Pierwszy Podwodny Hotel Otworzono na Malediwach. Doba za 180.000 Złotych!

Pierwszy Podwodny Hotel Otworzono na Malediwach. Doba za 180.000 Złotych!

W dzisiejszych czasach niełatwo zadowolić klienta. A już w szczególności tego, który dysponuje grubym portfelem. Receptę na to znalazł pewien kompleks hotelowy na Malediwach. Po zainwestowaniu 15 milionów dolarów, niedawno oddał do użytku swoim gościom… luksusową, podwodną willę!

Julia Konieczna
3.11.2018, 18:32
© http://www.conradmaldives.com

Jeden z najbardziej luksusowych hotelów znajduje się… pod wodą!

Conrad Maldives Rangali Island, czyli jeden z najsłynniejszych ostatnimi czasy kompleksów hotelowych znajduje się na Malediwach. Zespół położony jest na dwóch wyspach. W jego skład wchodzą: hotel, SPA, baseny, centrum fitnessu, oraz wiele restauracji (jedna z nich także jest podwodna!).

© http://www.conradmaldives.com

Przepiękne krajobrazy

Malediwy to jedno z tych miejsc na świecie, które jest najczęstszym obiektem wakacyjnych westchnień. To azjatyckie, wyspiarskie państwo kojarzone jest z bajecznymi plażami i wodą o kolorze turkusu. Często wyspy te nazywane są rajem dla bogatych. Patrząc na ekskluzywność tamtejszych apartamentów, a w szczególności na Conrad Maldives Rangali Island – jest to prawda!

© http://www.conradmaldives.com

Podwodny raj na ziemi

Goście Conrad Maldives Rangali Island mają teraz okazję do spędzenia nocy… wśród ryb! Nie ma tutaj jednak nic niepoprawnego. Jest to możliwe, ponieważ resort otworzył dla swoich gości pierwszą na świecie podwodną willę. Co ciekawe, ma ona ogromne wzięcie wśród odwiedzających z całego świata! Przyjemność nocowania w tak niezwykłym miejscu jest jednak zarezerwowana dla najbogatszych, bo doba hotelowa kosztuje aż 180 tysięcy złotych!

© http://www.conradmaldives.com

Jak wygląda podwodna willa?

Podwodne studio składa się z dwóch poziomów. Pierwszy z nich znajduje się 5 metrów pod wodą. Znajduje się tam sypialnia, salon oraz łazienka. Rzecz jasna przestrzeń ta otoczona jest szkłem, dzięki czemu można bezustannie podziwiać wodną toń Oceanu Indyjskiego oraz żyjące w nim stworzenia.

© http://www.conradmaldives.com

To nie koniec luksusów...

Na górze goście znajdą duże, królewskie łoże, łazienkę, siłownię, basen, salon z barkiem, jadalnię, pomieszczenie dla kamerdynera oraz wiele innych ukrytych zakamarków, które przekonują, że wnętrze jest perfekcyjnie przemyślane.

© http://www.conradmaldives.com
© http://www.conradmaldives.com

Muraka, bo tak nazwany został ten apartament, może pomieścić w swoich „skromnych” progach 9 gości!

Ta pierwsza na świecie podwodna rezydencja zaprasza gości do poznania Malediwów z zupełnie innej perspektywy – spod powierzchni oceanu! – mówi główny projektant rezydencji, Ahmeed Saleem

Znana vlogerka - Sabrina Chakici - pokazuje magię hotelu w swoim vlogu!

Restauracja z widokiem na… podwodny świat morskich zwierząt

Odwiedzającym Conrad Maldives Rangali Island znana powinna być także restauracja, należąca do tego kompleksu. Ithaa znajduje się 16 metrów pod powierzchnią wody!

Zobaczcie sami jak Ithaa wygląda naprawdę!

Doba w podwodnym hotelu jest w cenie małej kawalerki w sporym, polskim mieście!

Czy mimo to chętnie spędzilibyście czas w takim miejscu?