niewidoma Uczestniczka Tańca z Gwiazdami Zaskoczyła Wszystkich!

Taniec z Gwiazdami to telewizyjne show, które cieszy się popularnością na całym świecie. Znane jest z tego, że u boku profesjonalnych tancerzy występują ludzie ze świata kina, muzyki, biznesu – najwięksi celebryci. W obecnej, amerykańskiej edycji programu udział bierze pierwsza niewidoma uczestniczka, Danelle Umstead. Zobaczcie jak świetnie tańczy!

Julia Konieczna
5.11.2018, 19:09

Najbardziej lubiany format telewizyjny

Zasady Tańca z Gwiazdami znane są bardzo dużej części mieszkańców globu. Ten pochodzący z Wielkiej Brytanii format telewizyjnego show, doczekał się wielkiej popularności. Kupowany jest chętnie przez wiele stacji z dziesiątek krajów. Naukę tańca celebrytów, aktorów, czy też piosenkarzy u boku profesjonalnych tancerzy mogą podziwiać Amerykanie, Polacy, jak i wielu innych mieszkańców europejskich krajów.

© The Columbian

Nietypowa uczestniczka programu

Taniec z Gwiazdami to program znany widzom już od kilkunastu lat. Dotychczas, na całym świecie do udziału w programie zapraszano znanych ludzi ze świata telewizji, kina, czy też muzyki. Amerykańska edycja programu, zaskoczyła w tym sezonie swoich fanów. Uczestniczką programu została narciarka alpejska, Danelle Umstead!

© Abilities Expo

Kim jest Danelle Umstead?

Mimo że sportowcy przewijali się przez kolejne edycje programu, uczestnictwo niewidomej narciarki było dla widzów zaskoczeniem. Danelle Umstead to amerykańska paraolimpijka, która ma za sobą starty w Vancouver, Sochi oraz w Pyongchang. Pierwszy występ na paraolimpiadzie okazał się być jej największym sukcesem, ponieważ to właśnie w Vancouver zdobyła 2 brązowe medale.

© Cosmopolitan
© International Paralympic Committee

Partner niewidomej tancerki

Tanecznym partnerem Danelle został Artem Chigvintsev, amerykański tancerz rosyjskiego pochodzenia, który specjalizuje się w tańcach latynoamerykańskich. W Tańcu z Gwiazdami bierze udział od 2014 roku. Swoimi umiejętnościami uświetnił już osiem edycji programu!

© BBC

Gorące rytmy to coś w czym Artem czuje się najlepiej!

Wyglądają zjawiskowo!

Pierwszy taniec u boku Danelle poruszył Artema do ŁEZ. Zobaczcie sami!

Co na to widzowie?

To jeden z najbardziej inspirujących tańców jakie w życiu widziałem. Przepięknie!

Oczywiście, pięknie zatańczyli. Obawiam się jednak jak będą wyglądały ich przyszłe, szybsze tańce, kiedy nie będą mogli tonąć w swych objęciach.

Co za cudowna, dzielna kobieta! Niezwykła inspiracja! (Jej sukienkę chciałabym mięc w swojej szafie.)

© https://artemchigvintsev.com/

Zobaczcie więcej występów Danelle i Artema!

Z tygodnia na tydzień prezentują się coraz lepiej!

Danelle Umstead jest niezwykłą inspiracją. Potwierdza, że wszystko jest możliwe dzięki wierze w sukces i ciężkiej pracy!

A jak Wam podobają się występy Danelle i Artema?